Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Planeta 181 gier

Kajtuś i gwiazdki

Ocena gry

W tej grze będziemy rozpoznawali gwiazdki. One mrugają. My musimy potem wskazać taką samą kolejność mrugania. Będa one miały różny kolor. Dokonujemy tego myszką.


Bitwa morska piratów

Ocena gry

Dwa statki pirackie staj naprzeciwko siebie i zaczyna się regularna bitwa podczas której strzelamy do siebie z armat. Wygrywa ten statek który jako pierwszy pokona wroga i go zatopi. Sterujemy w wykorzystaniem myszki, dużo plansz czeka na Was.


Island Cruisin

Ocena gry

Wybierasz jedną z trzech postaci, każdy z nich ma inne parametry. Wybierz ten który Ci najlepiej pasuje i to nim graj. Ścigaj się po dziewiczej wyspie i pokonuj rywali. Sterowanie to oczywiście strzałki, dotrzyj do mety jako pierwszy.


Gra z wulkanem na wyspie

Ocena gry

Na wyspie która zamieszkuje prehistoryk wybucha wulkan. Z nieba spadają różnego rodzaju kamienie i skały. Musimy uważać aby żadna z nich nas nie dosięgnęła. Zbieramy natomiast spadające warzywa jak i też owoce, steruj postacią w lewo i w prawo z pomocą strzałek.Logczna gra z pszczołami

Ocena gry

Zadaniem jest odtworzenie drogi z jednego ula do drugiego i tak dalej. Zgodnie z instrukcją jaka jest podana w grze. Kilkanaście różnego rodzaju plansz na Was czeka. Gracie tutaj myszką.


Leć pszczółko leć

Ocena gry

W grze jest jedna prosta zasada, która polega na tym aby dolecieć najdalej jak to jest możliwe. W tym celu klikamy Spacją dzięki temu pszczółka leci do góry, gdy przestajemy spada na dół. Zbieraj po drodze kwiatki i nektar i uważaj na przeszkody jakie spotkasz na swej drodze.


Busy Bee

Ocena gry

Ta pszczółka jest niezwykle zajęta. Cały czas zbiera nektar, wybrała sobie kwiaty które znajdują się w trudnych miejscach do zdobycia. Musimy w odpowiedni sposób latać aby je zdobyć i jednocześnie nie stracić życia.


Ratowanie rozbitków

Ocena gry

Obok bezludnej wyspy rozbił się statek dużo osób znalazło się poza jego burtą, musimy ich uratować. W dodatku pływają tutaj rekiny, co jest dodatkowym niebezpieczeństwem dla nich. Steruj strzałkami statków i wciągnij na pokład wszystkich ludzi.


New York Shark

Ocena gry

Tym razem ten niebezpieczny drapieżnik grasuje w mieście Nowy York to tutaj będziemy niszczyć wszystko co stanie nam na drodze i zjadać ludzi jacy wpadną do wody, Sterowanie to strzałki oraz A i Ctrl. Nie daj się schwytać.


Stone Breaker

Ocena gry

Odbijamy kulkę o kamienne płytki jakie znajdują się u góry planszy. Rozbijamy je właśnie z pomocą specjalnej małej kuleczki, która odbija się od małej platformy jaką sterujemy z pomocą myszki. Zbieraj punkty i graj dalej.


Indiana Jones Diamenty

Ocena gry

Czeka na nas labirynt w którym znajduje się duża liczba różnego rodzaju kosztowności w tym przepięknych diamentów. Są one jednak chronione przez niebezpieczne stworki, które będą dla nas największą przeszkodą. Poruszamy się strzałkami i sterujemy naszą postacią.


Tarzan - Coconut Run

Ocena gry

Kolejna przygoda na nas czeka, która toczy się w dżungli w wielkim lesie deszczowym. Zobacz co tym razem na Was czeka. Z pewnością nie będziecie się tutaj nudzić. Przed rozgrywką zapoznaj się dokładnie z jej instrukcją.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1015 16 następna »

Popularne gry

 • Planeta
 • Zarządzanie wyspą

  Zarządzanie wyspą

  Oglądana: 9813 ocena: 0.00

 • Gra Zarządzanie nową Planetą X

  Gra Zarządzanie nową Planetą X

  Oglądana: 3192 ocena: 0.00

 • Obrona Galaktyki

  Obrona Galaktyki

  Oglądana: 1779 ocena: 1.00

 • Wydobywanie złota

  Wydobywanie złota

  Oglądana: 1479 ocena: 0.00

 • Gra Odeprzyj atak

  Gra Odeprzyj atak

  Oglądana: 1280 ocena: 0.00

 • Gra Ucieczka z niebezpiecznej Planety X

  Gra Ucieczka z niebezpiecznej Planety X

  Oglądana: 1224 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie