Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Planeta darmowe gry online Ocean 11 gier

Ratowanie rozbitków

Ocena gry

Obok bezludnej wyspy rozbił się statek dużo osób znalazło się poza jego burtą, musimy ich uratować. W dodatku pływają tutaj rekiny, co jest dodatkowym niebezpieczeństwem dla nich. Steruj strzałkami statków i wciągnij na pokład wszystkich ludzi.


New York Shark

Ocena gry

Tym razem ten niebezpieczny drapieżnik grasuje w mieście Nowy York to tutaj będziemy niszczyć wszystko co stanie nam na drodze i zjadać ludzi jacy wpadną do wody, Sterowanie to strzałki oraz A i Ctrl. Nie daj się schwytać.


Gra ropa naftowa online

Ocena gry

Zajmujemy się wydobywaniem ropy naftowej na morzu. Zadaniem naszym jest to aby baryłka z ropą trafiła do swojego miejsce przeznaczonego strzałką. Układaj kule tak aby zrobić drogę do ropy.


Ocean przygód

Ocena gry

W tej grze mamy możliwość zagrania na 1 lub też na 2 osoby. Po wybraniu liczby zawodników rozpoczynamy gierkę. Pływamy i zbieramy różnego rodzaju kosztowności znajdujące się na dnie oceanu, uważaj na meduzy które w nim pływają.Wodna bitwa w oceanie

Ocena gry

Akcja tej gry odbywa się w głębi oceanu. Zostałeś zaatakowany przez przeciwnika. Twoim zadaniem jest pokonanie tego wroga, nie daj mu się zniszczyć! Możesz używać bomb i innego rodzaju broni. Powodzenia!


Złów swój posiłek

Ocena gry

Ogromne ryby zawsze jedzą te mniejsze. Gra bez logowania i wędki. Nikt nie może być bezpieczny na dnie oceanu. Poruszaj się po wodzie i spożywaj mniejsze ryby. Te, które możesz zjeść są pokazane w prawym dolnym rogu ekranu.


Kolorowanka: Gdzie jest Nemo?

Ocena gry

Na ekranie widzisz obrazek przedstawiający sekwencję z filmu Gdzie jest Nemo? Niestety, nie jest on dokończony. Brakuje mu kolorów. Pomaluj rysunek najlepiej jak potrafisz!


Trening surfera

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać surfera, którego czekają naprawdę ważne zawody. Musisz jeszcze trochę do nich potrenować. Postaraj się utrzymać na fali najdłużej jak tylko potrafisz!


Gra Uratuj życie ryby

Ocena gry

Tym razem to Ty wcielasz się w rybę, która musi uciec przed podstępnymi rybakami czyhającymi na jej życie. Postaraj się ocalić małą rybę przed wędką rybaka.


Gra Podwodna przygoda Kubusia

Ocena gry

W tej grze nurkujesz razem z Kubusiem w głębiny wodne. Musicie odnaleźć wszystkie skarby, które zostały tam ukryte. Sterujesz strzałkami i spacją.


Tweety sprząta ocean

Ocena gry

Tweety należy do Klubu Ekologów. Nienawidzi nieczystości, jakie znajdują się w środowisku. Tym razem postanowił posprzątać całe dno oceanu, żeby jego wodni przyjaciele żyli w czystym otoczeniu. Sterowanie: strzałki.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Ocean
 • Kolorowanka: Gdzie jest Nemo?

  Kolorowanka: Gdzie jest Nemo?

  Oglądana: 8413 ocena: 0.00

 • Gra Uratuj życie ryby

  Gra Uratuj życie ryby

  Oglądana: 2418 ocena: 0.00

 • Gra Podwodna przygoda Kubusia

  Gra Podwodna przygoda Kubusia

  Oglądana: 1693 ocena: 0.00

 • Ratowanie rozbitków

  Ratowanie rozbitków

  Oglądana: 1487 ocena: 0.00

 • New York Shark

  New York Shark

  Oglądana: 1450 ocena: 0.00

 • Tweety sprząta ocean

  Tweety sprząta ocean

  Oglądana: 1414 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie