Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Symulatory darmowe gry online Obsługa 36 gier

Gra podobna do Panfu online

Ocena gry

bardzo podobna gra do Panfu także jeżeli w nią graliście to zachęcamy do tej restauracji gdzie czekają już na Was wesołe pingwinki to właśnie wraz z nimi będziemy grali i pracowali w naszej restauracji, którą za wszelką cenę należy utrzymać. Zależy od Was czy dacie radę w każdej z plansz musimy uzbierać określoną ilość gotówki aby przejść dalej.


Pancakes\'owy barek szybkiej obsługi

Ocena gry

W tej grze jesteś właścicielem niewielkiego stoiska w parku z jedzeniem. Sporządzasz w nim pancakesy i masz swoich wiernych klientów, którzy nie mogą się obyć bez codziennego posiłku u Ciebie. Nie zepsuj tego, realizuj życzenia klientów zgodnie z ich zamówieniem, nie strać swoich stałych bywalców, zyskaj nowych sympatyków. Zdobądź jak najwięcej punktów, aby przejść do następnego etapu gry.


Spa u Sashy

Ocena gry

Sasha została nową właścicielką salonu SPA. Nie wie, czy jest w stanie sprostać zadaniu zarządzania takim miejscem. Pomóż jej realizować zamówienia swoich klientek, zadbaj o ich komfort, postaraj się, aby chciały wracać do Ciebie częściej. Pomóż Sashy rozkręcić ten biznes!


Sammie i jej nowe Studio Paznokci

Ocena gry

Sammie od zawsze uwielbiała robić manicure sobie i swoim koleżankom. Wreszcie udało jej się otworzyć własne studio paznokcia! Pomóż jej zadbać o swoje klientki, maluj im paznokcie zgodnie z ich życzeniem. Postaraj się robić to sprawnie i tak, aby efekt był olśniewający!Pokonaj nudę w pracy

Ocena gry

Otrzymałaś właśnie pracę w biurze, która jest bardzo nudna. Aby umilić sobie czas możesz wykonywać w czasie siedzenia w biurze inne ciekawe rozrywki. Za każde wykonane zadanie dostajesz punkty. Uważaj, aby nikt nie nakrył Cię na tym, że zajmujesz się czynnościami niezwiązanymi z pracą!


Praca w kafejce internetowej

Ocena gry

W grze jesteś pracownicą kafejki internetowej. Musisz dbać o swoich klientów. Realizuj ich zamówienia, zapewnij im komfort mile spędzanego czasu. Każdego dnia kafejka otwarta jest tylko przez określoną ilość czasu. Podczas tego okresu musisz zdobyć jak najwięcej punktów!


Bar Fast Food

Ocena gry

Pracujesz w barze szybkiej obsługi. Zarządzanie restauracją to Twój cel. Musisz sprawnie i szybko realizować zamówienia swoich klientów. W ten sposób dostaniesz większe napiwki. Każdego dnia musisz zdobyć określoną ilość pieniędzy.


Diabelski pomocnik

Ocena gry

Wspaniała zabawa dla wszystkich, którzy uwielbiają psocić! W tej grze wcielasz się w diabełka. Na wykonanie masz określoną ilość czasu. Musisz za wszelką cenę zniszczyć fryzury jakie czaruje anioł. Aby ukończyć poziom, zapełnij wskaźnik. Do dzieła!


Zarządzanie ekskluzywnym hotelem

Ocena gry

Jeżeli chciałeś kiedyś sprawdzić swoich sił w zarządzaniu hotelu, to musisz koniecznie zagrać w tę grę. Jesteś w niej właścicielem ekskluzywnego hotelu, a twoim zadaniem jest opieka nad gośćmi, którzy przybywają do tego miejsca. Zadbaj o ich komfort i o to, aby byli zadowoleni z pobytu w twoim hotelu.


Praca w fabryce słodyczy

Ocena gry

W tej grze przeniesiesz się do fabryki słodyczy, gdzie będziesz jednym z pracowników. Musisz wykonywać ciastka zgodnie z projektami i zamówieniami klientów. Postaraj się wykonywać swoje zajęcie jak najlepiej!


Gra Belly piekarka

Ocena gry

Pomóz Belly odnaleźć się w nowej pracy. Jej zadaniem jest realizowanie zamówień gości. Musi specjalnie dla nich przygotowywać pyszne zamówienia. Każdego dnia musicie zarobić określoną ilość pieniędzy.


Gra II Restauracja u Pingwinów 2

Ocena gry

To druga część gry z serii Restauracja u Pingwinów. Na pewno doskonale znasz już zasady tej gry. Postaraj się sprawnie obsługiwać swoich klientów, a odwdzięczą ci się wysokim napiwkiem!


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Obsługa
 • Gra Restauracja Szybkiej Obsługi McDonald\'s

  Gra Restauracja Szybkiej Obsługi McDonald\'s

  Oglądana: 3826 ocena: 0.00

 • Gra Lodziarnia Kairi

  Gra Lodziarnia Kairi

  Oglądana: 3604 ocena: 9.50

 • Praca w fabryce słodyczy

  Praca w fabryce słodyczy

  Oglądana: 3600 ocena: 0.00

 • Bar Fast Food

  Bar Fast Food

  Oglądana: 3248 ocena: 9.00

 • Zarządzanie ekskluzywnym hotelem

  Zarządzanie ekskluzywnym hotelem

  Oglądana: 3013 ocena: 0.00

 • Pancakes\'owy barek szybkiej obsługi

  Pancakes\'owy barek szybkiej obsługi

  Oglądana: 2378 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie