Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Przygodówki darmowe gry online Pacman 9 gier

Gra z pacmanem

Ocena gry

Zagraj razem z pakmanem w super gierkę w której pojawi się również postać Sonica, którą będziemy mieli okazję zagrania. Klikając myszką na start game rozpoczynamy rozgrywkę w której to gramy przy pomocy strzałek.


Klasyczny Pakman

Ocena gry

W tej grze masz możliwość zagrania w gierkę o nazwie klasyczny pakman. Zobacz co na Ciebie tym razem przygotowaliśmy. Na początku mamy aż pięć żyć i bardzo dużo różnego rodzaju plansz do pokonania. Sterowanie odbywa się strzałkami.


Ms. Pakman

Ocena gry

Prosta gierka w pakmana w której poruszamy się małym żółtymi stworkiem i zbieramy czerwone małe kuleczki przy cym musimy uważać na innych przeciwników. Gdy zmienią kolor na niebieski możemy je zjadać. Aby się to stało zbierz większą żółtą kulkę na planszy.


Pacmania III

Ocena gry

Trzecia odsłona tej gierki jest gotowa dla Ciebie na naszej stronie. Czeka na Ciebie w grze trochę nowości na pewno grafika w porównaniu z pozostałymi wersjami jest dużo lepsza od pozostałych części gierkiDeluxe Pacman

Ocena gry

Gra Deluxe Pacman dostępna jest na naszej stronie w wersji online i całkowicie za darmo. Nie jest to gra do pobrania. W grze poruszamy się naszą postacią przy pomocy strzałek w lewo oraz w prawo. Kilka plansz przed Tobą.


Pacman War

Ocena gry

Trochę inna gra z tą postacią w jaką mieliście już na pewno nie raz okazję grać. Będziemy mieli możliwość strzelania. Do gry potrzebujesz strzałek do poruszania się jak i też Spacja do strzelania i Ctrl do rzucania granatów.


Nowy Pacman

Ocena gry

Jest to nowa wersja pcmana w którą macie możliwość zagrania na stronie grajnik.pl Oczywiście ta jak i też inne gierki na tym serwisie dla naszych graczy są zupełnie darmowe. Sterujemy przy pomocy strzałek naszą postacią w gierce.


Gra Pacman

Ocena gry

Na pewno każdy z was zna grę Pacman. Wciel się w jej bohatera, poruszaj się po planszy, zbieraj rozrzucone na niej punkciki. Musisz być uważny, unikaj przeszkód oraz swoich wrogów!


Gra Pacman 2

Ocena gry

Ta gra na pewno znana jest niejednemu graczowi. To już druga część kultowej gry Pacman. Musisz zebrać wszystkie punkciki, które znajdują się na planszy. Uważaj na przeszkody!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Pacman
 • Gra Pacman 2

  Gra Pacman 2

  Oglądana: 1833 ocena: 0.00

 • Gra z pacmanem

  Gra z pacmanem

  Oglądana: 1102 ocena: 0.00

 • Gra Pacman

  Gra Pacman

  Oglądana: 1033 ocena: 0.00

 • Nowy Pacman

  Nowy Pacman

  Oglądana: 985 ocena: 0.00

 • Pacmania III

  Pacmania III

  Oglądana: 833 ocena: 0.00

 • Klasyczny Pakman

  Klasyczny Pakman

  Oglądana: 807 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie