Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Sportowe darmowe gry online Parkour 9 gier

Gra bieganie po dachach

Ocena gry

W tej grze będziemy zajmować się przede wszystkim bieganiem po dachach. Nie będzie to jednak takie proste gdyż wszystko w koło nas będzie się trzęsło jak i też waliło. Biegamy przy pomocy X, więcej informacji w samej grze dla graczy.


Le parkour

Ocena gry

Jest to bardzo szybka gra w której będziemy biegać po dachach budynków. Będą to w szczególności wieżowce po których nie tak łatwo nam będzie się biegać, mogą na nich pojawić się różne wentylatory, które również musimy ominąć. Do skakania używaj myszki lub Spacji.


Gra z parkour

Ocena gry

Ciekawa gra w której będziemy mogli ćwiczyć elementy, które są związane z parkour. Zobacz jakie dodatki czekają na Ciebie w grze i co ona ma Ci do zaoferowania. Biegamy strzałkami, Spacja - skok, 2x spacja to podwójny skok.


Free Run Parkour

Ocena gry

Czeka na Was wesoła i fajna przygoda w której to będziemy zajmować się bieganiem i skakaniem. Zobacz co ma do zaoferowania gra dla Was. Jest ona oczywiście dla Ciebie za darmo. Naciskaj w odpowiednim momencie przyciski aby móc grać dalej i dojść jak najdalej.Gra parkour 3D

Ocena gry

Kolejna w tym dziale gra w której będziecie się wcielać w rolę parkurowca i nim wykonywać różnego rodzaju powietrzne ewolucje oraz akrobacje. Biegamy po dachach skaczemy i wykonujemy różnego rodzaju akrobacje. Sterowanie odbywa się strzałkami, strzałka do góry i w bok to wślizg, S - skaczemy.


Gra biegacz

Ocena gry

Wcielamy się w postać super bohatera który będzie biegał i skakał. Zadaniem Waszym jest dotarcie do miejsca przeznaczenia gdzie będziemy musieli rozbroić bombę. Sterujemy w tej grze strzałkami, Z - skakanie, X - hak, chwytanie się ścian.


Gra Mario Parkour online

Ocena gry

Mario, to bardzo sprytny i zwinny bohater gier. Tym razem zobaczysz go jako nieustraszonego bohatera potrafiącego wykonywać trudną sztukę Parkour. Pomóż mu przejść jak najwięcej etapów gry.


Animacja Parkour online

Ocena gry

Przed Tobą bardzo wciągająca i emocjonująca animacja. Zobaczysz w niej zawodnika wykonujacego skomplikowane figury w konwencji Parkour.


Sztuka Parkour gra online

Ocena gry

Na pewno nie raz słyszałeś o sztuce Parkour. Tym razem możesz wcielić się w postać zawodnika, który opanował ją do perfekcji. Poruszaj się po mieście wykonując triki i długie skoki i przeskoki. Sterowanie za pomocą myszki. powodzenia!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Parkour
 • Gra parkour 3D

  Gra parkour 3D

  Oglądana: 6823 ocena: 10.00

 • Animacja Parkour online

  Animacja Parkour online

  Oglądana: 1603 ocena: 0.00

 • Gra bieganie po dachach

  Gra bieganie po dachach

  Oglądana: 1594 ocena: 0.00

 • Free Run Parkour

  Free Run Parkour

  Oglądana: 1227 ocena: 0.00

 • Le parkour

  Le parkour

  Oglądana: 1099 ocena: 0.00

 • Gra z parkour

  Gra z parkour

  Oglądana: 1082 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie