Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Strzelanki darmowe gry online Obrona Wieży 15 gier

Terrorysta atakuje

Ocena gry

Będziemy bronić naszej twierdzy przed atakującymi nas niemal ze wszystkich stron terrorystami. Musimy ich powstrzymać. Zarabiamy pieniądze i przeznaczamy je zwiększenie naszego arsenału broni.


Anti Zombie Defense

Ocena gry

Gra w wersji 3d gdzie mamy super broń z jakiej będziemy strzelali. Znajdujemy się na samym środku i z każdej strony zombie nas cały czas atakują. Niszcz je a zarobione pieniądze przeznaczaj na ulepszenia Twojej bazy wojskowej.


Hugo - Alone In The Tower

Ocena gry

Nasz dzielny bohater już tylko samemu pozostał w tej bazie i musi ją dzielnie bronić. Jego towarzysze już polegli od strzałów wrogich dział i karabinów. Poruszaj się W,A,S,D, bronią sterujemy myszką, zarabiamy pieniądze i kupujemy nowe karabiny potrzebne do walki.


Obrona wieżyczek i całego zamku

Ocena gry

Będziemy strzegli wieżyczek jak i też całej budowli. Strzelanie z łuku między innymi na nas czeka. Uważaj an różnego rodzaju robaki, które będą próbowały się do niego dostać na wszelkie sposoby. Do jego obrony wykorzystaj kupioną broń oraz amunicję, której nie możesz zapomnieć. Strzelamy i sterujemy myszką.Gra Stick TD online

Ocena gry

Kultowa już gra w której zajmować się będziemy obroną naszej wieży. Naszą postać będzie tak zwany stick, który posiada broń z której oddajemy strzały do atakujących nasz żółtych ludków. Sterujemy i strzelamy bronią myszką.


Gra obrona wieży

Ocena gry

Przydzielono nam kolejne zadanie, które jak się zaraz okaże jeżeli wybierzecie gierkę nie będzie należało do najłatwiejszych, myszką sterujemy bronią i strzelamy, Spacja - przeładowujemy broń, Z - atak z powietrza, 1-7 zmiana broni.


Obrona wieży wersja Pokemon

Ocena gry

Przed tobą kolejna gra z \"obrona wieży\". Czeka cię jednak miła niespodzianka, gdyż jej akcja przenosi Cię do świata samych Pokemonów! Postaraj się pokonać jak najwięcej etapów gry, pokonuj rywali i zdobywaj jak najwięcej punktów!


Obroń wieżę przed atakiem Zombie

Ocena gry

Przed Tobą gra z serii Obrona wieży. Rzeczywistość przedstawioną w grze widzisz z perspektywy strzelca. Obroń terytorium przed groźnymi atakami Zombie.


Gra Obrona wieży

Ocena gry

To kolejna gra z serii obrona wieży. Twoim zadaniem jest umieszczenie w odpowiednim miejscu na polu swoich obronnych narzędzi tak, aby wrogowie nie dostali się do wieży!


Overlord II - Obrona wieży

Ocena gry

To kolejna gra z serii Overlord II. tym razem Twoim zadaniem jest obrona wieży przed niebezpiecznymi wrogami, którzy chcą ją doszczętnie zniszczyć! Czy sprostasz temu zadaniu? Sterowanie za pomocą myszki.


Obrona Wieży Gem

Ocena gry

Dysponujesz potężną wieżą. Niestety, wciąż czyhają na nią niebezpieczni wrogowie, którzy chcą ją zniszczyć. Nie pozwól im na to! Obroń swoją wieżę przed atakiem wroga! Sterowanie za pomocą myszki.


Prosta Obrona Wieży 2

Ocena gry

To druga część Prostej Obrony Wieży. Tym razem wrogowie, którzy chcą napaść na wieżę są jeszcze bardziej niebezpieczni, musisz więc być ostrożniejszy. Sterowanie za pomocą myszki.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Obrona Wieży
 • Overlord II - Obrona wieży

  Overlord II - Obrona wieży

  Oglądana: 7476 ocena: 0.00

 • Obrona wieżyczek i całego zamku

  Obrona wieżyczek i całego zamku

  Oglądana: 6400 ocena: 0.00

 • Obrona wieży wersja Pokemon

  Obrona wieży wersja Pokemon

  Oglądana: 1889 ocena: 0.00

 • Terrorysta atakuje

  Terrorysta atakuje

  Oglądana: 1851 ocena: 0.00

 • Gra Stick TD online

  Gra Stick TD online

  Oglądana: 1724 ocena: 10.00

 • Obroń wieżę przed atakiem Zombie

  Obroń wieżę przed atakiem Zombie

  Oglądana: 1618 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie