Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Planeta 181 gier

Gra z pszczółką

Ocena gry

Jest to fajna gra przyrodnicza w której to wcielamy się w postać pszczółki, którą będziemy latać po łąkach i zbierać napotkane nektary z kwiatów. Mamy na to ograniczony czas a Ty musisz jak najwięcej ich uzbierać.


Gra z pomidorami

Ocena gry

Pomidory będą występować w tej grze a my będziemy musieli je zbierać na znajdującym się na nim krzaku. Zbieramy je wtedy gdy dojrzeją i ich kolor będzie czerwony. Zbieramy je przy pomocy myszki, za każdego pomidora dostajemy punkty.


Przyrodnicze zabawy

Ocena gry

Hodowla kwiatków czeka. Doskonała zabawa dla małych dzieci oraz dziewczyn gdzie będziemy mieli możliwość stworzenia ogrodu sowich marzeń. W tej grze będziemy zajmowali się opieką w naszym ogrodzie. Będziemy sadzili, podlewali i podcinali kwiatki jakie zasadzimy.


Atak pistoletem na wodę

Ocena gry

Na plaży zauważyłeś piękną dziewczynę, która się opala. Nie wiesz jak zwrócić jej uwagę na siebie. Postanowiłeś oblać ją zimną wodą. To dość nietypowy sposób na podryw, ale na pewno zwrócisz jej uwagę na siebie. Wyceluj w dziewczynę pistoletem na wodę tak, aby w nią trafić. Po każdym udanym strzale, dziewczyna zmienia miejsce opalania. Ty jednak się nie poddawaj i celuj z nią dopóki nie wytracisz całej wody.Zarządzanie wyspą

Ocena gry

Dostałeś w posiadanie niewielką wyspę. Musisz ją koniecznie rozbudować. Zadbaj o to, aby przemysł na niej rozwijał się jak najlepiej. Klikaj na panele w odpowiedniej kolejności, aby obiekty mogły rosnąć i uzyskiwać kolejne poziomy rozwoju.


Nauka gotowania z faraonem

Ocena gry

W tej grze Twoim nauczycielem gotowania będzie sam faraon. Zdradzi on Tobie sekret przyrządzania przepysznej salatki z kurczaka. Postępuj zgodnie z jego instrukcjami, a nauczysz się robić najlepszą sałatkę pod słońcem!


Żużel Stuntbike MX online

Ocena gry

Już dziś weź udział w wielkich wyścigach żużlowych. Pod rampami, które będziesz musisz ominąć, znajdują się płonące przeszkody! Pokaż wszystkim, że zasługujesz na tytuł mistrza!


Gra Na ratunek mieszkańcom płonących budynków

Ocena gry

W mieście doszło do wielkiej katastrofy! Płoną budynki mieszkalne, a ludzie znajdujący się w nich wyskakują z płonących domów! Musisz ich uratować, nie pozwól aby zginęli!


Gra Magiczna Wyspa Ognia

Ocena gry

Przenieś się na magiczną wyspę Królestwa Ognia. Musisz walczyć z każdym wrogiem, którego napotkasz na swojej drodze. Nie pozwól im się pokonać, zniszcz ich zanim oni zniszczą ciebie! Aby być skuteczniejszym kupuj broń, pancerze, eliksiry, używaj zaklęć, daj z siebie wszystko! Powodzenia!!


Gra Płomień

Ocena gry

Tym razem czeka Cię odwrotna sytuacja niż w pozostałych grach tego typu. Wcielasz się w postać płomienia. Musisz zapalić jak najwięcej budynków spotkanych na swojej drodze. Daj z siebie wszystko!


Gra Skoki przez ogień

Ocena gry

W wysokich górach mieszka dziwna, nietypowa postać jaką jest samotny skalny człowiek. Pomóż mu przetrwać, musisz przeskoczyć jak najwięcej kraterów wypełnionych gorącą lawą. Pokaż, że takie zadania nie są dla Ciebie wyzwaniem!


Gra Ogień w mieście

Ocena gry

W mieście nastąpiła wielka awaria w wyniku której wybuchł niebezpieczny pożar w jednym z budynków. Mieszkańcy skaczą z niego, aby uratować swoje życie. Musisz pomóc tym ludziom ocalić ich życie! Daj z siebie wszystko!


Popularne gry

 • Planeta
 • Zarządzanie wyspą

  Zarządzanie wyspą

  Oglądana: 9808 ocena: 0.00

 • Gra Zarządzanie nową Planetą X

  Gra Zarządzanie nową Planetą X

  Oglądana: 3189 ocena: 0.00

 • Obrona Galaktyki

  Obrona Galaktyki

  Oglądana: 1774 ocena: 1.00

 • Wydobywanie złota

  Wydobywanie złota

  Oglądana: 1475 ocena: 0.00

 • Gra Odeprzyj atak

  Gra Odeprzyj atak

  Oglądana: 1275 ocena: 0.00

 • Gra Ucieczka z niebezpiecznej Planety X

  Gra Ucieczka z niebezpiecznej Planety X

  Oglądana: 1215 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie