Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Medyczne darmowe gry online Operacje 21 gier

Operacja

Ocena gry

Ta gra medyczna dla dorosłych polega na usuwaniu narządów. Pacjentem którego będziesz maltretował jest więźniem strasznego szamana. Postaraj się postępować zgodnie z jego instrukacjami


Operacja na otwartym oku

Ocena gry

Jesteśmy chirurgiem, który to zajmuje się operowaniem oczu. usuwamy między innymi zaćmy jak i też usuwamy wadę wzroku. Tym razem operacja nie będzie taka zwykła. Gra w polskiej wersji językowej czeka już na Was.


Operacja rozrusznik serca

Ocena gry

W tej grze zajmować się będziemy wszczepieniem rozrusznika serca. Trafia do nas pacjent chory na serce któremu będziemy musieli wykonać ten specjalistyczny zabieg. Kilka osób będzie pracowało przy tej operacji dlatego nie będzie ona należała do najłatwiejszych.


Operacja żołądka dla dzieci

Ocena gry

W grze na komputer trafia do nasz pacjent który skarży się na ból brzucha, trafia od zaraz na ostry dyżur, gdzie będziemy tutaj przeprowadzali szereg badań, której wynik poznasz jeżeli tylko zagrasz w gierkę. To od tego będzie zależało jak należy przeprowadzić taką operację żołądka.Operacja ucha

Ocena gry

Na nas odział trafia pacjent z zapaleniem ucha, na początku będziemy musieli go przebadać i zadecydować czy jest konieczna operacja ucha, jeżeli tak wybieramy odpowiedni blok i rozpoczynamy operowanie pacjenta z pomocą dostępnych w grze narzędzi chirurgicznych.


Operacja nosa

Ocena gry

Tym razem na ostry dyżur trafia do nas kolejny pacjent będziemy musieli wykonać na nim operację nosa. Jak się do niej zabrać i jak ona wygląda będziecie mieli możliwość dowiedzieć się właśnie z tej gierki online. Przypominamy aby wybrać język polski tej gierki zanim zaczniecie rozgrywkę.


Operacja wyrostka robaczkowego

Ocena gry

W tej grze na ostry dyżur przychodzi do nas dziewczyna z bólem brzucha będziemy musieli na samym początku ją zbadać i dowiedzieć się czy na pewno trzeba będzie operować wyrostek. Sama operacja wyrostka robaczkowego nie jest taka trudna, będziemy mieli pomoc w postaci lekarki. Zanim zaczniesz grać wybierz język polski do grania.


Chirurg operacja oka

Ocena gry

Kolejna gra z która jest związana z operacją i w której do dyspozycji mamy chirurga który będzie operował. Oczywiście gra jest po polsku dla wszystkich dzieci oraz dziewczyn. Zobacz czy uda Ci się kompleksowo przeprowadzić ten niezmiernie trudny zabieg.


Chirurg operacja serca

Ocena gry

Na chirurga czeka operacja serca. Już gotowy jest sala operacyjna gdzie ten zabieg na otwartym sercu będzie przeprowadzony. Posługujemy się myszką i to właśnie z jej pomocą będzie możliwe wykonanie tego skomplikowanego zabiegu.


Chirurg operacja brzucha

Ocena gry

W tej grze nasz chirurg będzie miał nie lada wyzwanie związane z operacją brzucha, dokładnie będzie zajmował się operowaniem żołądka. Postępuj wedle wskazówek jakie otrzymujesz w grze aby móc ją wykonać, posługujemy się tutaj myszką.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Operacje
 • Gra chirurdzy operują online

  Gra chirurdzy operują online

  Oglądana: 11190 ocena: 10.00

 • Gra Ucieczka przed operacją

  Gra Ucieczka przed operacją

  Oglądana: 5706 ocena: 0.00

 • Świąteczna operacja gra online

  Świąteczna operacja gra online

  Oglądana: 4301 ocena: 0.00

 • Gra Leczenie po wypadku

  Gra Leczenie po wypadku

  Oglądana: 3103 ocena: 10.00

 • Operacja rozrusznik serca

  Operacja rozrusznik serca

  Oglądana: 3022 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie