Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn darmowe gry online Opieka 82 gier

Młoda mama

Ocena gry

Ta gra to coś dla dziewczynek. Musimy opiekować się młodym maluszkiem. Jak nam wiadomo nie jest to takie łatwe. Spróbuj by się przekonać o tym.


Opieka nad Pou

Ocena gry

Kolejna do kolekcji gierka gdzie czeka na Was nie lada zadaniem jaki będzie się opiekowanie Pou. On nie tylko potrzebuje zabawy ale także wiele innych rzeczy. Będziemy musieli go wykąpać jak i też nakarmić gdy będzie prosił o jedzenie. Na pewno nie będzie tak łatwo jak to Wam się wydaje, w grze posługujemy się wyłącznie myszką. Spędź z nim cały dzień i zobacz jak to jest.


Opieka nad bliźniakami

Ocena gry

Jeżeli chcesz wcielić się w role mamy która ma dwójkę bliźniaków to zachęcamy do grania. Czeka na Was chłopczyk i dziewczynka, z tym rodzeństwem będziemy spędzać niemal cały czas. W chmurkach pojawiają nam się informację co bobasy potrzebują i ich zachcianki będziemy spełniać. Będą to między innymi zabawy, karmienie butelką jak i też zabawy, przewijanie ich czy też wożenie w wózku oraz kąpanie w wanience.


Gra opieka trojaczki i czworaczki

Ocena gry

Doskonała gierka dedykowana dla dziewczyn w której czeka na Was nie lada wyzwanie. Czeka na nas opieka nad trojaczkami i czworaczkami co nie będzie należało do najłatwiejszych. Mamy mnóstwo różnego rodzaju mini zadań do wykonania. Będzie to między innymi przewijanie dzieci, karmienie, czasami musimy je zabawić czy też dać im smoka i wiele innych rzeczy, które twórcy gry dla Ciebie przygotowali. Posługujemy się do grania myszką.Opieka nad Baby Hazel

Ocena gry

Gra w której rodzice idą do kina i my musimy zająć się małym dzieckiem Hanią. To na nas spoczywa całkowita opieka nad dzieckiem baby hazel. Co wyróżnia tego rodzaju gierki na pewno znają jej fani. Jeżeli nie graliście w nie nigdy to zachęcamy do przetestowania. Będziemy usypiali dziecko jak i też je kąpali i wiele innych dodatków i zajęć, które tutaj na Was czekają.


Barbie opieka nad dzieckiem

Ocena gry

Jest to gra gdzie Barbie wciela się opiekunkę dla dziecka. Będzie się opiekować małym niemowlakiem. Oczywiście będzie potrzebowała pomocy i mamy nadzieję, że Wy jej w tym pomożecie. Będziemy mieli wiele różnego rodzaju zadań w tym kapanie bobasa, zabawa z nim jak i też go przewijanie i karmienie.


Operacja

Ocena gry

Ta gra polega na wyleczeniu twarzy pięknej modeli o imieniu Barbie. Waszym zadaniem będzie uśpienie ją i zszycie jej ran.


Kot w latającym balonie

Ocena gry

W tej grze będziesz sterował kotkiem, który znajduje się w balonie. Gdy klikniesz myszką na dany budynek kotek się tam przemieści. Rób wszystko zgodnie z podpowiedziami, a zabawa na pewno będzie udana.


Koci spotrowiec

Ocena gry

Ten kotek kocha sporty wodne. Niestety sam nie lubi się myć. Pomóż mu w tym by mógł poczuć się świeżo i komfortowo.


Kotek u doktora

Ocena gry

Zobaczysz kotka który jest chory i smutny. Gra może być na 2 osoby. Spraw aby wyzdrowiał i odzyskał siły do zabawy. Twoje pomoce znajdują się na stoliku.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna »

Popularne gry

 • Opieka
 • Gra mycie koni online

  Gra mycie koni online

  Oglądana: 3865 ocena: 0.00

 • Gra Niania

  Gra Niania

  Oglądana: 3751 ocena: 0.00

 • Gra Wirtualny opiekun psa

  Gra Wirtualny opiekun psa

  Oglądana: 3268 ocena: 0.00

 • Opieka nad chomikiem

  Opieka nad chomikiem

  Oglądana: 2414 ocena: 10.00

 • Tata opiekuje się dziećmi

  Tata opiekuje się dziećmi

  Oglądana: 2338 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie