Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Planeta 181 gier

Ubieranka w morzu

Ocena gry

Czeka na Ciebie morze w którym znajduje się dziewczyna syrenka jaką będziemy mogli ubierać w poszczególne przedmioty. Obok niej znajdują się także inne przedmioty jaką te morze będzie zdobić. Wykorzystujemy myszkę.


Przygoda nad morzem

Ocena gry

Wybieramy się nad brzeg morza gdzie będziemy się bawić razem z pieskiem. Przeskakiwać będziemy przeróżne przeszkody i będziemy zbierać przeróżne przedmioty. Poruszamy się na deskorolce, przeskakujemy przeszkody.


Commando w Europie

Ocena gry

Ten dzielny wojskowy który potrafi walczyć z całą armią tym razem przeniesie się do Europy gdzie toczyć będzie walkę z wrogimi oddziałami. Sterowanie to W,A,S,D, strzelanie myszką, Spacją rzucamy granaty.


Afrykański ślub

Ocena gry

Ta niezwykła para postanowiła zabrać ślub na łonie natury w Afryce. Ubierać będziemy w tej ubierance dziewczynę jak i też chłopaka. Po lewej stronie w ramce mamy ikonki pod którymi zostały ukryte ubrania dla postaci.Safari w Afryce

Ocena gry

Wybieramy się na Safari do Afryki. Tam będziemy mieli do ubrania jedną z postaci. Obok niej znajdują się ikony pod którymi znajdują się przeróżne ubrania w które to postać będziemy ubierali przy pomocy myszki.


Afrykańska para

Ocena gry

Do ubrania będziemy mieli afrykańską parę. Do ubrania mamy chłopaka jak i też dziewczynę. Biorą oni ślub dlatego tym bardziej muszą wyglądać elegancko, postaraj się aby tak właśnie było. Więcej info w samej gierce ubierance.


Transport warzyw

Ocena gry

Mamy swoją farmę na której będziemy ciężko pracować. Przede wszystkim na naszej ziemi będziemy sadzić warzywa, które następnie do miasta będziemy traktorem transportować i je sprzedawać. Strzałki i Spacja są potrzebne do gry.


Gra z kukurydzą

Ocena gry

Kolejna gra z warzywami w roli głównej. Czeka już na nas kukurydza z której będziemy musieli robić popcorn. W grze strzelamy do kukurydz z działka i rozpryskuje się popcorn, który jednak nie może nas trafić gdyż wtedy zniszczy nas statek.


Warzywne zabawy

Ocena gry

W tej grze wybieramy jedno z wielu dostępnych warzyw i będziemy mogli zacząć z nim zabawę. Doklejamy im usta, mamy kilka do wyboru jak i też różne oczy oraz nietypowe brwi i włosy. Zabawę dokonujemy myszką.


bukiety z kwiatów

Ocena gry

W tej grze będziemy komponować przeróżne bukiety z kwiatami i je dekorować. Do wyboru mamy wiele różnego rodzaju kwiatów jak i też koszyk w który te kwiatki będziemy wsadzać. Używamy myszki do dekorowania i ustawiania kwiatków.


Dora i kiwaty

Ocena gry

Dora ma swój mały ogródek o którego bardzo dba. jednak teraz wyruszyła w podróż dlatego to właśnie my będziemy starali się pomagać jej w pielęgnację tego ogródka. Sadzimy kwiatki jak i też je podlewamy używając tutaj myszki.


Ochorna kwiatów

Ocena gry

na naszej łące rosną przepiękne kwiaty, które jednak co jakiś czas są atakowane przez przeróżne insekty jakie chcą je za wszelką cenę zjeść. Dlatego musimy je zwalczać przy pomocy aerozolu jaki posiadamy.


Popularne gry

 • Planeta
 • Zarządzanie wyspą

  Zarządzanie wyspą

  Oglądana: 9808 ocena: 0.00

 • Gra Zarządzanie nową Planetą X

  Gra Zarządzanie nową Planetą X

  Oglądana: 3189 ocena: 0.00

 • Obrona Galaktyki

  Obrona Galaktyki

  Oglądana: 1774 ocena: 1.00

 • Wydobywanie złota

  Wydobywanie złota

  Oglądana: 1475 ocena: 0.00

 • Gra Odeprzyj atak

  Gra Odeprzyj atak

  Oglądana: 1275 ocena: 0.00

 • Gra Ucieczka z niebezpiecznej Planety X

  Gra Ucieczka z niebezpiecznej Planety X

  Oglądana: 1215 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie