Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Wojenne darmowe gry online Piraci 10 gier

Foxy Snajperka: misja nr 1

Ocena gry

Foxy to sprytna i nieustraszona snajperka. Przenieś się w jej niebezpieczny świat i pomóz jej przejść przez kolejne misje gry! Sterowanie: myszka, spacja.


Piracka przygoda w labiryncie

Ocena gry

Kapitan statku pirackiego pragnie odnaleźć zagubiony skarb. Pokonaj razem z nią labirynt wiodący do cennego łupu, po drodze zbierz wszystkie bonusowe przedmioty.


Bomberman vs. Piraci

Ocena gry

Szalony Bomberman ma na pieńku z Piratem! Pomóz mu ujść cało z tego pojedynku. Poruszaj się swoim bohaterem pokonując kolejne poziomy i wysadzając przeszkody bombami wodnymi. Sterowanie: strzałki, spacja.


Pojedynek Piraci vs Ninja

Ocena gry

Piraci kontra Ninja? który z nich okaże się silniejszy? teraz możesz o tym zadecydować właśnie ty! Wciel się w któregoś z bohaterów i stań do pojedynku! Pokaż, że masz siłę i to ty jesteś lepszym wojownikiem!Ubieranka: Piratka

Ocena gry

Piraci, to nie tylko mężczyźni, ale i kobiety. Postaraj się ubrać tę Piratkę tak, aby zachwyciła wszystkich na wieczornym przyjęciu!


Przygoda Pirata

Ocena gry

Przed Tobą SuperBohater Pirat. Jeżeli uwielbiasz gry zręcznościowe, to na pewno znajdziesz w tej grze coś dla siebie. Wciel się w postać głównego bohatera i pokonaj przeszkody, które napotkasz na swojej drodze podczas szukania skarbu. Celem gry jest zdobycie wszystkich ukrytych bogactw.


Piraci z Karaibów: pojedynek

Ocena gry

Prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników filmu Piraci z Karaibów. Przed Tobą walka niemal jak z filmu. Przenieś się w piracki świat i przeżyj tę przygodę! Sterowanie: Q , A , Z - Blokowanie. O , K , M - Atak. Spacebar - skok


Pojedynek Piratów

Ocena gry

Piraci mają wielu wrogów. Przenieś się w ich świat i poczuj klimat takiego życia, jaki wiodą oni. Stań do walki o przetrwanie. Zbierz swoją drużynę skłądającą się z 3. piratów i stań do walki z przeciwnikiem. Wygrywa ta drużyna, w której przetrwa najwięcej załogi. Sterowanie: strzałki, spacja, enter.


Pirat poszukujący skarbu

Ocena gry

Ten Pirat postanowił odnaleźć zaginiony na wyspie skarb. Pomóz mu poruszać się zgodnie ze wskazówkami, które pojawiają się na ekranie i rozwiązuj wraz z nim różne zagadki. W ten sposób doprowadzisz go do celu.


Wyspa Pełna Skarbów

Ocena gry

Ten Pirat usłyszał pogłoskę, że na bezludnej wyspie znajdującej się tuż obok jego wyspy znajduje się ukryty skarb. Nie może przegapić tej okazji! Wybierz się wraz z nim na wyprawę w poszukiwaniu bogactw. Postaraj się wskazać mu drogę, aby dotarł do skarbu.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Piraci
 • Foxy Snajperka: misja nr 1

  Foxy Snajperka: misja nr 1

  Oglądana: 7132 ocena: 10.00

 • Piracka przygoda w labiryncie

  Piracka przygoda w labiryncie

  Oglądana: 2519 ocena: 0.00

 • Wyspa Pełna Skarbów

  Wyspa Pełna Skarbów

  Oglądana: 980 ocena: 0.00

 • Bomberman vs. Piraci

  Bomberman vs. Piraci

  Oglądana: 960 ocena: 0.00

 • Pirat poszukujący skarbu

  Pirat poszukujący skarbu

  Oglądana: 894 ocena: 0.00

 • Pojedynek Piraci vs Ninja

  Pojedynek Piraci vs Ninja

  Oglądana: 856 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie