Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Bajki darmowe gry online Piotruś Pan 10 gier

Gra przygodowa Piotruś Pan

Ocena gry

Bardzo fajna gra przygodowa z Piotrusiem Panem w wersji online. Jest ona za darmo na grajnik. Do wyboru mamy kilka postaci którymi mamy możliwość zagrania w grze. Po wybraniu jednej z postaci rozpoczynamy rozgrywkę. Zbieramy w niej diamenty, złote monety i inne kosztowności. Sterujemy strzałkami, skaczemy Spacją. Uważaj aby nie wpaść do wody.


Gra Piotruś Pan dla dzieci

Ocena gry

Fajna gierka dla dzieci z Piotrusiem Panem w której czeka na nas fajna i wyjątkowa przygoda. W której będziemy postacią z magiczną różdżką strzelać do gwiazdek, które znajdują się w okręgu w taki sposób aby trafić wszystkie gwiazdki. Mamy na to określoną liczbę strzałów.


Ubieranka Piotruś Pan

Ocena gry

Jest to prosta gra dla dzieci w której będziemy mieli możliwość ubierania i przebierania postaci Piotrusia Pana. Do tego potrzebujesz myszki, dzięki której właśnie przeciągasz ubrania dla danej postaci w gierce.


Całowanka Piotruś Pan

Ocena gry

W tej grze Piotruś Pan będzie się całować z dzwoneczkiem. Uważać będziemy musieli oczywiście na kilka różnych rzeczy. Dokładna instrukcja oczywiście znajduje się w grze przed rozgrywką polecamy się z nią zapoznać.Litery z Piotruś Pan

Ocena gry

Na tym obrazku mamy scenę z walczącym Piotrusiem Panem oraz Piratem. Gdzieś na tym obrazku znajdują się również cyferki, których my właśnie będziemy szukali. Należy je odszukać w określonym czasie. Szukamy ich przy użyciu myszki.


Kolorowanka Piotruś Pan

Ocena gry

Obrazek przedstawia nam scenę z Piotrusiem Panem w roli głównej. Znajduje się on na statku pirackim. Zobacz jaka scena czeka na Ciebie abyś miał możliwość jej pokolorowania. Klikając na ikonę Print mamy możliwość drukowania obrazka.


Układanka Piotruś Pan

Ocena gry

Mamy do dyspozycji specjalnie dla Was układankę na której znajduje się scena walki Piotrusia Pana z piratami. Możemy ją układać z elementów dostępnych po prawej stronie tej gry.


Gra Piotruś i Dzwoneczek

Ocena gry

Kolejne puzzle z tej serii dla chłopców dziewczyn jak i też dla dzieci w których do układania będziemy mieli dwie kultowe postacie jakimi są Piotruś Pan oraz Dzwoneczek. Puzzle układamy przy użyciu myszki. Zapraszamy Was do układania.


Puzzle Piotruś Pan

Ocena gry

Czekają na nas puzzle do poukładania z Piotrusiem Panem gdzie będziemy mieli do złożenia obrazek an którym oprócz Piotrusia Pana znajdziemy jego przyjaciół orz wrogów jakimi są piraci z Kapitanem Hakiem na czele. Układamy puzzle myszką.


Dekorowanie z Piotruś Pan

Ocena gry

Mamy przed sobą praktycznie cały pusty obrazek którego za zadaniem będzie go udekorować. Wybieramy postacie jakie tylko chcemy aby się znalazły na tym obrazku. Wystarczy wybrany przez nas element przeciągnąć myszką na obrazek.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Piotruś Pan
 • Gra przygodowa Piotruś Pan

  Gra przygodowa Piotruś Pan

  Oglądana: 5920 ocena: 0.00

 • Litery z Piotruś Pan

  Litery z Piotruś Pan

  Oglądana: 3176 ocena: 0.00

 • Gra Piotruś Pan dla dzieci

  Gra Piotruś Pan dla dzieci

  Oglądana: 2371 ocena: 0.00

 • Ubieranka Piotruś Pan

  Ubieranka Piotruś Pan

  Oglądana: 2269 ocena: 0.00

 • Gra Piotruś i Dzwoneczek

  Gra Piotruś i Dzwoneczek

  Oglądana: 2149 ocena: 0.00

 • Dekorowanie z Piotruś Pan

  Dekorowanie z Piotruś Pan

  Oglądana: 1996 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie