Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Logiczne darmowe gry online Pipe 10 gier

Pipe dla dzieci

Ocena gry

Kolejna gierka po szkole dla dzieci w której będziemy zajmowali się łączeniem rur w odpowiedni sposób musimy je dopasować w taki sposób aby można było rzucić piłkę, którą następnie dostanie dziewczyna czekająca na nią po drugiej stronie w gierce.


Pipie online

Ocena gry

Kolejna gra pipe zawitała na serwis grajnik.pl w tej grze będziemy jak też w poprzednich tego rodzaju zajmowali się łączeniem rur jakie czekają na nas w grze. Dopasuj je w określony sposób, w jaki dowiecie się z gierki.


Gra z hydraulikiem

Ocena gry

W tej grze Bob Budowniczy zostanie hydraulikiem. Pomocną dłoń będzie dla niego Marta wraz z którą będzie w swoim domu naprawiać cieknące rury. Trochę ich będzie dlatego też czeka na Was dużo pracy, którą wykonacie myszką.


Gra układanie rur

Ocena gry

Razem z Pluto oraz Myszką Miki będziemy zajmowali się układaniem rurociągu i rur z których będziemy budować specjalną konstrukcję którą to Myszka Miki będzie podawać dla Pluto jedzenie. Wybieramy i układamy myszką odpowiednie rury. Postaraj się tego dokonać jak najszybciej zanim upłynie czas i nasz piesek nie zgłodnieje. Wszystkie elementy które potrzebujesz do układania znajdziesz po prawej stronie w słupku. Miłej zabawy Wam życzymy.Gra z rurami

Ocena gry

Kolejna dla Was gra z rurami w roli głównej która jest darmowa i dostępna w wersji online. W tej grze będziemy układać rury, muszą być one szczelne tak aby popłynęła nimi woda. ustawiamy i przestawiamy je myszką.


Gra z pipie

Ocena gry

Gra pipe czyli gry naprawianie z rurami które polegają na ich układaniu. Tym razem klikamy na star i bierzemy się za układanie rur w których będzie musiała popłynąć woda tak aby pies się jej napił który jest spragniony zanim nam się skończy czas.


Gdzie ta woda

Ocena gry

Gra z rurami w roli głównej przez które będzie musiała polecieć woda aby nawodnić nasze pole. Mamy na to określony czas jeżeli się w nim nie zmieścimy to nasze wszystkie uprawy wyschną. Przekładaj myszką rury w odpowiedni sposób.


Gra hydraulik

Ocena gry

Przed Tobą bardzo odpowiedzialne zadanie. W grze wcielasz się w postać hydraulika. Musisz podłączyć wodę tak, aby doprowadzić ją od zaworu wprost do studzienki kanalizacyjnej. Przemyśl dokładnie każdy kolejny swój ruch.


Misja hydraulik

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać hydraulika. Musisz tak połączyć ze sobą rury, aby woda, która przez nie będzie przepływać dotarła do końcowego ujścia. Postaraj się to zrobić jak najszybciej!


Gra Hydraulik 2

Ocena gry

Kolejna część kultowej już gry Hydraulik. Twoim zadaniem jest ustawienie rur w taki sposób, aby przepływająca przez nie woda nie wyciekła.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Pipe
 • Gra układanie rur

  Gra układanie rur

  Oglądana: 3708 ocena: 0.00

 • Misja hydraulik

  Misja hydraulik

  Oglądana: 3575 ocena: 1.50

 • Gra z hydraulikiem

  Gra z hydraulikiem

  Oglądana: 2943 ocena: 0.00

 • Gra Hydraulik 2

  Gra Hydraulik 2

  Oglądana: 2693 ocena: 6.00

 • Gra hydraulik

  Gra hydraulik

  Oglądana: 2073 ocena: 0.00

 • Pipe dla dzieci

  Pipe dla dzieci

  Oglądana: 1908 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie