Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Planeta 181 gier

Wyjście z dżungli

Ocena gry

Dżungla, to miejsce, w którym łatwo się zgubić. Ten bohater niestety nie potrafi odnaleźć wyjścia z sytuacji, w której się znalazł. Pomóż mu uciec z niebezpiecznej dżungli. Na każdym poziomie gry, musisz znaleźć klucz, który pozwoli mu pójść dalej. Sterowanie: strzalki


Wyprawa przez dżunglę po lianach

Ocena gry

Ten bohater uwielbia skakać po lianach. Spędza tak niemal każde popoludnie. Pomóz mu pokonać wyznaczoną trasę i dotrzyj po lianach do celu srogi. Poruszaj się skacząc z jednej na drugą, a po drodze zbieraj banany.


Kolorowanka: Księga Dżungli

Ocena gry

Na ekranie widzisz obrazek przedstawiający bohaterów bajki \"Księga dżungli\". Niestety, jest on niedokończony. Brakuje mu kolorów. Postaraj się pomalować obrazek najpiękniej jak potrafisz.


Zbieranie kokosów

Ocena gry

Łapanie owoców czeka na Was. Diabeł Tasmański uwielbia jeść kokosy. Pomóż mu zebrać wszystkie owoce, które spadną z drzewa.Cenne drzewo monet

Ocena gry

Przed Tobą nietypowe, ale bardzo cenne drzewo! Rosną na nim monety! To Twoja szansa na wzbogacenie się. Musisz z pomocą armaty strącić je z drzewa i jak najszybciej zebrać je wszystkie. Sterowanie: strzałki i myszka.


Zadbaj o środowisko

Ocena gry

To przeklęte miejsce dla zielonych drzew. Pływające w pobliskiej rzece śmieci zabierają im wodę i dobrą glebę. Musisz jak najszybciej pomóc roślinom. Zbierz wszystkie śmieci, jakie napotkasz na swojej drodze!


Zakochane drzewa

Ocena gry

Przed Toba nietypowe zadanie. Musisz połączyć ze sobą dwa drzewa, które samodzielnie nie potrafią rosnąć. Aby to zrobić klikaj w ich serca i trzymaj przycisk myszki tak długo, aż drzewa znów się połączą. Uważaj na przechodzące pod gałęźmi drzew osoby.


Gra Łapanie liści

Ocena gry

Jesteś hodowcą drzewek. Twoim zadaniem jest łapanie spadających liści i przyczepianie je do drzewa. Im więcej uda Ci się złapać liści, tym więcej zarobisz pieniędzy! Powodzenia!


Strojenie choinki

Ocena gry

Święta Bożego Narodzenia, to ulubiony okres w roku dla większośći ludzi. Tym razem świąteczna gorączka nie ominie i Ciebie. Postaraj się ubrać choinkę jak najładniej tylko potrafisz.


Obroń swoje drzewo przed atakiem bobrów

Ocena gry

Te bobry uwielbiają jeść drzewa. Musisz obronić przed nimi swoją roślinę! Zrób to jak najszybciej! Sterowanie za pomocą myszki.


Wodna bitwa w oceanie

Ocena gry

Akcja tej gry odbywa się w głębi oceanu. Zostałeś zaatakowany przez przeciwnika. Twoim zadaniem jest pokonanie tego wroga, nie daj mu się zniszczyć! Możesz używać bomb i innego rodzaju broni. Powodzenia!


Złów swój posiłek

Ocena gry

Ogromne ryby zawsze jedzą te mniejsze. Gra bez logowania i wędki. Nikt nie może być bezpieczny na dnie oceanu. Poruszaj się po wodzie i spożywaj mniejsze ryby. Te, które możesz zjeść są pokazane w prawym dolnym rogu ekranu.


Popularne gry

 • Planeta
 • Zarządzanie wyspą

  Zarządzanie wyspą

  Oglądana: 9813 ocena: 0.00

 • Gra Zarządzanie nową Planetą X

  Gra Zarządzanie nową Planetą X

  Oglądana: 3193 ocena: 0.00

 • Obrona Galaktyki

  Obrona Galaktyki

  Oglądana: 1779 ocena: 1.00

 • Wydobywanie złota

  Wydobywanie złota

  Oglądana: 1479 ocena: 0.00

 • Gra Odeprzyj atak

  Gra Odeprzyj atak

  Oglądana: 1280 ocena: 0.00

 • Gra Ucieczka z niebezpiecznej Planety X

  Gra Ucieczka z niebezpiecznej Planety X

  Oglądana: 1226 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie