Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Dla Najmłodszych darmowe gry online O dzieciach 13 gier

Pancakes\'owy barek szybkiej obsługi

Ocena gry

W tej grze jesteś właścicielem niewielkiego stoiska w parku z jedzeniem. Sporządzasz w nim pancakesy i masz swoich wiernych klientów, którzy nie mogą się obyć bez codziennego posiłku u Ciebie. Nie zepsuj tego, realizuj życzenia klientów zgodnie z ich zamówieniem, nie strać swoich stałych bywalców, zyskaj nowych sympatyków. Zdobądź jak najwięcej punktów, aby przejść do następnego etapu gry.


Test na straszenie

Ocena gry

Czeka Cię wielki test na to, czy jesteś dobrym potworkiem. Musisz tak wystraszyć małego chłopca, aby nie zasnął całą noc. Uważaj, aby Cię nie przyłapano, bo wtedy trafisz do więzienia dla złych duchów!


Wyciąganie wody ze studni

Ocena gry

W tej grze będziesz musiał nabrać jak najwięcej wody ze studni. Klikaj na pompę, aby dołączać do pomocy kolejną osobę. Im zbierzesz większą ekipę, tym szybciej napełnicie naczynia wodą!


Wnuki pod opieką babci

Ocena gry

Tych dwoje dzieci uwielbia spędzać czas ze swoją babcią. Wciel się w jej rolę i postaraj się zaopiekować swoimi wnukami najlepiej jak potrafisz. Realizuj ich życzenia, karm ich, zadbaj o ich komfort i szczęście.Zawód- niania

Ocena gry

W tej grze musisz się zmierzyć z zadaniem opieki nad dziećmi. Postaraj się zająć nimi jak najlepiej. Zadbaj o ich komfort, opiekuj się nimi, karm. Spraw, aby Cię polubiły i uwielbiały spędzać z Tobą czas!


Odnajdź zagubione w pokoju przedmioty

Ocena gry

Akcja tej gry rozgrywa się w pokoju, w którym panuje straszny bałagan. Twoim zadaniem jest odnalezienie wszystkich ukrytych w pokoju przedmiotów, które znajdują się na liście.


Opieka nad dzieckiem

Ocena gry

W tej grze musisz zająć się dzieckiem swojej siostry, która wyjechała na urlop. Opiekuj się maluchem tak, aby niczego mu nie zabrakło.


Przygody niegrzecznego chlopca

Ocena gry

Przeżyj wraz z bohaterem gry pełne emocji przygody. Ten chłopiec bywa bardzo niegrzeczny. Zdarza mu się ściągać na egzaminie, kraść z lodówki niedozwolone rzeczy, a nawet mleko prosto od krowy. Pomóz mu pozostać niezauważonym podczas jego występków. Sterowanie za pomocą myszki.


Przygotuj Karolinkę do snu

Ocena gry

Karolinkę czeka kolejny trudny dzień w szkole. Dziewczynka dopiero uczy się samodzielności. Pomóż jej wykonać wszystkie czynności przed snem, aby mogła spokojnie iść spać i następnego dnia wstała pełna energii.


Opieka nad trójką dzieci

Ocena gry

Opiekowanie się jednym dzieckiem nie jest łatwym zadaniem, a co dopiero opieka nad trójką dzieci! Sprawdź, czy potrafisz temu sprostać!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • O dzieciach
 • Odnajdź zagubione w pokoju przedmioty

  Odnajdź zagubione w pokoju przedmioty

  Oglądana: 5649 ocena: 0.00

 • Wyciąganie wody ze studni

  Wyciąganie wody ze studni

  Oglądana: 4282 ocena: 0.00

 • Przygody niegrzecznego chlopca

  Przygody niegrzecznego chlopca

  Oglądana: 3011 ocena: 0.00

 • Opieka nad trójką dzieci

  Opieka nad trójką dzieci

  Oglądana: 2143 ocena: 0.00

 • Przygotuj Karolinkę do snu

  Przygotuj Karolinkę do snu

  Oglądana: 2106 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie