Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ze zwierzętami darmowe gry online Owce 10 gier

Wystrzel owcę

Ocena gry

Do gry Baranek Shaun potrzebujemy myszkę przy pomocy której będziemy grali naszym zadaniem będzie wystrzelenie jak najdalej owcy. Zobacz na jaką odległość Ci się to uda i jak wygląda sama gierka. Jest oczywiście darmowa.


Biegaj z owcami

Ocena gry

Kolejna gra na grajniku która związana jest z owcami. Tym razem będziemy brać udział w wyścigu owiec i będziemy musieli dotrzeć do mety omijając płotki oraz zbierając siano. Uważać należy także na wilki w okolicy. Skaczemy spacja.


Opieka nad owcami

Ocena gry

W tej grze hodowla owiec wybieramy się na pastwisko gdzie będziemy zajmować się opieką nad naszymi owcami. Co jakiś czas będzie chciał je zaatakować wilk. Musimy się przed nim bronić. Do pomocy mamy broń oraz bat, którym będziemy zaganiać owce. Sterowanie strzałki, myszką oraz Spacja do zaganiania owiec.


Wyścigi owiec

Ocena gry

Jest to wyjątkowa owca w tej grze baranek shaun gdzie czeka na nas szalona owca która będzie poruszać się na specjalnie do tego skonstruowanym pojeździe. Poruszamy się myszką i nią przyspieszamy oraz przeskakujemy dziury spotkane na naszej drodze.Przygoda owcy

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać pasterza. Posiadasz własne owce, które znalazły się w niebezpieczeństwie. Poprowadź je jak najdalej od startowego miejsca. Postaraj się, aby pokonała jak najdłuższą trasę. Na jej drodze pojawiają się przeróżne przeszkody, które ją zatrzymują. Kliknij na nie myszką, a podłożysz tam miny, dzięki czemu niebezpieczne przeszkody wybuchną i znikną z trasy.


Pokonaj Wściekłe owce

Ocena gry

Wściekłe owce, to naprawdę roźni wrogowie. Musisz ich pokonać, aby w świecie owiec znów zapanował spokój. Przed tobą masz 3 poziomy gry. W każdym z nich pokonaj wszystkich wrogów, którzy staną na twojej drodze! Nie pozwól, aby światem zawładnęły Wściekłe Owce!


Rodzina owiec wraca do domu

Ocena gry

Ta rodzina owiec chciałaby wreszcie bezpiecznie dotrzeć do domu. Musisz im w tym pomóc. Postaraj się pokonać przeszkody, aby mogły szczęśliwie powrócić do domu


Strzelanie owcą z armaty

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest wystrzelenie owcy jak najdalej tylko potrafisz. Spróbuj swoich sił! Gra sterowana myszką oraz przyciskami \"Q\" i \"E\".


Obrona owiec przed wilkiem

Ocena gry

Jesteś pasterzem i masz swoje owce. Uważaj, bo w pobliżu grasuje wilk przebrany za owcę. Uratuj swoje podopieczne przed wrogiem.


Zapędzanie owiec do zagrody

Ocena gry

Z twojej zagrody uciekły owce i barany w tym Shaun! Nie możesz marnować ani chwili! Postaraj się zapędzić je wszystkie z powrotem na twoje terytorium.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Owce
 • Strzelanie owcą z armaty

  Strzelanie owcą z armaty

  Oglądana: 2998 ocena: 0.00

 • Opieka nad owcami

  Opieka nad owcami

  Oglądana: 2378 ocena: 0.00

 • Rodzina owiec wraca do domu

  Rodzina owiec wraca do domu

  Oglądana: 1715 ocena: 0.00

 • Wyścigi owiec

  Wyścigi owiec

  Oglądana: 1444 ocena: 0.00

 • Obrona owiec przed wilkiem

  Obrona owiec przed wilkiem

  Oglądana: 1381 ocena: 0.00

 • Biegaj z owcami

  Biegaj z owcami

  Oglądana: 1266 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie