Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Strzelanki darmowe gry online Paintball 11 gier

Icarly Get Zeebo

Ocena gry

Gra gdzie w pokoju będziemy strzelać z pistoletu mały piłkami. Musimy nimi właśnie trafiać w rywali, którzy co jakiś czas się kryją za różnego rodzaju przeszkodami. Strzelaj myszką i ćwicz swoją celność jak najlepiej.


Gra w Paintballa

Ocena gry

W grze jesteśmy sami i do pokonania mamy kilku przeciwników którzy zwykle działają z grupie. W niektórych planszach dobrze sprawdza się szybki atak, w innych natomiast czekanie na wroga. Sterowanie to strzałki i myszka.


Gra paintball 3D

Ocena gry

Jest to realna gra w piantballa w wersji 3D dla Was. Takie strzelanki są super. Wystarczy tylko kliknąć na ikonę Play i zaraz zostajemy przeniesieni na tor gdzie toczyć się będą różnego rodzaju pojedynki z przeciwnikami do których będziemy strzelać.


Dyehard Paintball

Ocena gry

Wybieramy się na specjalnie przygotowane miejsce gdzie toczy się gra w paintball. Mamy możliwość wyboru jedną z sześciu dostępnych z kreskówek postaci do wyboru. Następnie przystępujemy do pojedynku w którym używamy: strzałek, myszki oraz R - do przeładowania.Paintball Babes

Ocena gry

Czeka na Ciebie niezła zabawa. Ty sam naprzeciwko Tobie kilka dziewczyn które z pistoletów na kulki cały czas będą Cie atakować. Postaraj się strzelać jak najcelniej aby trafiać postacie za pierwszym razem, wykorzystując przy tym myszkę.


Odstresuj się z Paintballem

Ocena gry

Jesteś pracownikiem biurowym. Praca zajmuje Ci cały dzień, a do tego jest bardzo stresująca. Na odprężenie szef dał ci paintballową strzelbę. Musisz zestrzelić jak najwięcej kulek, aby zdobyć jak najwięcej punktów. Musisz to robić jak najszybciej.


Paintballowy Huligan

Ocena gry

Tym razem to nie są prawdziwe paintballowe rozgrywki. Wcielasz się w prawdziwego fanatyka paintaballa, który wyszedł ze swoją paintballową strzelbą na miasto, do parku, do lasu itd. i strzela w napotkane osoby oraz zwierzęta. Postaraj się trafić w jak największą ilość obiektów tak, aby przejść do kolejnych etapów.


Paintball w biurze

Ocena gry

To nietypowe paintballowe rozgrywki, których akcja toczy się w biurze! Jeżeli lubisz ryzyko, to nie możesz przejść obojętnie obok tej gry! Sterowanie za pomocą myszki.


Super Paintball

Ocena gry

Weź udział w rozgrywkach w Paintballu. Grafika gry jest dość realistyczna, dzięki czemu przez chwilę poczujesz się jakbyś brał udział w zabawie na żywo! Spróbuj swoich sił!


Siła Paintballu

Ocena gry

Weź udział we wciągających paintballowych rozgrywkach. Zdobywaj punkty, pokonaj swoich przeciwników, udowodnij, że jesteś najlepszy! powodzenia!


Paintball

Ocena gry

Grałeś kiedyś w paintball? Jeśli nie, to możesz teraz spróbować swoich sił! Ta gra to klasyczna wersja gry paintball. Pokonaj swoich przeciwników celując w nich kolorowymi kulami. Pokaż, że jesteś najlepszy!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Paintball
 • Gra paintball 3D

  Gra paintball 3D

  Oglądana: 2347 ocena: 0.00

 • Icarly Get Zeebo

  Icarly Get Zeebo

  Oglądana: 1741 ocena: 0.00

 • Gra w Paintballa

  Gra w Paintballa

  Oglądana: 1434 ocena: 0.00

 • Super Paintball

  Super Paintball

  Oglądana: 1216 ocena: 0.00

 • Dyehard Paintball

  Dyehard Paintball

  Oglądana: 1147 ocena: 0.00

 • Paintball Babes

  Paintball Babes

  Oglądana: 1049 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie