Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Planeta 181 gier

Gra Atak Superkurczaków

Ocena gry

Twoja planeta jest w niebezpieczeństwie! Została zaatakowana przez superkurczaki z sąsiedniej planety! Musisz celnie w nie strzelać, bo inaczej przejmą twoją planetę i zawładną całym wszechświatem! Sterowanie za pomocą strzałek, spacji i klawisza ctrl.


Gra Złap śnieżne gwiazdki

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest strącenie jak największej ilości śnieżnych gwiazdek. Wykonując je uważaj, bo gwiazdki te odbijają się w lodowej tafli jeziora. Musisz więc w odpowiednim momencie skoczyć, tylko wtedy Twój cień chwyci śnieżne gwiazdki. Powodzenia! Sterowanie za pomocą myszki.


Gra Magiczna lupa

Ocena gry

Jesteś posiadaczem nietypowej lunety. Potrafisz wystrzeliwać z niej magiczne kolorowe gwiazdy. Twoim zadaniem w tej grze jest korzystanie wlaśnie z tej lupy, wystrzeliwanie i celowanie w gwiazdy tak, aby jak najwięcej takich samych kolorów gwiazdek było koło siebie. Postaraj się wypełnić to zadanie jak najlepiej!


Gra Przygoda w Gwiazdolandzie

Ocena gry

We wszechświecie znajduje się wiele magicznych miejsc. Tym razem postanowiłeś odwiedzić krainę Gwiazdolandu. Masz nietypowe zadanie. Musisz Poruszać się po jej terenie tak, aby po drodze zdobyć jak najwięcej gwiazdek. Powodzenia!Przygoda na Gwiezdnej Wyspie

Ocena gry

Przeniosłeś się na Gwiezdną Wyspę. Wczuj się w klimat na niej panujący. Musisz zdobyć jak największą ilość gwiazdek,i przejść kolejne etapy gry. Powodzenia!


Gra Łapanie spadających gwiazd

Ocena gry

Tej nocy nastąpiło prawdziwe oberwanie gwiazdek z nieba! Musisz złapać jak najwięcej spadający gwiazd, w ten sposób będziesz mógł spełnić swoje marzenia!


Zimowe sporty

Ocena gry

Jeżeli uwielbiasz sporty zimowe, musisz koniecznie sprawdzić się w tej grze. Twoim zadaniem jest pokonanie ośnieżonych stoków górskich wykonując przy tym rozmaite triki. Postaraj się zdobyć uznanie sedziów i dostać jak najwięcej punktów!


Oszust w górach

Ocena gry

Ten oszust, to naprawdę zły człowiek! Tej zimy postanowił udawać świętego Mikołaja. Za karę został skazany w wysokie góry. Pomóż mu spuszczać z góry jak największą śniegowej kuli, która zniszczy jak najwięcej obiektów spotkanych na swojej drodze. Sterowanie: strzałki, X, Z. Powodzenia!


Kierowca ciężarówki

Ocena gry

Jako kierowca ciężarówki musisz pokonywać różne niebezpieczne trasy. W tej grze musisz pokierować ciężarówką jadącą po stromych zboczach gór. Bądź uważny!


Górska Przejażdżka motorowerem po stoku

Ocena gry

Jazda motorowerem po ośnieżonych stokach gór, to naprawdę niebezpieczne zadanie. W sam raz dla wszystkich, którzy uwielbiają adrenalinę. Spróbuj swoich sił już teraz!


Niebezpieczny zjazd na rowerze

Ocena gry

Pokonaj na rowerze jedną z najtrudniejszych i najbardziej niebezpiecznych tras na świecie! Postaraj się cało dojechać do mety i zdobyć przy tym jak największą ilość punktów!


Zimowa jazda samochodem bez trzymanki

Ocena gry

Jeżeli lubisz ostrą jazdę, to musisz koniecznie sprawdzić swoich sił w tej grze. Twoim zadaniem jest pokonanie samochodem niebezpiecznej trasy prowadzącej po górskiej trasie. Uważaj, bo to naprawdę ciężkie zadanie.


Popularne gry

 • Planeta
 • Zarządzanie wyspą

  Zarządzanie wyspą

  Oglądana: 9708 ocena: 0.00

 • Gra Zarządzanie nową Planetą X

  Gra Zarządzanie nową Planetą X

  Oglądana: 3161 ocena: 0.00

 • Obrona Galaktyki

  Obrona Galaktyki

  Oglądana: 1740 ocena: 1.00

 • Wydobywanie złota

  Wydobywanie złota

  Oglądana: 1450 ocena: 0.00

 • Gra Odeprzyj atak

  Gra Odeprzyj atak

  Oglądana: 1251 ocena: 0.00

 • Gra Ucieczka z niebezpiecznej Planety X

  Gra Ucieczka z niebezpiecznej Planety X

  Oglądana: 1167 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie