Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Planeta 181 gier

Gra Śmiertelnie niebezpieczna przejażdżka

Ocena gry

Uwielbiasz solidną dawkę adrenaliny? Ta gra na pewno Ci się spodoba! Pokonaj samochodem niebezpieczną trasę po górach. Dojedź do mety zdobywając jak najwięcej punktów.


Gra Odwiedziny w Królestwie Ozyrysa

Ocena gry

Walczysz o przetrwanie w samym sercu królestwa Ozyrysa. Musisz pokonać wyznaczoną trasę, zdobywając punkty. Na szczęście jesteś wyposażony w różne bronie, dzięki którym możesz pokonać niebezpiecznych wrogów. Celem gry jest zdobycie amuletu Ozyrysa. Sterowanie: strzałki, myszka. Powodzenia!


Egipskie łamigłówki

Ocena gry

Na ekranie widzisz tablicę, a na niej kamienne klocki przedstawiające egipskie malowidła. Twoim zadaniem jest odnalezienie dwóch takich samych klocków z identycznymi obrazkami.


Piramidy egipskie

Ocena gry

Wybrałeś się w podróż do Egiptu. Niestety, zagubiłeś się w piramidzie i nie możesz z niej wyjść. Aby się z niej wydostać musisz ułożyć w jednej linii przynajmniej 3 jednakowego kształtu kryształy. Powodzenia!Pojedynek o władzę w Egipcie

Ocena gry

Przed Tobą wielki pojedynek. Jako jeden z faraonów musisz zawalczyć z innym o władzę. Wygrywa ten, który strąci więcej kamiennych klocków na tablicy po stronie przeciwnika. Musisz dać z siebie wszystko i wygrać tę walkę!


Egipskie tablice

Ocena gry

Właśnie w Twoje ręce wpadła sekretna tablica, która liczy sobie ponad 4000 lat! Musisz koniecznie o nią dbać i strzec jak oka w głowie. Twoim zadaniem jest ułożenie w jednej linii trzech takich samych obrazków. Postaraj się przejść jak najwięcej poziomów, tylko wtedy tablica będzie bezpieczna!


Odkryj tajemnice egipskich piramid

Ocena gry

Musisz koniecznie odgadnąć jakie sekrety kryją egipskie piramidy. Postępuj zgodnie z instrukcjami, jakie spotkasz w grze i koniecznie rozwiąż te tajemnice! Jako wskazówki posłużą Ci przedmioty, jakie spotkasz w poszczególnych pomieszczeniach piramid. Bądź czujny!


Zagadkowe widoki Egiptu

Ocena gry

Przed Tobą znajduje się 10 różnych fotografii z Egiptu. Na każdej z nich ukryło się kilka obiektów. Musisz koniecznie je odnaleźć!


Zagubione literki w dżungli

Ocena gry

Na ekranie widzisz obrazek przedstawiający dżungle. Oprócz tego ukryły się na nim rozmaite literki alfabetu. Postaraj się odnaleźć je wszystkie!


Niesamowita przygoda w dżungli

Ocena gry

Akcja tej gry odbywa się w dżungli. jeżeli lubisz takie klimaty, musisz koniecznie ją sprawdzić! Przenieś się w niebezpieczny świat dżungli i przeżyj szalone przygody!


Gra Przygoda Donkey Konga w dżungli

Ocena gry

Przenieś się w niebezpieczny świat dżungli i przeżyj przygodę wraz z Donkey Kong. Pokonać wyznaczoną trasę, postaraj się dotrzeć do celu po drodze zbierając jak największą ilość bananów.


Ubieranka: Polowanie w dżungli

Ocena gry

Ten chłopiec po raz pierwszy wybiera się na polowanie. Niestety, nie wie jak się na tę okazję ubrać. Pomóz mu wymyśleć stylizację, w której będzie wyglądał dobrze i wygodnie będzie mu poruszać się po niebezpiecznej dżungli.


Popularne gry

 • Planeta
 • Zarządzanie wyspą

  Zarządzanie wyspą

  Oglądana: 9809 ocena: 0.00

 • Gra Zarządzanie nową Planetą X

  Gra Zarządzanie nową Planetą X

  Oglądana: 3190 ocena: 0.00

 • Obrona Galaktyki

  Obrona Galaktyki

  Oglądana: 1776 ocena: 1.00

 • Wydobywanie złota

  Wydobywanie złota

  Oglądana: 1476 ocena: 0.00

 • Gra Odeprzyj atak

  Gra Odeprzyj atak

  Oglądana: 1278 ocena: 0.00

 • Gra Ucieczka z niebezpiecznej Planety X

  Gra Ucieczka z niebezpiecznej Planety X

  Oglądana: 1215 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie