Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Medyczne darmowe gry online Operacje 27 gier

Zabieg na otwartym sercu

Ocena gry

Gra w krojenie ludzi na stole operacyjnym. Dzisiejszego dnia przywieźli karetką na oddział intensywnej terapii pacjenta który ma problemy ze swoim sercem. Potrzebujemy kardiologa jak i też kardiochirurga, którzy prawdopodobnie będą musieli przeprowadzić dość skomplikowany zabieg. Podpowiedzi jak go wykonać znajdziecie właśnie w tej grze online


Zapalenie migdałków

Ocena gry

Trafia do naszej kliniki pacjent z podejrzeniem zapalenia migdałków. Krojenie będzie potrzebne. Zobacz czy będzie koniecznie ich wycinanie aby zwiększył się komfort życia naszego pacjenta. Pamiętaj, że to właśnie Ty w tej grze podejmujesz decyzję jak prawdziwy lekarz i ponosisz też konsekwencję jeżeli operacja się nie powiedzie. Gra po polsku czeka na dziewczyny i chłopców aby się sprawdzili i przetestowali swoje umiejętności w graniu.


Operacja kolana u chłopaka

Ocena gry

Gra krojenie ludzi po polsku, trafia do nas pacjent który nabawił się kontuzji na meczu piłki nożnej. Jest zawodowym piłkarzem dlatego musimy postarać się go wyleczyć jak najszybciej i postawić trafną diagnozę. Ma problemy ze stawem kolanowym, które prawdopodobnie jest uszkodzone. Czy wymaga zabiegu dowiedź się grając w grę i postępuj wedle podpowiedzi, które będą Ci w niej udzielane.


Wrośnięty paznokiec u pacjenta

Ocena gry

Oryginalna nazwa gierki w krojenie to: Ingrown Toenail Surgery game trafia do nas pacjent, który skarży się z bólem w nodze jednego z paznokci. Sprawdź co mu dolega postaw diagnozę i jeżeli tylko trzeba będzie to postaraj się wykonać w tym celu odpowiedni zabieg. Wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do niego mamy w grze i czekają na Ciebie abyś je użył.Elsa Frozen Brain Surgery

Ocena gry

Elsa trafia do szpitala. Sprawdź co jej dolega. Będziemy między innymi sprawdzać termometrem czy nie ma temperatury jak i też golić jej głowę aby przeprowadzić na otwartym mózgu zabieg. Nie będzie on należał do najprostrzych. Konieczne będzie podanie również pacjentce kroplówki i wiele więcej.


Operacja mózgu po polsku

Ocena gry

Trafia do nas pacjentka, która dość często cierpi na przeróżne bóle w głowie. Dlatego też musimy poddać ją szczegółowym badaniom. Gra po polsku dlatego będzie nam łatwo poznać jej instrukcję. Zobacz czy badanie epilepsji - padaczki wykaże, czy konieczne będzie przeprowadzenie operacji czy też nie. Jeżeli tak to do pomocy mamy kilku lekarzy, którzy nam w tym pomogą. Sterujemy myszką.


Operacja

Ocena gry

Ta gra medyczna dla dorosłych polega na usuwaniu narządów. Pacjentem którego będziesz maltretował jest więźniem strasznego szamana. Postaraj się postępować zgodnie z jego instrukacjami


Operacja na otwartym oku

Ocena gry

Jesteśmy chirurgiem, który to zajmuje się operowaniem oczu. usuwamy między innymi zaćmy jak i też usuwamy wadę wzroku. Tym razem operacja nie będzie taka zwykła. Gra w polskiej wersji językowej czeka już na Was.


Operacja rozrusznik serca

Ocena gry

W tej grze zajmować się będziemy wszczepieniem rozrusznika serca. Trafia do nas pacjent chory na serce któremu będziemy musieli wykonać ten specjalistyczny zabieg. Kilka osób będzie pracowało przy tej operacji dlatego nie będzie ona należała do najłatwiejszych.


Operacja żołądka dla dzieci

Ocena gry

W grze na komputer trafia do nasz pacjent który skarży się na ból brzucha, trafia od zaraz na ostry dyżur, gdzie będziemy tutaj przeprowadzali szereg badań, której wynik poznasz jeżeli tylko zagrasz w gierkę. To od tego będzie zależało jak należy przeprowadzić taką operację żołądka.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Operacje
 • Gra chirurdzy operują online

  Gra chirurdzy operują online

  Oglądana: 14719 ocena: 10.00

 • Gra Ucieczka przed operacją

  Gra Ucieczka przed operacją

  Oglądana: 6719 ocena: 0.00

 • Świąteczna operacja gra online

  Świąteczna operacja gra online

  Oglądana: 6202 ocena: 0.00

 • Operacja rozrusznik serca

  Operacja rozrusznik serca

  Oglądana: 4262 ocena: 0.00

 • Gra Leczenie po wypadku

  Gra Leczenie po wypadku

  Oglądana: 3846 ocena: 10.00

REKLAMA GOOGLE
cookie