Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Farmerskie darmowe gry online Ogrody 8 gier

Projektowanie ogrodów 3D

Ocena gry

Gra dla dziewczyn i dzieci w projektowanie ogrodów dostępna jest w 3D oczywiście całkowicie darmowa dla Was. Mamy już przedstawiony zarys ogrodu jednak klikając myszką na poszczególne elementy jakie się w nim znajdują możemy je zmienić. Zmieniamy materiały z których są wykonane jak i też ich kolory i przedmioty, zastępując je zupełnie innymi, które pasują do naszej koncepcji wystroju danego ogrodu.


Zaczarowany ogród

Ocena gry

Możecie w tej gierce stworzyć wyjątkowy zaczarowany ogród. Na dole mamy ikony na które będziemy klikać aby pojawiały nam się różnego rodzaju elementy do dekorowania tego ogrodu. Zobacz jak będzie wyglądał taki ogród stworzony przez Ciebie.


Ogród z warzywami

Ocena gry

W naszym ogrodzie będziemy zajmować się hodowaniem warzyw. W tej grze będziemy mieli do wykonania wiele czynności aby móc posadzić warzywa. Przy pomocy łopatki wykopujemy dołek gdzie sadzimy nasiona i dbamy o nie każdego dnia.


Gra ogrody kwiatów

Ocena gry

Czekają na nas róże, tulipany i inne kwiaty. W szczególności polecamy dla dzieci oraz dziewczyn gdzie mamy możliwość udekorowania tego ogrodu przy pomocy przedmiotów jakie się w nim znajdują. Znajdziemy wiele kwiatków dzięki którym ten ogród będzie wyglądał fantastycznie.Dekorowanie ogordu

Ocena gry

W tej grze macie możliwość stworzenia jak i też udekorowania swojego wymarzonego ogrodu. W tym celu przy użyciu myszki macie możliwość przestawiania określonych przedmiotów w gierce. Zobacz jak będzie wyglądał taki ogród.


Gra Ukryte litery na obrazku z ogrodem

Ocena gry

Na ekranie widzisz przepiękny obrazek przedstawiający Baśniowy Ogród. Wśród przedstawionego widoczku ukryły się litery. Postaraj się je wszystkie odszukać. Jeśli będziesz potrzebował pomocy, wystarczy, że klikniesz przycisk podpowiedzi.


Gra Wyhoduj Piękną Roślinę

Ocena gry

Twoją pasją są rośliny. Musisz wyhodować najpiękniejszego kwiatka jakiego kiedykolwiek ktokolwiek widział! Wybierz ziarno, następnie posadź je w doniczce. Kliknij na konewkę - podlejesz w ten sposób roślinę. Aby rosła szybciej użyj magicznego pyłu. Zajmij się swoim kwiatem jak najlepiej.


Gra Ogrodnik

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać ogrodnika. Czy umiesz zająć się swoim ogrodem? Postaraj się zadbać o swoje rośliny tak, aby przepięknie rozkwitły i cieszyły oczy swoją urodą.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Ogrody
 • Gra Ukryte litery na obrazku z ogrodem

  Gra Ukryte litery na obrazku z ogrodem

  Oglądana: 10754 ocena: 0.00

 • Gra Wyhoduj Piękną Roślinę

  Gra Wyhoduj Piękną Roślinę

  Oglądana: 5718 ocena: 0.00

 • Projektowanie ogrodów 3D

  Projektowanie ogrodów 3D

  Oglądana: 3080 ocena: 10.00

 • Gra Ogrodnik

  Gra Ogrodnik

  Oglądana: 2732 ocena: 0.00

 • Dekorowanie ogordu

  Dekorowanie ogordu

  Oglądana: 1289 ocena: 0.00

 • Zaczarowany ogród

  Zaczarowany ogród

  Oglądana: 1103 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie