Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Farmerskie darmowe gry online Owocowe 9 gier

Owoce

Ocena gry

Ta gra polega na jak najszybszym rozdzieleniu owoców do specjalnych miseczek. Każdy poziom jest na czas więc musisz wyrobić się w czasie.


Owocowa twarz

Ocena gry

Do naszej dyspozycji są kawałki przeróżnych owoców. To właśnie z tych kawałków będziemy mogli zrobić owocową twarz. Jak ona wygląda zobaczcie sami dobierając przeróżne owoce do tej twarzy. Posługujemy się tutaj przy pomocy myszki do zabawy.


Łapanie jabłek

Ocena gry

Myszka Miki wybrała się do swojego sadu w którym ma przepiękne jabłka. Będą one co jakiś czas spadać z drzewa a my musimy złapać jak największą liczbę jabłek. Steruj się w lewo oraz w prawo przy pomocy strzałek.


Cytrynowa zabawa

Ocena gry

Będziemy w tej grze mogli bawić się na wesoło podczas rozwalania przy pomocy dużego młota cytryn, które co jakiś czas będą lecieć z nieba. Poruszaj się w prawo oraz w lewo i młotkiem przy pomocy spacji rozwalamy te cytryny.Owocowa Zuma

Ocena gry

Czeka na Was wspaniała zabawa z owocami w roli głównej gdzie będziemy strzelać do owoców które poruszają się w kształcie węża. Musimy go rozwalić do czasu aż wąż dotrze do środka. Sterowanie w gierce odbywa się przy pomocy myszki.


Zbieramy owoce

Ocena gry

Przeniesiemy się do lasu w którym to będziemy przy pomocy skrzata łapać spadające owoce. Wykorzystujemy grzybka do odbijania i zbierania napotkanych na naszej drodze owoców. Zbierz ich jak największą ilość masz określoną liczbę żyć.


Owocowa przygoda

Ocena gry

Czeka na Was ciekawa przygoda w której to będziemy poruszać się żółtą postacią i będziemy zbierać owoce jakie znajdują się na naszej drodze. Poruszamy się strzałkami a Spacją strzelamy do wrogów jakie w każdej z plansz nam się pojawią.


Owocowe bubble

Ocena gry

Będziemy w tej grze bawić się z owocami do których będziemy strzelać. Postaraj się ułożyć trzy takie same owoce obok siebie aby zdobyć punkty w tej gierce online. Sterujemy strzałkami, strzelamy Spacją.


Gra Łączenie identycznych obrazków

Ocena gry

Na ekranie widzisz rozmaite rysunki. Twoim zadaniem jest połączenie dwóch takich samych obrazków. Używaj tylko myszki. Zaznacz obrazek klikając na niego myszką.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Owocowe
 • Gra Łączenie identycznych obrazków

  Gra Łączenie identycznych obrazków

  Oglądana: 2916 ocena: 0.00

 • Owoce

  Owoce

  Oglądana: 1153 ocena: 0.00

 • Łapanie jabłek

  Łapanie jabłek

  Oglądana: 947 ocena: 0.00

 • Zbieramy owoce

  Zbieramy owoce

  Oglądana: 937 ocena: 0.00

 • Owocowa przygoda

  Owocowa przygoda

  Oglądana: 909 ocena: 0.00

 • Owocowa Zuma

  Owocowa Zuma

  Oglądana: 898 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie