Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ze zwierzętami darmowe gry online Pająki 13 gier

Skorpiony atakują

Ocena gry

W tej grze skorpiony nas atakują niemal przez cały czas. Do obrony naszej twierdzy mamy specjalnie skonstruowane działo. To właśnie z jego pomocą będziemy walczyć i bronić się przed nimi. Sterujemy i strzelamy przy pomocy myszki.


Gra ze skorpionami

Ocena gry

Zachęcamy do gry ze skorpionami w wersji online w której to będziemy mieli za zadanie obrony naszej twierdzy przed atakującymi ją co jakiś czas skorpionami. Dokładna instrukcja znajduje się w gierce.


Pająk i muchy

Ocena gry

W tej grze hodowla naszą główną postacią jest tutaj pająk, który dzięki pajęczynie będzie mógł się poruszać po planszy. To właśnie po niej my nim sterujemy dokonując tego przy pomocy myszki. Musimy dotrzeć do muchy i ją złapać aby przejść dalej.


Śniadanie z pająkiem

Ocena gry

Ten pająk z gry jest cały czas głodny. Jego ulubiony przysmak to larwy, które są nieustannie strzeżone przez pszczoły. Postaraj się jednak wyczuć moment i dopaść larwę, sterują pająkiem strzałkami.Gra z człowiekiem pająkiem

Ocena gry

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w tej grze gdzie główną postacią będzie człowiek pająk. Tym razem będziemy musieli odszukać różnice jakie dzielą te dwa obrazki. Więcej informacji czeka na Ciebie w samej grze.


Gra człowiek pająk

Ocena gry

Zobacz jak wygląda człowiek pająk i zagraj razem z nim w tą fantastyczną grę gdzie będziemy odbijać się przy pomocy strzałek i strzelać z pajęczyny dzięki czemu po planszy będziemy się przemieszczać. W grze posługujemy się myszką.


Gra z pająkami

Ocena gry

Zobaczymy z bardzo bliska pajęczynę pająków. Będziemy musieli wybrać jedną z kilku dróg którą będzie mogła przedostać się biedronka na drugą stronę pajęczyny tak aby nie wpaść w sidła czekających na nią pająków.


Gra z pająkiem

Ocena gry

Będziemy walczyć przed atakującymi nas komarami. Taki komar będzie chciał nam wypić trochę krwi, musimy na nie klikać myszką do pomocy mamy pająki, które takie komary będą łapać. Gdy jesteś gotowy kliknij na play aby móc grać.


Pokarm dla pająka

Ocena gry

Masz w domu nietypowe zwierzę, hodujesz pająka, który potrzebuje posiłku. Jego ulubionym smakołykiem są motyle. Chwyć w rękę miotłę i zabij je wszystkie, a następnie oddaj swojemu pupilkowi.


Wystrzel wszystkie pająki

Ocena gry

Twoje spokojne mieszkanie nawiedziły wstrętne pająki. Nie pozwól im, aby zamieszkały w nim na stałe. Wyceluj w nie swoim łukiem i zestrzel je wszystkie.


Gra Polowania na owady

Ocena gry

Pająki też lubią czuć się pełną parą właścicielami swojego terytorium. W grze wcielasz się w postać właśnie takiego pająka. Twoim zadaniem jest strzeżenie własnej pajęczyny przed atakami obcych owadów. Strzelaj do nich, nie pozwól im, aby dostały się do pajęczyny!


Gra Super Pająk

Ocena gry

Ten Super Pająkiem jest wyposażony w niesamowicie nowoczesną broń. Niestety, został zaatakowany przez groźnych wrogów. Steruj maszyną tak, aby nie dać się pokonać przeciwnikom, zdobądź przy tym jak najwięcej punktów.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Pająki
 • Pająk i muchy

  Pająk i muchy

  Oglądana: 12139 ocena: 0.00

 • Śniadanie z pająkiem

  Śniadanie z pająkiem

  Oglądana: 2938 ocena: 0.00

 • Gra Polowania na owady

  Gra Polowania na owady

  Oglądana: 2911 ocena: 0.00

 • Gra z pająkami

  Gra z pająkami

  Oglądana: 2264 ocena: 0.00

 • Pokarm dla pająka

  Pokarm dla pająka

  Oglądana: 2226 ocena: 0.00

 • Gra człowiek pająk

  Gra człowiek pająk

  Oglądana: 1692 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie