Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Planeta 181 gier

Gra Gaszenie pożaru

Ocena gry

Musisz pokazać, że jesteś odważny i potrafisz sprostać każdemu niebezpieczeństwu! Koniecznie postaraj się zatrzymać ogień i zabezpieczyć budynki mieszkalne! Zrób wszystko, co w twojej mocy! Sterowanie za pomocą myszki.


Gra Podryw na plaży

Ocena gry

Wakacje, to czas kiedy flirtowanie przychodzi nam z niezwykłą łatwością! Postaraj się uwieść jak najwięcej plażowiczów. Musisz uważaj, bo konkurencja nie śpi!


Gra Skradzione pocałunki na plaży

Ocena gry

Para, którą widzisz w tej grze uwielbia ze sobą flirtować. Pocałunki, to ich ulubiona czynność. Niestety, na plaży jest zakaz całowania się. Musisz pomóc im pozostać niezauważonymi!


Piłkowe szaleństwo

Ocena gry

Ta gra na pewno spodoba się wszystkim, którzy lubią takie szalone zabawy. Musisz skakać na piłkach unosząc się coraz wyżej nad ziemią. Zobacz na jaką wysokość najwyżej uda Ci się skoczyć!Ukryte na plaży liczby

Ocena gry

Na ekranie widzisz kilka obrazków przedstawiający zabawy na plaży. Na każdym taki obrazku ukryto liczby. Twoim zadaniem jest ich odnalezienie.


Gra Beach Party

Ocena gry

Grille na plaży to jedne z najlepszych imprez, jaki można zorganizować. Tym razem to zadanie należy do Ciebie! Musisz urządzić najlepsze party beach w okolicy. Zadbaj o swoich gości, realizuj ich zamówienia, niech bawią się jak najlepiej!


Wesoła plaża

Ocena gry

W tej grze musisz zająć się plażowiczami. Zadbaj o atmosferę na plaży, realizuj zamówienia swoich gości, cieszcie się wesołą atmosferą i szaloną zabawą!


Ubieranka: stylizacja na plażę

Ocena gry

Parę, którą masz okazję poznać w tej grze charakteryzuje to , że uwielbiają modę i stylowy wygląd. Pomóz im wyglądać olśniewająco podczas plażowania.


Nocna szalona wycieczka na motorze

Ocena gry

Ten motocyklista uwielbia adrenalinę. Dlatego często wybiera się na przejażdżki swoim motorem w środku nocy. Pomóż mu pokonać wyznaczoną trasę i dotrzeć do jej celu. Postaraj się zrobić to jak najszybciej!


Nocna ucieczka z cmentarza

Ocena gry

Zostałaś uwięziona na cmentarzu. Koniecznie musisz się stąd jak najszybciej wydostać! Aby to zrobić, musisz dobrać odpowiednie kawałki tak, aby pasowały do tego, który widnieje na nagrobku. Powodzenia!


Nocna wyprawa Czarownicy na miotle

Ocena gry

Ta Czarownica uwielbia nocne wypady na miotle po mieście. Pomóz jej pokonać wyznaczoną trasę. Po drodze zbierajcie wszystkie napotkane na drodze elementy. Uważaj na przeszkody!


Nocny zjazd na desce

Ocena gry

Ten snowboardzista jest doprawdy nieodpowiedzialny! Postanowił urządzić sobie zjazd ze stoku już po zmroku. To bardzo niebezpieczne. Pomóz mu zjechać na dół. Uważaj, masz na to określoną ilość czasu, pokonuj przeszkody.


Popularne gry

 • Planeta
 • Zarządzanie wyspą

  Zarządzanie wyspą

  Oglądana: 9813 ocena: 0.00

 • Gra Zarządzanie nową Planetą X

  Gra Zarządzanie nową Planetą X

  Oglądana: 3193 ocena: 0.00

 • Obrona Galaktyki

  Obrona Galaktyki

  Oglądana: 1779 ocena: 1.00

 • Wydobywanie złota

  Wydobywanie złota

  Oglądana: 1479 ocena: 0.00

 • Gra Odeprzyj atak

  Gra Odeprzyj atak

  Oglądana: 1280 ocena: 0.00

 • Gra Ucieczka z niebezpiecznej Planety X

  Gra Ucieczka z niebezpiecznej Planety X

  Oglądana: 1226 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie