Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Planeta 181 gier

Przygoda Maxa: Złap cenne skarby

Ocena gry

Max wybrał się na spacer. Spotkało go coś niespotykanego. Z wysokości zaczęły spadać rozmaite przedmioty. Pomóż Maxowi złapać te, które są przyjazne dla środowiska. Uważaj, zdecydowanie unikaj tych, które mają zły wpływ na przyrodę!


Znajdź ukryte rośliny

Ocena gry

Widzisz, że na tej Planecie rośliny są naprawdę bujne, piękne i zadbane. Niestety zieleń tych, które znajdują się na wierzchu ukrywa dostęp do wody mniejszym roslinom. Jako ekolog musisz odnaleźć wszystkie małe rośliny, aby mogły zostać podlane i w ten sposób mogły się dalej rozwijać.


Kosmita zagubiony w Jaskini

Ocena gry

W tej jaskini bardzo łatwo jest zgubić drogę. Musisz pomóc kosmicie, który się do niej dostać, odnaleźć drogę na zewnątrz. Po zdobyciu określonej ilości przechodzisz do następnego poziomu.


Uratuj zagrożony Las

Ocena gry

Na ekranie widzisz piękny Las. niestety tak zdrowy wydaje się tylko z wierzchu. Tak naprawdę zostal zaatakowany przez wrogie pasożyty. Twoim zadaniem jest ich unicestwienie po to, aby las z powrotem mógł rozkwitnąć i cieszyć przyrodę!Magiczna Roślina doniczkowa

Ocena gry

Jeżeli rośliny są Twoją pasją, to koniecznie musisz sprawdzić swoich sił w tej grze! Twoim zadaniem jest zasadzenie ziarna w doniczce, następnie musisz koniecznie o nie dbać i je podlewać tak, aby wyrosła z niego piękna roślina.


Malownicza przyroda: ukryte elementy

Ocena gry

Na ekranie widzisz obrazek, który przedstawia malowniczą przyrodę. Wśród elementów tego krajobrazu musisz znaleźć te, które zostały wskazane na pasku na górze rysunku.


Gra Ucieczka z niebezpiecznej Planety X

Ocena gry

Musisz jak najszybciej uciec z planety, na której grozi Ci śmiertelne niebezpieczeństwo. Uważaj na paskudne roboty, które chcą CIę unicestwić. Strzelaj w nich, a być może uda Ci się uciec z tego okropnego niebezpiecznego miejsca!


Gra Odeprzyj atak

Ocena gry

Przed Tobą prawdziwa katastrofa! Nie bój się możesz jej zapobiec. Musisz zestrzelić wszystkie planety, które zmierzają w twoją stronę po to, aby Cię unicestwić. Musisz je pokonać, zanim one pokonają Ciebie!


Gra Zarządzanie nową Planetą X

Ocena gry

Przed Tobą niesamowicie wciągająca gra strategiczna. Musisz skolonizować nową Planetę. Nie jest to jednak łatwe zadanie, gdyż stale jest ona atakowana przez nieprzyjaciela. Na początku budujesz transformator, a później decydujesz o tym, co znajdzie się na Twoim terytorium. Powodzenia!


Obrona Galaktyki

Ocena gry

Cała galaktyka została zaatakowana przez inwazję obcych! Tylko Ty możesz uratować wszechświat! Przystąp do defensywy. Sterowanie za pomocą strzałek i spacji.


Obrona Planety

Ocena gry

Twoja Planeta jest w ogromnym niebezpieczeństwie! Została zaatakowana przez wrogów. Nie daj się obcym i obroń swoje terytorium przed ich inwazją!


Obrona atakowanej planety

Ocena gry

Jesteś bardzo zaangażowany w życie swojej planety. To na tobie właśnie spoczywa obowiązek jej obrony przed atakiem wroga. Daj z siebie wszystko, pokaż, ze potrafisz zadbać o jej bezpieczeństwo!


Popularne gry

 • Planeta
 • Zarządzanie wyspą

  Zarządzanie wyspą

  Oglądana: 9810 ocena: 0.00

 • Gra Zarządzanie nową Planetą X

  Gra Zarządzanie nową Planetą X

  Oglądana: 3190 ocena: 0.00

 • Obrona Galaktyki

  Obrona Galaktyki

  Oglądana: 1779 ocena: 1.00

 • Wydobywanie złota

  Wydobywanie złota

  Oglądana: 1477 ocena: 0.00

 • Gra Odeprzyj atak

  Gra Odeprzyj atak

  Oglądana: 1279 ocena: 0.00

 • Gra Ucieczka z niebezpiecznej Planety X

  Gra Ucieczka z niebezpiecznej Planety X

  Oglądana: 1218 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie