Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Samochodowe darmowe gry online Parkowanie 32 gier

Parkowanie samochodu

Ocena gry

Nasze zadanie nie będzie łatwe w tej grze. Musimy zaparkować samochód we właściwe miejsce. Należy dodać że jest ślisko a samochód ma wiele bagaży.


Parkowanie karetką, strażą pożarną i policją

Ocena gry

W tej grze zajmować się będziemy parkowaniem pojazdów nietypowych takich jak: karetka, straż pożarna, policja. Zobacz czy łatwo ustawić karetki równolegle lub też znaleźć miejsce obok innych samochodów. Kilkanaście różnych plansz sprawdzi Twoje umiejętności. Musimy zostawić auto we wskazanym miejscy z napisem: Parking. Gra jest oczywiście na czas w im krótszym czasie tego dokonacie tym większą liczbę punktów uda Wam się osiągnąć.


Parkowanie jachtu w porcie

Ocena gry

Nie każdy chce i lubi parkować swoje jachtu przodem i tyłem, dlatego ty się zajmujesz cumowaniem jachtów w porcie. Są to różnego rodzaju jednostki dlatego musisz być czujny aby podczas tego rodzaju manewrów nie doprowadzić do kolizji z innymi jednostkami pływającymi jak i też z z nabrzeżem gdyż na pewno właściciele takich jednostek nie będą z tego faktu zadowoleni. Sterowanie odbywa się z pomocą strzałek. W pierwszej planszy gramy bez czasu, następne już są na czas. Mamy możliwość zbierania klepsydry po drodze co da nam dodatkowy czas w danej planszy.


Parkowanie dużych aut - ciężarówki

Ocena gry

Duże pojazdy w tej grze na Ciebie czekają. Mamy do wyboru różnego rodzaju ciężarówki, które będziemy parkowali w określonych miejscach na mieście. Każda z nich posiada naczepy i różnego rodzaju mniejsze przyczepy. Ustawiaj się w określonym miejscu i czekaj aż twój samochód zostanie załadowany gdy się to stanie jedziemy w inne miejsce i tam odbywa się rozładunek naszego pojazdu. Sterujemy w grze strzałkami oraz ctrl i shift.Parkowanie samochodu do garażu

Ocena gry

Masz wydawać by się mogło dość proste zadanie. Przeprowadziliście się do nowego mieszkania gdzie czeka na Was garaż do którego będziemy ćwiczyć parkowanie samochodem. Będzie on usytuowany w różnych miejscach aby poćwiczyć tego rodzaju manewry jak najlepiej. Zobacz jak Ci to wyjdzie i ile punktów uzbierasz. Pamiętaj, że masz trzy życia, ta gierka nie jest w ogóle na czas, sterujemy w niej pojazdem z użyciem strzałek.


Gra parkowanie betoniarki

Ocena gry

W tej grze musimy w odpowiednim miejscu wskazanym nam zaparkować betoniarkę. Jednak do tego miejsca gdzie musimy ją przewieźć jest kawałek drogi. Będzie on nam wskazany na specjalnie przygotowanej mapie. Uważaj aby nie doprowadzić do kolizji z innym pojazdem. Sterujemy naszą betoniarką z pomocą strzałek. Kilkanaście różnych plansz czeka już na Ciebie.


Nauka jazdy kategoria B

Ocena gry

Gra bez czasu.Jeżeli chcecie się przekonać jak to jest zdawać prawo jazdy kategorii B to zachęcamy do grania. Czeka na Was nie lada nauka jazdy samochodem. Gdzie będziemy ćwiczyć parkowanie zarówno na placach manewrowych jak i tez na mieście pomiędzy samochodami gdy nabierzesz trochę wprawy.


Barbie Parking

Ocena gry

nasza bohaterka gierki nie tak dawno zapisała się na naukę prawo jazdy. Przyszedł czas na naukę parkowania zobacz jak jej w tym idzie i ewentualnie jeżeli będzie potrzebować pomocy to jej pokaż jak perfekcyjnie zaparkować w samochód.


Gra kosmici parkowanie ufo

Ocena gry

Jest to nietypowa gra gdzie występują kosmici i statek powietrzny jakim jest ufo to właśnie jego musimy zaparkować na wskazanej kolorami platformie. Do sterowanie wykorzystujemy strzałki aby nim manewrować. Uważaj aby w nic nie uderzyć.


Parkowanie samolotów w porcie lotniczym

Ocena gry

Teraz na nasze barki spada parkowanie samolotów zarówno tych małych jak i też dużych we wskazanych polach. Musimy uważać na różne przeszkody jakie dzielną nas od miejsca gdzie mamy nasz samolot zaparkować, sterujemy nim strzałkami.


Parkowanie w porcie lotniczym

Ocena gry

Pracujemy jako kierowca busa w porcie lotniczym. Naszym głównym zadaniem jest odbieranie pasażerów z samolotów i zawieść ich pod wskazany adres. Jednak lotnisko jest pełne ruchu dlatego musimy być niezwykle czujni podczas tej jazdy.


Parkowanie

Ocena gry

W tej grze będziemy się uczyć parkować. Musimy zaparkować w odpowiednie miejsce. Musimy to robić precyzyjnie. Gdy przejdziemy etap odblokuje nam się następny. Powodzenia!


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Parkowanie
 • Parkowanie wózkiem widłowym

  Parkowanie wózkiem widłowym

  Oglądana: 7289 ocena: 0.00

 • Zaparkuj samochodzik

  Zaparkuj samochodzik

  Oglądana: 5074 ocena: 0.00

 • Parkowanie karetką, strażą pożarną i policją

  Parkowanie karetką, strażą pożarną i policją

  Oglądana: 4833 ocena: 0.00

 • Parkowanie Tirem z przyczepą

  Parkowanie Tirem z przyczepą

  Oglądana: 4159 ocena: 0.00

 • Zaparkuj auto

  Zaparkuj auto

  Oglądana: 3323 ocena: 0.00

 • Parkowanie w porcie lotniczym

  Parkowanie w porcie lotniczym

  Oglądana: 2836 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie