Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Sportowe darmowe gry online Ping Pong 11 gier

Sofia the First Tennis

Ocena gry

Sofia na Was czeka. Po kliknięciu na start game przeniesiemy się na stół do tenisa gdzie będziemy mieli możliwość pogrania. Używamy w tym celu do sterowania myszki. Baw się doskonale.


Ping Pong Dragon Ball

Ocena gry

Zagraj w Ping Ponga z Dragon Ball na pewno ta gra Cie się nie znudzi. Wszelkie szczegółowe informacje odnośnie rozgrywki jak i też zawodników z jakimi będziemy grać znajdują się w grze online. Gramy przy pomocy myszki.


Fineasz i Ferb tenis stołowy

Ocena gry

Gra Fineasz i Ferb w ping ponga już czeka na graczy. Oczywiście wybieramy jedną z dwóch postaci jakimi będziemy mieli możliwość grania. Od Was zależy ich wybór. Do grania wystarczy Wam myszka aby móc w grę zagrać.


Podbijanie piłeczki

Ocena gry

Zanim zaczniemy grać w tenisa stołowego musimy poćwiczyć podbijać piłeczkę do ping ponga. Zobacz ile razy uda Ci się taką piłeczkę podbić razy. Wynik mamy możliwość zapisania w gierce. Zachęcamy Was do grania.Real Pong

Ocena gry

Całkiem fajna gra z realną rozgrywką w tenisa stołowego już na Ciebie czeka. Gra dla dziewczyn, dzieci oraz chłopców. Na samym początku zanim zaczniemy grę musimy trochę poćwiczyć i opanować kilka informacji aby grać. Graj myszką.


Onsen Pingpong

Ocena gry

Czekają na Was mecze w ping ponga. Wybieramy różnych zawodników i bierzemy udział w różnych turniejach. Postaraj się wygrać jak najwięcej pojedynków z rywalami w grze w ping ponga. Gramy w grę używając myszki do tego.


Gra Rozgrywki w tenisie stołowym

Ocena gry

Czeka Cię pasjonująca rozgrywka meczyku w ping ponga. Postaraj się pokonać swojego rywala i zdobyć tytuł mistrza zawodów!


Gra Mistrzstwa Świata w ping- ponga

Ocena gry

Przed Tobą Mistrzostwa świata w ping ponga. Postaraj się doprowadzić swojego zawodnika do zwycięstwa. Pokonuj wszystkich swoich przeciwników i zdobądź tytuł mistrza tej dyscypliny!


Pojedynek w ping-ponga

Ocena gry

Przed Tobą ważny pojedynek w ping ponga. Postaraj się dokopać rywalowi i wygrać ten turniej! Sterowanie za pomocą myszki.


Ping-pongowy turniej online

Ocena gry

Wybierz bohatera, któremu chcesz pomóc wygrać turniej w ping ponga. Następnie zabierz się do gry! Ścinaj, podawaj piłeczkę tak, aby wyprowadzić z równowagi przeciwnika i zdobyć nad nim przewagę punktową. Postaraj się wygrać ten turniej!


Turniej w ping ponga online

Ocena gry

Przed Tobą turniej w pin ponga. Pokonaj swojego rywala i postaraj się zdobyć jak największą ilość punktów. Sterowanie za pomocą myszki.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Ping Pong
 • Sofia the First Tennis

  Sofia the First Tennis

  Oglądana: 1938 ocena: 0.00

 • Real Pong

  Real Pong

  Oglądana: 1798 ocena: 0.00

 • Fineasz i Ferb tenis stołowy

  Fineasz i Ferb tenis stołowy

  Oglądana: 1314 ocena: 0.00

 • Gra Mistrzstwa Świata w ping- ponga

  Gra Mistrzstwa Świata w ping- ponga

  Oglądana: 1209 ocena: 0.00

 • Podbijanie piłeczki

  Podbijanie piłeczki

  Oglądana: 1204 ocena: 0.00

 • Gra Rozgrywki w tenisie stołowym

  Gra Rozgrywki w tenisie stołowym

  Oglądana: 1197 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie