Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Ze zwierzętami darmowe gry online Panda 12 gier

Panda i Eggs

Ocena gry

Misie panda postanowiły zrobić sobie niecodzienny pojedynek. Zagrać w siatkówkę przy pomocy jajek, dlatego jeżeli tylko popełnisz jeden błąd to może być z Tobą nie ciekawie. Śmieszna gierka już na Ciebie czeka online z opcją gry na 2 osoby.


Gra z misiem pandą

Ocena gry

Zagramy tutaj z misiem pandą, polecamy gierkę dla dzieci i dziewczyn, będziemy mieli przeróżne mniejsze jak i też większe zadania do wykonania. W pierwszym z nich będzie musieli chodzić po drzewach, w kolejnych myjemy nasza pandę i wiele więcej ale to zobaczycie w grze.


Restauracja u pandy

Ocena gry

Pora już rozpocząć pracę w znanej w całej okolicy restauracji u pandy. Do której oczywiście będę przychodzić praktycznie same pandy. Naszym zadaniem będzie tutaj obsługa gości, będziemy podawać im cały czas jedzenie. Graj używając myszki.


Panda Golf

Ocena gry

Kolejna gra która jest związana z pandą. Tym razem przeniesiemy się razem z nią na specyficzne pole golfowe gdzie będziemy mieli możliwość pogrania trochę w golfa. Sprawdzisz się w grze jak Ci idzie trafianie piłeczką do dołków.Podróż Pandy balonem

Ocena gry

Panda uwielbia podróże balonem. Pomóz jej pokonać wyznaczoną trasę zdobywając przy tym jak największą ilość punktów. Za każdą gwiazdkę zdobywasz od 5 do 24 punktów. Musisz uważać na przeszkody, które napotkasz na drodze: omijaj nietoperze i motyle. Powodzenia!


Gra Przygoda Pandy

Ocena gry

Panda uwielbia przygody. Tym razem musi dostać się na sam szczyt wielkiej góry. Po drodze pomóż jej zebrać elementy, które zapewnią jej zdrowe życie. Aby się do nich dostać musi pokonać trasę prowadzącą przez koła, które ciągle się kręcą. Sterowanie za pomocą strzałek i spacji.


Galaktyczna podróż Pandy

Ocena gry

Wybierz się wraz z Pandą w podróż po galaktyce. Po drodze musisz zdobyć wszystkie gwiazdy, postaraj się nie przegapić ani jednej. Uważaj, także na to, aby Panda nie spadła na ziemię, bo wtedy straci życie.


Panda: skok przez płotki

Ocena gry

Panda uwielbia sport, zwłaszcza skoki przez płotki. Tym razem postanowiła wziąć udział w niezwykle ważnych zawodach w tej dyscyplinie sportowej. Pomóż jej dobiec do mety jako pierwsza!


Opieka nad Pandą

Ocena gry

Jeżeli uwielbiasz zwierzaki, to ta gra jest właśnie dla Ciebie. Musisz zaopiekować się małą Pandą, postaraj się, aby nic jej nie zabrakło.


Nakarm Pandy

Ocena gry

Pandy uwielbiają duzo jeść. Te, które widzisz w grze dawno już nie przyjmowały nic poważnego. Musisz pomóc im zdobyć jakiś dobry posiłek. Każda Panda ma swoje zachcianki żywieniowe. Widzisz je w prawym górnym rogu ekranu. Musisz zebrać 3 lub wiekszą ilość wyświetlanych składników jedzeniowych. Aby je zebrać musisz utworzyć poziome lub pionowe linie zawierające identyczne elementy. W ten sposób otrzymujesz posiłek, którego pragnie któryś z członków rodziny. Nie czekaj dłużej! Nakarm wygłodniałe Pandy!


Gra Przygoda Skaczącej Pandy

Ocena gry

W grze wcielasz się w pandę, którą czekają niesamowite przygody. Twoim zadaniem jest pokonanie określonej trasy i zbieranie przy tym wszystkich owoców i inne elementów, które spotkasz na swojej drodze! Sterujesz myszką.


Kung Fu Panda: w poszukiwaniu pożywienia

Ocena gry

KungFuPanda zgłodniała. Wybrała się więc na przejażdżkę. Pomóż jej zebrać wszystkie kawałki sushi jakie napotka na swojej drodze.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Panda
 • Panda i Eggs

  Panda i Eggs

  Oglądana: 5062 ocena: 0.00

 • Opieka nad Pandą

  Opieka nad Pandą

  Oglądana: 2491 ocena: 0.00

 • Gra z misiem pandą

  Gra z misiem pandą

  Oglądana: 1141 ocena: 4.00

 • Gra Przygoda Pandy

  Gra Przygoda Pandy

  Oglądana: 1055 ocena: 0.00

 • Gra Przygoda Skaczącej Pandy

  Gra Przygoda Skaczącej Pandy

  Oglądana: 1039 ocena: 0.00

 • Kung Fu Panda: w poszukiwaniu pożywienia

  Kung Fu Panda: w poszukiwaniu pożywienia

  Oglądana: 978 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie