Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Planeta 181 gier

Ubieranka: wyjście na imprezę

Ocena gry

Ta dziewczyna uwielbia szalone zabawy. pomóż jej znaleźć stylizację na dzisiejszą imprezę. Zadbaj o każdy element jej ubioru!


Gra Przegoń Koszmary

Ocena gry

Musisz pomóc temu chłopcu wyrwać się z koszmarów nocnych. Postępuj zgodnie z instrukcjami w grze, a koszmar już nigdy do niego nie wróci.


Wieczorowa stylizacja

Ocena gry

Ta para uwielbia imprezy. tym razem szykują się na wieczorne wyjście. Musisz koniecznie wybrać dla nich wieczorową stylizację!


Gra Magiczne zwierzęta ukryte w lesie

Ocena gry

Ta gra, to prawdziwa zabawa dla dzieci. Dzięki niej poznasz mnóstwo gatunków zwierząt i na pewno już nigdy ich nie pomylisz. Twoim zadaniem jest zapamiętanie pod którym drzewem ukryło się jakie zwierzę, a następnie obserwowanie jakie zwierzątko woła chłopiec i kliknięcie w drzewo za którym chowa się dane zwierzątko.Gra Ukryte w lesie przedmioty

Ocena gry

Na ekranie widzisz serię obrazków przedstawiających plenery leśne. Na każdym z nich ukryto 10 obiektów. Na dole ekranu widzisz listę przedmiotów, które musisz odnaleźć.


Otwarcie Leśnej Restauracji

Ocena gry

Postanowiłeś rozkręcić nowy biznes. Otworzyłeś w lesie porządną restaurację. Teraz musisz zawalczyć o klientów! Realizuj składane przez nich zamówienia, postaraj się zdobyć jak najwięcej pieniędzy.


Ucieczka z płonącego lasu

Ocena gry

Utknąłeś w płonącym lesie! Musisz jak najszybciej postarać się z niego wydostać! Uważaj na pułapki i przeciwników oraz oczywiście na ogień! Po drodze zbieraj monety.


Gra Atak pasożytów na las

Ocena gry

Onie! Twój ulubiony las został zaatakowany przez niebezpieczne szkodniki! Musisz koniecznie temu zaradzic! Zabij wszystkich wrogów, którzy chcą zniszczyć Twój las.


Uratuj tropikalny las przed wycięciem

Ocena gry

Jesteś aktywnym ekologiem. Nie możesz pozwolić na wycięcie lasu tropikalnego! Pomóż małpkom uratować las. Strzelaj w ludzi z procy, postaraj się nie dopuścić do tak okrutnego czynu złych ludzi!


Przygoda w lesie

Ocena gry

Czeka Cię niesamowicie emocjonująca przygoda w lesie. Musisz pokonać niebezpieczną trasę prowadzącą przez las. Po drodze omijaj przeszkody, strzelaj bumerangiem do wroga. Sterujesz strzałkami oraz klawiszami x, c.


Gra Pojedynek plemion prahistorycznych

Ocena gry

W tej grze poznasz epokę kamienną i rozrywki ludzi żyjących w tamtych czasach. Rozgrywacie własnie pierwsze tego typu pojedynki wśród plemion. Postaraj się pokonać przeciwnika!


Kamienne Mahjong

Ocena gry

Przed Tobą kamienna wersja gry układanki chińskie i japońskie czyli mahjong. Na tabliczkach, której znajdują się na ekranie przedstawione są rozmaite prahistoryczne malowidła. Musisz sprawnie zaznaczać myszką te tabliczki, które widzisz, że są identyczne.


Popularne gry

 • Planeta
 • Zarządzanie wyspą

  Zarządzanie wyspą

  Oglądana: 9808 ocena: 0.00

 • Gra Zarządzanie nową Planetą X

  Gra Zarządzanie nową Planetą X

  Oglądana: 3189 ocena: 0.00

 • Obrona Galaktyki

  Obrona Galaktyki

  Oglądana: 1774 ocena: 1.00

 • Wydobywanie złota

  Wydobywanie złota

  Oglądana: 1475 ocena: 0.00

 • Gra Odeprzyj atak

  Gra Odeprzyj atak

  Oglądana: 1276 ocena: 0.00

 • Gra Ucieczka z niebezpiecznej Planety X

  Gra Ucieczka z niebezpiecznej Planety X

  Oglądana: 1215 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie