Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ze zwierzętami darmowe gry online Pingwiny 14 gier

Pływanie foką

Ocena gry

Zwierzęta morskie są dla Was jak Igloo-gloo . Tutaj to właśnie my będziemy pływali foką i mamy proste zadanie. Będziemy musieli zjadać mniejsze rybki i inne żyjątka żyjące w wodzie będą to między innymi koniki morskie. Ulubiony przysmak naszej foki. Poruszamy się postacią z pomocą strzałek. Zobacz ile plansz uda Ci się pokonać, uważaj na duże ryby gdyż szybko zakończysz grę i przegrasz.


Opieka nad pingwinem

Ocena gry

Hodowla pingwinów egzotycznych czeka. Trafia do nas mały pingwinek, który został znaleziony bez mamy będziemy musieli się nim opiekować i dbać o jego podstawowe potrzeby. Będzie ich trochę, dokładna instrukcja czeka na Ciebie w samej grze posługujemy się myszką.


Darmowa gra Pingu Throw online

Ocena gry

Zobacz jak pingwiny potrafią latać. Dzięki tej gierce będzie to możliwe wystrzeliwujemy pingwiny jak najwyżej i najdalej jest to możliwe. Swoje rekordy i wyniki możecie zapisywać w komentarzach.


Wyścigi z Pingwinami

Ocena gry

Dla osób którzy są już po szkole i mają trochę wolnego czasu polecamy tą gierkę gdzie macie możliwość zabawy na lodowym torze pełnym niespodzianek. Będziemy brać udział w wyścigu pingwinów. Sterowanie to strzałki oraz Spacja do strzelania z gwiazdek.Restauracja u pingwinów

Ocena gry

W tej grze przeniesiemy się do lodowej krainy w której to będziemy mieli swoją własną lodową restaurację do której każdego dnia będą przychodzić pingwiny. My będziemy ich obsługiwali pokazywali jaki stolik mają wybrać, podajmy im menu oraz odbieramy zamówienie i podajemy dania, a na końcu zbieramy zapłatę.


Zaczepki Pingwina

Ocena gry

W tej grze próbujesz zaczepić pingwina. Uważaj, bo jego reakcje mogą być bardzo nieoczekiwane!


Walka pingwinów o panowanie na Antarktyce

Ocena gry

Tą grę na pewno polubia wszyscy fani Wormsów. Przed Tobą wiele emocji i fajnej zabawy. Dwie drużyny Pingwinów chcą przejąć kontrolę nad całą Antarktyką. Wygrywa ta drużyna, która jak najszybciej wyeliminuje przeciwnika ze śnieżnej wysepki. Postaraj się pokonać swoich przeciwników i zdobyć panowanie nad całym lądem!


Przygody Pingwina: Lot balonem

Ocena gry

Ten Pingwin jest niezwykle sprytny. Potrafi unosić się nad ziemią wykorzystując do tego kilka balonów. W tej grze twoim celem jest doprowadzenie pingwina do końca trasy. Musisz po drodze unikać przeszkód, które mogą spowodować, że jego balony pękną. Strzelaj w ryby, zdobywaj jak najwięcej punktów i przechodź do kolejnych etapów. Powodzenia!


Super Pingwiny: wyścig online

Ocena gry

W grze pingu wcielasz się w postać Pingwina, który musi pokonać określoną trasę w dół po zlodowaciałej rzece. uważaj na przeszkody, które napotkasz na swojej drodze. Musisz unikać rybaka i dziury w lodzie. Aby zdobyć punkty zbieraj napotkane na trasie rybki.


Gra Obrona igloo

Ocena gry

Wybudowałeś sobie wielkie igloo. Niestety jest ono w niebezpieczeństwie. Musisz je obronić przed atakami uzbrojonych pingwinów! Po każdej planszy masz możliwość ulepszenia swojego uzbrojenia.


Budowanie wieży z Pingwinów

Ocena gry

Masz nietypowe zadanie. Musisz wybudować najwyższą wieżę z... Pingwinów! Uważnie patrz na to, kiedy jeden Pingwin znajduje się nad drugim i naciśnij spację. Powodzenia!


Gra w Lody Pingwinów

Ocena gry

Pomóż Pingwinom złapać jak najwięcej lodów. Używaj w tym celu strzałek w prawo i lewo, żeby wykonywać ruchy dwoma pingwinami.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Pingwiny
 • Walka pingwinów o panowanie na Antarktyce

  Walka pingwinów o panowanie na Antarktyce

  Oglądana: 6258 ocena: 0.00

 • Gra Obrona igloo

  Gra Obrona igloo

  Oglądana: 2534 ocena: 9.00

 • Przygody Pingwina: Lot balonem

  Przygody Pingwina: Lot balonem

  Oglądana: 1529 ocena: 0.00

 • Wyścigi z Pingwinami

  Wyścigi z Pingwinami

  Oglądana: 1386 ocena: 0.00

 • Super Pingwiny: wyścig online

  Super Pingwiny: wyścig online

  Oglądana: 1241 ocena: 10.00

 • Zaczepki Pingwina

  Zaczepki Pingwina

  Oglądana: 1048 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie