Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Sportowe darmowe gry online Piłkarskie 22 gier

Mistrzostwa Świata w Brazyli 1 na 1

Ocena gry

Wspaniała gra gdzie zagramy w mundialu piłkarskich mistrzostw świata 2014. Wybieramy jedną z kilku dostępnych drużyn, którą będziemy chcieli w tej grze reprezentować. Przypominamy Wam, że gra odbywa się tylko z pomocą głowy.


Piłkarska gra głowami dla dwóch graczy

Ocena gry

Gra w której będziemy mieli możliwość zagrania całego sezonu w piłkę nożną w najlepszym wydaniu. Wybieramy jedną z kilkunastu dostępnych drużyn i przystępujemy do rozgrywki mamy tryb multiplayera jak i też pojedynczego gracza do wyboru.


Bitwy na arenie piłkarskiej na 2

Ocena gry

W tej grze zagramy na arenie piłkarskiej gdzie wybieramy nasz ulubiony zespół i mamy możliwość przystąpienia do pojedynku. Należy pamiętać, że w tej grze gramy wyłącznie głowami. Wbij jak największą ilość goli.


Gra Rzuty Wolne online

Ocena gry

Strzelać będziemy tutaj bramki z rzutów wolnych. Piłka będzie na różnych pozycjach. Na początku bramki broni tylko bramkarz, potem już będą także inni zawodnicy. Wtedy nie tak łatwo będzie strzelić bramkę z rzutu wolnego bezpośrednio, pomyśl o podaniu do innego zawodnika aby to on wykończył akcję. Graj myszką.Gra głowami mistrzostwa

Ocena gry

Zagraj w piłkę nożną głowami. To właśnie nimi będziemy podbijali piłkę i ją umieszczali w bramce. Możemy zabrać udział w treningu aby się nauczyć wielu ciekawych sztuczek w grze jak i też turniej. Do wybrania mamy kilkanaście różnych drużyn, gdy już to zrobimy wybieramy nazwę pod którą zagramy. Zobacz z kim zagrasz i czy uda Ci się wygrać cały turniej. Posługuj się do podbijania piłką głową strzałkami.


Gra Piłka Halowa online

Ocena gry

Zagraj w specjalnej hali w piłkę halową gdzie wybrać możemy jedną z dwóch postaci. Będzie to dziewczyna i chłopak. Piłka odbija się od ścian i sufitów. Postaraj się obronić strzały konkurencji i strzelić jak największą liczbę bramek dla rywali.


Gra piłka plażowa online

Ocena gry

Wybierasz się na plażę gdzie razem z innymi osobami będziemy się bawić piłką na plaży i wykonywać różnego rodzaju sztuczki, mniej i bardziej skomplikowane. Pasek musi wypełnić się niebieskim kolorem aby wygrać jeden z dostępnych pucharów. Naciskaj w odpowiednim momencie strzałki aby móc podbijać piłkę.


Piłka nożna na 2 osoby

Ocena gry

Macie możliwość zagrania w piłkę nożną na dwie osoby, jeżeli masz tylko jakiegoś znajomego lub też możesz z rodzicami w nią zagrać na naszej stronie. Zobacz który z Was strzeli jak najwięcej bramek i straci ich najmniej. Gracz 1: strzałki, gracz 2: W,A,D.


Piłkarze dla dzieci

Ocena gry

Klasyczna gra jeżeli chodzi o piłkarze ma kilka zalet jest darmowa dostępna wersji online również dla chłopców. Mamy możliwość wyboru kilkunastu drużyn którymi możemy zagrać jak i też przeciwników jakich możemy wybrać. Sterowanie strzałki oraz C - zmiana piłkarzy i X - bieganie szybciej.


Gra piłkarzyki na 2 osoby

Ocena gry

Są to piłkarzyki stołowe na dwie osoby w które dzieci i chłopcy mogą zagrać. Przed rozpoczęciem gierki wybieramy ilość graczy w jaką chcemy zagrać następnie poziom trudności do wyboru mamy trzy takie poziomy i przystępujemy do gierki. Gracz 1: strzałki Gracz 2: A i Z. Zobacz kto z Was okaże się mistrzem piłkarzyków online.


Gra Piłkarzyki na kartce online

Ocena gry

Na pewno nie raz nudziliście się na lekcjach i graliście w piłkarzyki na kartce, teraz są one dostępne na grajnik.pl online. Są one darmowe. Mamy kilkanaście rodzajów poziomów trudności do pokonania, wybierz taki jaki jest Twój stopień zaawansowania w tą gierkę. Gramy myszką. Rysuj kreski odbijaj się od linii i ścian i strzela jak najszybciej bramkę.


Gra piłkarzyki stołowe

Ocena gry

Zagramy w fajną gierkę z piłkarzykami stołowymi. Odbijaj piłkę i strzelaj fantastyczne gole. Przeprowadź szybkie akcje z linii obrony do linii ataku i broń w sytuacjach sam na sam. Do tego wykorzystaj strzałki w lewo oraz w prawo.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Piłkarskie
 • Piłkarska gra głowami dla dwóch graczy

  Piłkarska gra głowami dla dwóch graczy

  Oglądana: 6568 ocena: 10.00

 • Piłkarski turniej gra online

  Piłkarski turniej gra online

  Oglądana: 4758 ocena: 8.00

 • Gra Piłka Halowa online

  Gra Piłka Halowa online

  Oglądana: 3355 ocena: 0.00

 • Gra głowami mistrzostwa

  Gra głowami mistrzostwa

  Oglądana: 3334 ocena: 0.00

 • Gra piłkarzyki na 2 osoby

  Gra piłkarzyki na 2 osoby

  Oglądana: 3025 ocena: 0.00

 • Gra Piłkarzyki na kartce online

  Gra Piłkarzyki na kartce online

  Oglądana: 2685 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie