Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Edukacyjne darmowe gry online Ortograficzne 9 gier

Szukanie liter z postaciami z bajki

Ocena gry

na tym obrazku gdzie jest: Helen Parr, Elastyna, Robert \"Bob\" Parr, Pan Iniemamocny oraz Wiola Parr są także ukryte literki. To właśnie ich będziemy poszukiwali. Przyjdzie Wam z pomocą lupa, która powiększy dany obszar poszukiwań.


Gra ortograficzna dla dzieci

Ocena gry

Jest to fajna gra z ortografią dla dzieci gdzie poprzez zabawę będziemy mieli możliwość jej nauki. Gra po polsku jest dla Was. Będziemy bawić się z ortografią. Po prawej mamy różne wyrazy i musimy wskazać poprawnie ich pisownie, klikając na odpowiednie literki myszką.


Poszukiwanie literek

Ocena gry

Na tym zdjęciu bardzo szybko nam ukryły się w różnych miejscach różne literki alfabetu. Postaramy się je w krótkim czasie odszukać. Zobacz ile czas na to masz. Gdy już trafisz na literkę kliknij na nie myszką.


Spadające literki

Ocena gry

Gra w której te literki spadają a my musimy patrzeć jakie literki lecą i takie same literki odszukać na klawiaturze zanim one spadną. W między czasie są przygotowane w grze dla nas krótkie testy. Zachęcamy do gierki.Gra literki alfabetu

Ocena gry

Gdzieś schowały nam się w tym pomieszczeniu gierki literki z alfabetu. Mamy określony czas w którym to będziemy musieli takie literki odszukać. Gdy już uda Ci się jakąś z takich literek znaleźć kliknij na nie myszką.


Brakujące literki

Ocena gry

Gra przygodowa połączona z ortografią dla dzieci. Latamy Spongebobem na balonikach, którymi sterujemy strzałkami w górę oraz w dół i zbieramy literki. Musimy zbierać tylko takie literki, które brakują nam do wyrazu pokazanego w lewym górnym rogu gierki.


Gra z literkami dla dzieci

Ocena gry

Jest to gierka z literkami dla najmłodszych dzieci. Gdzie naszym zadaniem będzie poszukiwanie takich literek, które znajdują się na tym obrazku, który przedstawia nam dżunglę. Wskazujemy literki i klikamy na nie myszką.


Szukanie literek

Ocena gry

Obrazek ten przedstawia nam Mikołaja wraz ze swoimi pomocnikami na zdjęciu. Obok nich poukrywane są różnego rodzaju literki. Musimy je odszukać. Gdy natrafimy na takie literki klikamy na nią myszką. Literki jakich szukamy mamy pokazane na dole w pasku gierki.


Gra z literkami

Ocena gry

Jest to fajna gra przygodowa dla dzieci w której to będziemy poruszać się postacią po planszach i szukać zagubionych literek, które gdzieś tam się znajdują. Postaraj się je wszystkie odszukać. Do sterowanie w grze wykorzystujemy strzałki.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Ortograficzne
 • Gra ortograficzna dla dzieci

  Gra ortograficzna dla dzieci

  Oglądana: 25892 ocena: 0.00

 • Spadające literki

  Spadające literki

  Oglądana: 15713 ocena: 0.00

 • Gra z literkami

  Gra z literkami

  Oglądana: 12703 ocena: 0.00

 • Gra literki alfabetu

  Gra literki alfabetu

  Oglądana: 10400 ocena: 0.00

 • Szukanie literek

  Szukanie literek

  Oglądana: 9168 ocena: 0.00

 • Poszukiwanie literek

  Poszukiwanie literek

  Oglądana: 7078 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie