Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Statki darmowe gry online Okręty 12 gier

Black Devilfish

Ocena gry

Fajna gra w której między innymi dowodzimy statkiem. Gramy:Myszka, Shift, Ctrl, 1,2,3 oraz Q. Przed rozpoczęciem rozgrywki zapoznaj się z jej instrukcją która jest w postaci obrazkowej. Przygodę czas zacząć.


Bitwa na morzu

Ocena gry

Nie jedną bitwę stoczymy na morzu pełnym niespodzianek. Pamiętaj, że macie ograniczoną ilość kul armatnich z których strzelamy. Aby je zdobyć pokonaj statek i ukradnij je od niego. Możesz również zbierać rozbitków po drodze. Steruj strzałkami strzelaj myszką.


Gra z okrętem

Ocena gry

Kolejna gra w której okręt występuje w roli głównej i możemy nim zagrać w tej wyśmienitej gierce. Chwilę musimy poczekać do czasu aż gra się nam załaduje. W grze posługujemy się myszką, strzałkami oraz Spacją. Szczegółowa instrukcja czeka na Ciebie w grze.


Okręt wojenny

Ocena gry

Będziemy poruszali się na niszczycielu jednym z najlepszych okrętów wojennych. Naszym zdaniem będzie walka z innymi statkami wroga. Sterujemy: myszka oraz A, S,D. Klikamy na Continue aby rozpocząć grę. Trzy działa zmieniamy literami, służą do różnej walki, info w samej grze.Panowanie nad Karaibami

Ocena gry

Panowanie nad całymi Karaibami, to priorytet przynajmniej trzech morskich krajów. W tej grze bierzesz udział w pojedynku między nimi. Zdobądź panowanie nad wyspami, pokonaj swoich przeciwników! Sterowanie: strzałki, klawisze X, Z.


Zniszcz wszystkich morskich wrogów

Ocena gry

To twój pierwszy rejs nowym okrętem. Niestety żeglarze są wrogo nastawieni przeciwko tobie. Musisz ich pokonać, aby bezpiecznie dotrzeć do końca trasy. Strzelaj w nich armatą, postaraj się robić to celnie! Sterowanie: strzałki, spacja.


Gra Książę Zuko podbija świat

Ocena gry

Książę Zuko chce zdobyć władzę nad całym światem, zarówno nad lądami jak i nad morzem. Pomóż mu tak sterować okrętem, aby pokonać wrogie plemiona i stać się władcą całego wszechświata! Sterowanie: strzałki, klawisze A, Z, spacja.


Żeglowanie Okrętem Trafalgar

Ocena gry

Twoją pasją jest żegluga. Musisz więc doprowadzić swój okręt przez morze, żeby dotrzeć do celu trasy. Uważaj jednak na wrogów, które chcą Ci przeszkodzić w dotarciu do końca wyprawy.


Pomóż Samowi, Golumowi i Frodo dotrzeć do celu

Ocena gry

Sam, Golum i Frodo trochę zabłądzili. Koniecznie musisz pomóc im dotrzeć na drugi brzeg. Po drodze zbieraj pieniądze, dzięki nim zyskasz dodatkowe punkty.


Wojna na otwartej wodzie

Ocena gry

Czeka Cię ważne i odpowiedzialne zadanie. Musisz na każdym poziomie gry uratować wszystkich, którym grozi niebezpieczeństwo, gdyż znaleźli się poza pokładem. Oprócz tego Twój okręt jest stale atakowany przez wroga. Nie pozwól mu zniszczyć swojego statku!


Obiad u Piratów

Ocena gry

Piraci mają ciężki żywot. Żeby zjeść obiad muszą najpierw go zdobyć. Pomóż im złowić ryby, które będą mogły przyrządzić i skonsumować w porze obiadowej.


Wybuduj Statek Piracki

Ocena gry

Każdy Pirat musi być niezależny i nieustraszony. W jego kwestii leży także budowa łodzi. Jeżeli chcesz chociaz na chwilę wcielić się w postać pirata musisz wybudować sobie łódź. Postaraj się, aby była solidna.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Okręty
 • Gra z okrętem

  Gra z okrętem

  Oglądana: 6269 ocena: 0.00

 • Okręt wojenny

  Okręt wojenny

  Oglądana: 5758 ocena: 0.00

 • Wojna na otwartej wodzie

  Wojna na otwartej wodzie

  Oglądana: 4027 ocena: 0.00

 • Wybuduj Statek Piracki

  Wybuduj Statek Piracki

  Oglądana: 3978 ocena: 0.00

 • Black Devilfish

  Black Devilfish

  Oglądana: 3346 ocena: 0.00

 • Zniszcz wszystkich morskich wrogów

  Zniszcz wszystkich morskich wrogów

  Oglądana: 3036 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie