Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Kolorowanki darmowe gry online Plastyczne 16 gier

Kolorowanki LoliRock

Ocena gry

Do pokolorowania dla dziewczyn czekają 3 kolorowanki do wyboru z postaciami: Iris, Talia oraz Auriana. Pokolorujcie je wszystkie wybierając do malowania ciekawe kolory. Aby zacząć zabawę wybierz jeden z obrazków.


Kolorowanka z Noddy

Ocena gry

Czeka na Was postać którą będziemy kolorować. Obrazek dla dzieci w każdym wieku dzięki któremu będziemy mogli używać określonych kolorów aby nadać mu wspaniałych barw. Klikając na print możemy ten obrazek również drukować.


Kolorowanka z czarownicami online

Ocena gry

Czek na Was ciekawa malowanka dla dzieci gdzie pomalujemy postać z wielu bajek w jakich się ona pojawia. Chodzi tutaj oczywiście o postać czarownicy, która gotuje w kotle magiczną miksturę, a przygląda się temu wszystkiemu jej kot.


Kolorowanka Chicken Little

Ocena gry

Mamy dla Was wystrzałowy obrazek jaki możecie malować ćwicząc w ten sposób Wasze zdolności plastyczne. Tutaj nie używacie żadnych kredek czy też farbek wystarczy myszka którą kolorujecie cały ten obrazek.Kolorowanka Księga Dżungli 2

Ocena gry

Jest to obrazek do pomalowania z drugiej części bajki dla dzieci opowiadające wspaniała przygodę. Wybieramy kolory z dostępnej palety, jaką spotkamy po lewej stronie. To właśnie nimi będziemy malowali obrazek.


Kolorowanka z łodzią podwodną

Ocena gry

Prosta kolorowanka dla dzieci którą możemy pomalować na naszej stronie grajnik.pl jak i też wydrukować i malować kredkami i farbkami. Decyzję zostawimy Wam. Na obrazku do pomalowania mamy łódź podwodną.


Pies na desce do surfingu

Ocena gry

Fajna i prosta kolorowanka w której malować będziemy mieli pieska który uwielbia pływać na dużych falach. Nadaj mu różnych kolorów aby ten obrazek dzięki Tobie miał okazję odżyć.


Kolorowanka Kot w Butach dla dzieci

Ocena gry

Mamy do pomalowania fajny obrazek z bajki o kocie w butach. Skierowana jest w szczególności dla młodszych graczy naszego portalu. Wybieraj kredki z odpowiednim kolorem aby przy ich pomocy mieć możliwość malowania tego obrazka.


Gra w rysowanie po śladach

Ocena gry

Kolejna gra na naszej stronie w której będziemy zajmowali się rysowaniem ołówkiem po śladach. Tym razem do pomocy przyjdą nam cyferki, zaczynamy od nr 1 a kończymy na ostatnim jaki w danej chwili znajduje się na planszy w tej gierce.


Rysowanie po śladzie

Ocena gry

Gra rysowanie po śladzie już jest gotowana na naszej stronie grajnik.pl. Czeka na nas kilka większych jak i też mniejszych misji do wykonania z myszką gdzie odliczany jest czas w jakim należy wykonać poszczególne zdania w gierce online.


Malowanie obrazka

Ocena gry

Czeka na Was obrazek z tej kolorowanki do pomalowania. Znajdziemy na nim postacie z filmu Zmierzch. Mamy po prawej stronie w pasku kolory jakie wybieramy aby móc pokolorować ten obrazek. Używaj do jego pomalowania myszki.


Zabawy z kredkami

Ocena gry

Kolejne zabawa związane z rysowaniem w jakie możemy pobawić się na lekcji plastyki w wirtualnym świecie właśnie w tej gierce online. Prosta zabawa w której to będziemy zajmowali się rysowaniem drogi dla postaci w grze online.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Plastyczne
 • Mieszanie kolorów

  Mieszanie kolorów

  Oglądana: 8202 ocena: 0.00

 • Gra w rysowanie po śladach

  Gra w rysowanie po śladach

  Oglądana: 4487 ocena: 0.00

 • Kolorowanka: bohaterki Disneya

  Kolorowanka: bohaterki Disneya

  Oglądana: 4105 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Kot w Butach dla dzieci

  Kolorowanka Kot w Butach dla dzieci

  Oglądana: 3809 ocena: 0.00

 • Rysowanie po śladzie

  Rysowanie po śladzie

  Oglądana: 3422 ocena: 0.00

 • Zabawy z kredkami

  Zabawy z kredkami

  Oglądana: 2659 ocena: 4.00

REKLAMA GOOGLE
cookie