Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Planeta 181 gier

Gra Magiczna armata

Ocena gry

Dzięki nietypowemu wehikuł czasu możesz przenieść się w tej grze w czasy prahistoryczne i przeżyć przygodę z epoki kamiennej. Musisz najpierw wystrzelić się ze swojej armaty, a następnie postarać się pokonać jak najdłuższy dystans. Powodzenia!


Budowa kamiennego mostu

Ocena gry

W tej grze czeka cię odpowiedzialne zadanie. Musisz zbudować most, który poprowadzi cię na drugą stronę rzeki. Sterujesz za pomocą myszki.


Gra Jazda kamiennym samochodem online

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać szczęśliwego posiadacza kamiennego samochodu. Twoim zadaniem jest pokonywanie kolejnych tras na kolejnych poziomach gry i docieranie do mety. Sterowanie strzałkami.


Uruchom Kamień przeznaczenia

Ocena gry

W tej grze Twoim celem jest uruchomienie Kamieni przeznaczenie. Musisz być ogromnie czujny, żeby udało Ci się wykonać to zadanie. Aby to zrobić odnajdź wszystkie ukryte w poszczególnych pomieszczeniach obiekty. Przedmioty te zapisane są na liście. Powodzenia!Strzały z kamiennej armaty

Ocena gry

Właśnie wszedłeś w posiadanie niebanalnej kamienne armaty! Musisz sprostać wyzwaniu i nauczyć się z niej strzelać! Celuj i ognia! Sterowanie za pomocą spacji i myszki.


Złap pisanki

Ocena gry

Onie! ktoś rozrzuca wielkanocne pisanki! Nie możesz na to pozwolić! Musisz uratować jak najwięcej świątecznych jajek! Złap je wszystkie!


Gra Wielkanocny Królik

Ocena gry

Przed Wielkanocnym Królikiem na farmie niesamowicie trudne zadanie. Musi złapać jak największą ilość jajek! Inaczej święta w tym roku zostaną odwołane! Uważaj na popsute jajka, ich nie łap!


Gra Malowanie pisanek

Ocena gry

Zbliżają się święta wielkanocne. Z tej okazji musisz przyrządzić przepiękne kolorowe pisanki. Nie jest to jednak takie proste, gdyż najpierw musisz zapamiętać wzór, a dopiero później pomalować jajko tak, aby wyglądało identycznie. Bądź czujny i postaraj się odwzorować pisankę jak najlepiej!


Złap wszystkie jajka

Ocena gry

Ten chłopiec z farmy kradnie z kurnika Twoje jajka i co gorsza rzuca nimi w Ciebie. Musisz złapać wszystkie wyrzucane przez niego jajka. Uważaj na ziemniaki, gdyż mogą zrobić Ci krzywdę!


Gra Przyrządź jajecznicę

Ocena gry

Ta gra to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników jajecznicy! Twoim zadaniem jest zrobienie jak najwięcej porcji tego przysmaku!


GraPrzygoda Świątecznych królików

Ocena gry

Gra jak królik jazz jackrabbit online. Przed wielkanocnymi królikami trudne zadania. Muszą zdobyć jak najwięcej świątecznych jajek. Aby to zrobić najpierw muszą przedostać się przez rzekę. Musisz im koniecznie pomóc, bo inaczej święta w tym roku zostaną odwołane! Sterowanie za pomocą myszki.


Złap wszystkie gwiazdki

Ocena gry

Oli musi złapać wszystkie gwiazdki i literki. Musisz mu w tym koniecznie pomóc! Do dzieła!


Popularne gry

 • Planeta
 • Zarządzanie wyspą

  Zarządzanie wyspą

  Oglądana: 9810 ocena: 0.00

 • Gra Zarządzanie nową Planetą X

  Gra Zarządzanie nową Planetą X

  Oglądana: 3190 ocena: 0.00

 • Obrona Galaktyki

  Obrona Galaktyki

  Oglądana: 1779 ocena: 1.00

 • Wydobywanie złota

  Wydobywanie złota

  Oglądana: 1477 ocena: 0.00

 • Gra Odeprzyj atak

  Gra Odeprzyj atak

  Oglądana: 1279 ocena: 0.00

 • Gra Ucieczka z niebezpiecznej Planety X

  Gra Ucieczka z niebezpiecznej Planety X

  Oglądana: 1218 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie