Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Logiczne darmowe gry online Pipe 10 gier

Pipe dla dzieci

Ocena gry

Kolejna gierka po szkole dla dzieci w której będziemy zajmowali się łączeniem rur w odpowiedni sposób musimy je dopasować w taki sposób aby można było rzucić piłkę, którą następnie dostanie dziewczyna czekająca na nią po drugiej stronie w gierce.


Pipie online

Ocena gry

Kolejna gra pipe zawitała na serwis grajnik.pl w tej grze będziemy jak też w poprzednich tego rodzaju zajmowali się łączeniem rur jakie czekają na nas w grze. Dopasuj je w określony sposób, w jaki dowiecie się z gierki.


Gra z hydraulikiem

Ocena gry

W tej grze Bob Budowniczy zostanie hydraulikiem. Pomocną dłoń będzie dla niego Marta wraz z którą będzie w swoim domu naprawiać cieknące rury. Trochę ich będzie dlatego też czeka na Was dużo pracy, którą wykonacie myszką.


Gra układanie rur

Ocena gry

Razem z Pluto oraz Myszką Miki będziemy zajmowali się układaniem rurociągu i rur z których będziemy budować specjalną konstrukcję którą to Myszka Miki będzie podawać dla Pluto jedzenie. Wybieramy i układamy myszką odpowiednie rury. Postaraj się tego dokonać jak najszybciej zanim upłynie czas i nasz piesek nie zgłodnieje. Wszystkie elementy które potrzebujesz do układania znajdziesz po prawej stronie w słupku. Miłej zabawy Wam życzymy.Gra z rurami

Ocena gry

Kolejna dla Was gra z rurami w roli głównej która jest darmowa i dostępna w wersji online. W tej grze będziemy układać rury, muszą być one szczelne tak aby popłynęła nimi woda. ustawiamy i przestawiamy je myszką.


Gra z pipie

Ocena gry

Gra pipe czyli gry naprawianie z rurami które polegają na ich układaniu. Tym razem klikamy na star i bierzemy się za układanie rur w których będzie musiała popłynąć woda tak aby pies się jej napił który jest spragniony zanim nam się skończy czas.


Gdzie ta woda

Ocena gry

Gra z rurami w roli głównej przez które będzie musiała polecieć woda aby nawodnić nasze pole. Mamy na to określony czas jeżeli się w nim nie zmieścimy to nasze wszystkie uprawy wyschną. Przekładaj myszką rury w odpowiedni sposób.


Gra hydraulik

Ocena gry

Przed Tobą bardzo odpowiedzialne zadanie. W grze wcielasz się w postać hydraulika. Musisz podłączyć wodę tak, aby doprowadzić ją od zaworu wprost do studzienki kanalizacyjnej. Przemyśl dokładnie każdy kolejny swój ruch.


Misja hydraulik

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać hydraulika. Musisz tak połączyć ze sobą rury, aby woda, która przez nie będzie przepływać dotarła do końcowego ujścia. Postaraj się to zrobić jak najszybciej!


Gra Hydraulik 2

Ocena gry

Kolejna część kultowej już gry Hydraulik. Twoim zadaniem jest ustawienie rur w taki sposób, aby przepływająca przez nie woda nie wyciekła.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Pipe
 • Gra układanie rur

  Gra układanie rur

  Oglądana: 3605 ocena: 0.00

 • Misja hydraulik

  Misja hydraulik

  Oglądana: 3475 ocena: 1.50

 • Gra z hydraulikiem

  Gra z hydraulikiem

  Oglądana: 2878 ocena: 0.00

 • Gra Hydraulik 2

  Gra Hydraulik 2

  Oglądana: 2612 ocena: 6.00

 • Gra hydraulik

  Gra hydraulik

  Oglądana: 2029 ocena: 0.00

 • Pipe dla dzieci

  Pipe dla dzieci

  Oglądana: 1846 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie