Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Dla Dziewczyn darmowe gry online Opiekunka 21 gier

Dora brudasek

Ocena gry

Dora bawiła się na podwórku se swoimi przyjaciółmi i teraz jest bardzo ale to bardzo brudna. Nie długo musi iść spać, dlatego to najwyższy czas aby ją wyczyścić.Wykąp Dorę i przebierz ją w czyste ubranka.Sterowanie myszką


Gra praca jako opiekunka dla dziecka

Ocena gry

Jest to twój pierwszy dzień pracy w roli opiekunki dla dziecka, dlatego nic się za bardzo nie stanie jeżeli nie wykonasz wszystkich zadań perfekcyjnie. Jednak czym dalej tym bardziej będziecie musieli się starać. W grze będziemy robić posiłki i karmić dziewczynkę o imieniu Alicja. Jak i też organizować jej wolny czas na zabawy, ubierać, kąpać i wykonywać inne powierzone nam zadania w gierce.


Opiekunka Baby Hazel online

Ocena gry

Kolejna misja przed Wami w której zostajesz opiekunką dla dziecka Baby Hazel. Jest ono wymagające. Czekają na Was następujące zadania. Zabawa farbkami jak i też obcinanie włosów i zabawianie dziewczynki oraz chłopczyka. Posługujemy się cały czas myszką. Kilka plansz z różnymi stopniami trudności czeka.


Opiekunka Barbie dla dzieci

Ocena gry

Znana na całym świecie Barbie tym razem wciela się w rolę opiekunki. Uwielbia zajmować się dziećmi. W tej grze będziemy organizowali czas dla najmłodszych jak i też zajmowali się nimi gdy są tylko chorzy. Sprawdź się jaka będzie z Ciebie opiekunka i czy dasz sobie radę w swojej pracy. Fajna grafika i intuicyjna gra za nią przemawia. Posługujemy się tutaj myszką.Śliczny króliczek

Ocena gry

W ogrodzie czeka królik bystrzak dla przedszkolaków wszystkich. Pomóż go zabrać dziewczynce do domu i zaopiekować się nim. Spraw by króliczek był zadowolony z Twojej opieki.


Mały dzidziuś

Ocena gry

Kolejny maluch trafia do nas i będziemy musieli się nim zająć. Postaraj się aby spał jak najdłużej, przytulaj go daj mu smoka i nie pozwól mu płakać. Ale czasami musimy go nakarmić i pobawić się z nim. Gramy myszką tylko.


Father caring

Ocena gry

Zwykle w rolę osób które zajmują się dziećmi wcielają się mamy tym razem mamy jeden z nielicznych wyjątków gdzie opiekunek jest tata. Ma on do upilnowania i nakarmienia kilka dzieci. Pomóż mu w tym niezwykle trudnym zadaniu.


Dziecko w wannie

Ocena gry

Wcielamy się w rolę opiekunki, której zadaniem wieczorem jest oczywiści kąpiel małego bobasa. Na starcie musimy przygotować wannę. Pierwsza czynność to nalanie do niej wody, gdy już to zrobimy mamy dalsze inne zadania jakie na Was mają twórcy gierki.


Kąpanie dzidziusia online

Ocena gry

Jest to pierwsza kąpiel tego małego dzidziusia. Gra oczywiście darmowa i dostępna na naszej stronie grajnik.pl. Strzałka nam podpowiada jakie czynności w grze należy podejmować aby pierwsza kąpiel była bez żadnych problemów. Do grania potrzebujesz jedynie myszki, zobacz czy kąpiel potrafi być ciekawa.


Opiekunka do psów online

Ocena gry

Zabawimy się w opiekunkę do piesków, polecamy ją dla dziewczyn i dzieci. Do wyboru mamy trzy psy różnej wielkości po wyborze jednego z nich wcielamy się w rolę opiekunka i to na nasze barki spada zadanie związane z karmieniem, pojeniem jak i też zabawą z tymi zwierzakami.


Opieka nad pieskami i kotkami

Ocena gry

W tej grze zajmować będziemy się pieskami i kotkami w dwóch poziomach gierki: łatwy oraz trudny. Następny etap to wybór opiekuna mamy do wybrania postać chłopaka którym jest: Andy oraz dziewczyna: Linda. Będziemy musieli zadbać o nie, gdzie mamy: karmy, szczotkowanie, karmy, miski i wiele innych.


Opiekunka dla zwierząt

Ocena gry

Gra gdzie będziemy wcielać się w rolę opiekunki dla zwierząt jaki będą: kot czy też pies. Będą oni czegoś potrzebowali, ich potrzeby wyświetlą się w dymkach nad zwierzętami. Postarajcie się spełnić ich zachcianki. Używamy do gierki myszki.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Opiekunka
 • Gra Niania

  Gra Niania

  Oglądana: 4888 ocena: 0.00

 • Gra Wirtualny opiekun psa

  Gra Wirtualny opiekun psa

  Oglądana: 4397 ocena: 0.00

 • Kąpanie dzidziusia online

  Kąpanie dzidziusia online

  Oglądana: 3437 ocena: 10.00

 • Gra Opiekun do zwierząt w Zoo

  Gra Opiekun do zwierząt w Zoo

  Oglądana: 3368 ocena: 0.00

 • Opiekunka do psów online

  Opiekunka do psów online

  Oglądana: 3245 ocena: 10.00

 • Tata opiekuje się dziećmi

  Tata opiekuje się dziećmi

  Oglądana: 3181 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie