Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Bubbles Shooter

To jest chyba klasyka tych gier gdzie strzelamy z łuku do bąbelków. I o to chodzi właśnie.

2015-10-02 08:41:29
Gold Miner Vegas

Gierki w których mam możliwość wydobywania złota to jest to.

2015-10-02 08:41:05
Daimentowa przygoda

Układanie diamentów to wspaniała zabawa mi się podoba mega.

2015-10-02 08:40:52
Labirynt Strachu

Widzę, że jest to nowa gierka u Was bardzo fajnie, że ją dodaliście.

2015-10-02 08:40:37
Warzywne zabawy

W sam raz dla dzieci, z moim dzieckiem gramy w nią praktycznie każdego dnia i jej się nie nudzi.

2015-09-30 17:42:45
Gra z kukurydzą

Sama w nią grałam kilka godzin nieźle ona wciąga.

2015-09-30 17:42:20

Ciekawe darmowe gry online Pegasus 11 gier

Polowanie na kaczki w locie

Ocena gry

Tym razem wcielamy się rolę myśliwego, który jest doskonałym łowcą. Tym razem jego zadaniem będzie strzelanie do kaczek. Postaraj się podczas niego zestrzelić ich jak największą ilość. Masz ograniczoną liczbę strzałów. Sterowanie to: myszka.


Gra 1942 Battles In The Sky

Ocena gry

Dla osób którzy lubią latać samolotami, tutaj weźmiemy udział w walce z 1942 roku. Gra z Pegazusa dla każdego z Was. Latamy samolotem poruszając się nim w lewo oraz w prawo strzałkami, oddajemy strzały A. Zbieramy paczki po drodze i niszczymy wrogów.


Prince of Persia

Ocena gry

Na pewno pamiętacie tą grę w której skaczmy postacią po budowlach często podciągając się i otwierając różne spotkane na naszej drodze kraty. Skacz i zbierają różne napotkane na Twojej drodze przedmioty, poruszaj się strzałkami, Spacją skaczemy, kucamy Shift.


Super Mario Crossover

Ocena gry

Poznaj starego doktora Mario w którego możesz zagrać u Nas. Oryginalna nazwa tej gry to: Super Mario Crossover, jest tona trochę ulepszona ponieważ mamy możliwość zagrania większą ilością postaci. Po wybraniu jednej z nich przystępujemy do rozgrywki. Gramy w niej strzałki oraz Z,X,S.Gra Duck Hunt online

Ocena gry

Zagraj z Duck Hunt na komputer PC mogliśmy w tą gierkę w strzelanie do kaczek zagrać, teraz mamy możliwość bez ścigania zagrać na grajnik.pl za darmo w wersji online. Nic nas nie czeka do pobrania gierki. Strzelamy do kaczek przy pomocy myszki, mamy ograniczoną ilość strzałów, dlatego trzeba dobrze przymierzyć zanim oddasz strzał.


Stara gra Sonic

Ocena gry

Zagramy w ciekawą gierkę z Sonikiem w roli głównej gdzie będziemy skakać tym niebieskim stworkiem i zbierać obręcze napotkane na naszej drodze. Mamy możliwość turlania się, zmieniając się w kulkę. Sterowanie odbywa się strzałkami oraz Spacja.


Gra Micro Machines

Ocena gry

Gra micro machines w jaką mieliście okazję zagrania na pegazusa teraz jest w wersji online na grajniku. Ścigamy się w niej małymi samochodzikami po różnych trasach umiejscowionych między innymi na stole. Sterowanie odbywa się przy pomocy strzałek.


Bomberman Pegazus

Ocena gry

Kolejna w tej serii gier z bombami w labiryncie w naszym dziale w której mamy okazję zapoznania się z bombermanem w starym stylu. Nowością jest lepsza grafika i większa ilość zawodników jakimi będziemy mieli możliwość zagrania w tą gierkę online.


Super Mario Bros

Ocena gry

Jest to stara gra z Mario bros w roli głównej dla fanów tej ciekawej gry. Zasady oczywiście są Wam znane. Dla przypomnienia powiemy, że należy zbierać monety i niszczyć spotkanych na naszej drodze wrogów. Sterujemy strzałkami.


Gra Contra online

Ocena gry

Czy pamiętacie już kultową grę z pegasusa w którą mieliśmy możliwość gry do woli na telewizorze wraz ze znajomym na dwie osoby. Teraz już nie potrzebujecie PC czyli komputera na którym w tą grę możecie zagrać, ponieważ jest ona dostępna dla Was w wersji online na 2 osoby do grania.


Tank Pegasus

Ocena gry

Na pewno każdy z Was kojarzy tą grę jeszcze z Pegazusa na którego mieliśmy możliwość zagrania w nią. Jest to gierka na 1 lub też 2 osoby w której bronimy przy pomocy czołgów naszej bazy z orzełkiem. Dokładne sterowanie podane jest w samej grze online.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Pegasus
 • Super Mario Crossover

  Super Mario Crossover

  Oglądana: 23619 ocena: 0.00

 • Tank Pegasus

  Tank Pegasus

  Oglądana: 17815 ocena: 0.00

 • Bomberman Pegazus

  Bomberman Pegazus

  Oglądana: 8296 ocena: 0.00

 • Gra Contra online

  Gra Contra online

  Oglądana: 7911 ocena: 0.00

 • Gra Duck Hunt online

  Gra Duck Hunt online

  Oglądana: 4704 ocena: 0.00

 • Prince of Persia

  Prince of Persia

  Oglądana: 4455 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie