Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Zobacz Nasze serwisy z grami:

Gry-dladzieci.pl

Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn darmowe gry online Opieka 28 gier

Bobasy w kąpieli

Ocena gry

Zajmujemy się małym skrabem, który właśnie trafił d kąpieli. Jednak jest bardzo wymagający potrzebuje różnych zabaw i jeszcze czegoś ale dowiecie się po włączeniu tej gry co na Was czeka. Na pewno potrzebujecie do niej myszkę aby móc grać.


Gra z dzidziusiami online

Ocena gry

W tej grze niemal przez cały czas będziemy zajmować się dzidziusiami. Do naszych zdań będzie należało między innymi zabawa z nimi jak i też ich karmienie, kąpanie i przewijanie. Znajdą się także inne mniejsze czynności jakie należy wykonać.


Niemowlaki opieka dla dziewczyn

Ocena gry

W tej gierce będziemy się opiekować niemowlakami. Czeka na nas spora ilość mniejszych i większych zadań z tym związanych. Wybieramy do opieki dziewczynkę lub chłopaka, będziemy ich kąpać, karmić bawić się z nimi jak i też dbać o ich higienę.


Kąpanie niemowlaka

Ocena gry

Małe niemowlę już czeka gotowe do kąpieli, na początku musimy oczywiście nalać wody do wanny, potem kolejna czynność to dodać szamponu i już możemy rozpocząć zabawę. Dalej zobaczcie sami co Was czeka jeżeli zdecydujecie się w grę zagrać.Gra kąpanie dzieci dla dziewczyn

Ocena gry

Na plaży będziemy kąpać nasze dzieci. Jeżeli w przyszłości chcecie mieć kiedyś dzieci zobaczcie ile obowiązków na Was czeka w tym oczywiście kąpanie tych małych bobasów. W grze posługujemy się myszką, pod ikonkami znajdują się różne czynności jakie się uruchamiają po kliknięciu na ikonę.


Gra mycie dzieci

Ocena gry

Zajmować się będziecie myciem dzieci. To na Twoich barkach należą te zadania, gierka w sam raz dla dziewczyn w każdym wieku. Posługujemy się w niej z pomocą myszki. Zobacz na czym polega gierka online.


Gra mycie koni online

Ocena gry

Gra dla dziewczyn i dzieci gdzie dbamy o naszego konia. Na początku będziemy zajmować się rozrywką, wybieramy się do lasu aby z naszym konikiem pobiegać. Po takiej zabawie jest on cały brudny i będziemy zajmować się jego czyszczeniem. Mamy do tego na początku gąbkę, dalej zobaczycie samemu po włączeniu gierki online.


Gra z bobasami dla dzieci

Ocena gry

Bobasy już na Was czekają, na początku są to czworaczki. Mamy wiele czynności do wykonania. Będziemy musieli między innymi ich zabawiać jak i też karmić je przy pomocy mleka, przewijać czy też dawać smoka i inne czynności.


Opieka nad krową i owcą

Ocena gry

Krowy i owce czekają na Ciebie w grze. To właśnie nimi będziemy się opiekowali. Będziemy je karmić, poić jak i też szczotkować i kąpać oraz wykonywać inne czynności. W zamian za to dostaniemy coś od tych zwierzaków. Krówki i owieczki już na Ciebie czekają do grania.


Opieka nad kotami online

Ocena gry

Kotkami będziemy się opiekować. Doskonała darmowa gra dla dzieci i dziewczyn. Kilka kotów już czeka i szereg czynności dla Nas. Będą to między innymi karmienie mlekiem, jedzeniem, szczotkowaniem jak i też inne przyjemne czynności takie jak zabawa. Gracie myszką, wspaniała zabawa już czeka.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Opieka
 • Gra Niania

  Gra Niania

  Oglądana: 3069 ocena: 0.00

 • Gra Wirtualny opiekun psa

  Gra Wirtualny opiekun psa

  Oglądana: 2369 ocena: 0.00

 • Gra mycie koni online

  Gra mycie koni online

  Oglądana: 1922 ocena: 0.00

 • Tata opiekuje się dziećmi

  Tata opiekuje się dziećmi

  Oglądana: 1834 ocena: 0.00

 • Opieka nad chomikiem

  Opieka nad chomikiem

  Oglądana: 1807 ocena: 10.00

REKLAMA GOOGLE
cookie