Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Dla Najmłodszych darmowe gry online O dzieciach 13 gier

Pancakes\'owy barek szybkiej obsługi

Ocena gry

W tej grze jesteś właścicielem niewielkiego stoiska w parku z jedzeniem. Sporządzasz w nim pancakesy i masz swoich wiernych klientów, którzy nie mogą się obyć bez codziennego posiłku u Ciebie. Nie zepsuj tego, realizuj życzenia klientów zgodnie z ich zamówieniem, nie strać swoich stałych bywalców, zyskaj nowych sympatyków. Zdobądź jak najwięcej punktów, aby przejść do następnego etapu gry.


Test na straszenie

Ocena gry

Czeka Cię wielki test na to, czy jesteś dobrym potworkiem. Musisz tak wystraszyć małego chłopca, aby nie zasnął całą noc. Uważaj, aby Cię nie przyłapano, bo wtedy trafisz do więzienia dla złych duchów!


Wyciąganie wody ze studni

Ocena gry

W tej grze będziesz musiał nabrać jak najwięcej wody ze studni. Klikaj na pompę, aby dołączać do pomocy kolejną osobę. Im zbierzesz większą ekipę, tym szybciej napełnicie naczynia wodą!


Wnuki pod opieką babci

Ocena gry

Tych dwoje dzieci uwielbia spędzać czas ze swoją babcią. Wciel się w jej rolę i postaraj się zaopiekować swoimi wnukami najlepiej jak potrafisz. Realizuj ich życzenia, karm ich, zadbaj o ich komfort i szczęście.Zawód- niania

Ocena gry

W tej grze musisz się zmierzyć z zadaniem opieki nad dziećmi. Postaraj się zająć nimi jak najlepiej. Zadbaj o ich komfort, opiekuj się nimi, karm. Spraw, aby Cię polubiły i uwielbiały spędzać z Tobą czas!


Odnajdź zagubione w pokoju przedmioty

Ocena gry

Akcja tej gry rozgrywa się w pokoju, w którym panuje straszny bałagan. Twoim zadaniem jest odnalezienie wszystkich ukrytych w pokoju przedmiotów, które znajdują się na liście.


Opieka nad dzieckiem

Ocena gry

W tej grze musisz zająć się dzieckiem swojej siostry, która wyjechała na urlop. Opiekuj się maluchem tak, aby niczego mu nie zabrakło.


Przygody niegrzecznego chlopca

Ocena gry

Przeżyj wraz z bohaterem gry pełne emocji przygody. Ten chłopiec bywa bardzo niegrzeczny. Zdarza mu się ściągać na egzaminie, kraść z lodówki niedozwolone rzeczy, a nawet mleko prosto od krowy. Pomóz mu pozostać niezauważonym podczas jego występków. Sterowanie za pomocą myszki.


Przygotuj Karolinkę do snu

Ocena gry

Karolinkę czeka kolejny trudny dzień w szkole. Dziewczynka dopiero uczy się samodzielności. Pomóż jej wykonać wszystkie czynności przed snem, aby mogła spokojnie iść spać i następnego dnia wstała pełna energii.


Opieka nad trójką dzieci

Ocena gry

Opiekowanie się jednym dzieckiem nie jest łatwym zadaniem, a co dopiero opieka nad trójką dzieci! Sprawdź, czy potrafisz temu sprostać!


Skok ze spadochronem

Ocena gry

Bohater tej gry chmurkowe opowieści jest naprawdę szalony i uwielbia sporty ekstremalne. Tym razem postanowił skoczyć ze spadochronem, a ty musisz mu pomóc bezpiecznie dotrzeć na ląd. Po drodze omijaj chmurki i zdobywaj buteleczki z mlekiem. Powodzenia!


Architekt wnętrz: projektowanie przedszkola

Ocena gry

Jesteś architektem wnętrz i przed tobą nie lada wyzwanie. Musisz zaprojektować wystrój przedszkola. Zadbaj o każdy element tego miejsca. Stwórz w nim fajną atmosferę i przyjazny klimat.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • O dzieciach
 • Odnajdź zagubione w pokoju przedmioty

  Odnajdź zagubione w pokoju przedmioty

  Oglądana: 6492 ocena: 0.00

 • Wyciąganie wody ze studni

  Wyciąganie wody ze studni

  Oglądana: 4949 ocena: 0.00

 • Przygody niegrzecznego chlopca

  Przygody niegrzecznego chlopca

  Oglądana: 3962 ocena: 0.00

 • Opieka nad trójką dzieci

  Opieka nad trójką dzieci

  Oglądana: 2788 ocena: 0.00

 • Test na straszenie

  Test na straszenie

  Oglądana: 2584 ocena: 0.00

 • Przygotuj Karolinkę do snu

  Przygotuj Karolinkę do snu

  Oglądana: 2505 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie