Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Sportowe darmowe gry online Pływanie 16 gier

Gra pływanie na basenie

Ocena gry

Jeżeli lubicie pływać i chcecie się sprawdzić jacy z Was pływacy to zachęcamy do grania. Czeka na Was kilkanaście różnego rodzaju turniejów, które macie możliwość wygrać. Wszystko zależy tylko od Was. Pływamy tym szybciej im szybciej klikamy na zmianę przyciski strzałek w boki. Zobacz czy uda Ci się wygrać zawody.


Pływanie w ocenie

Ocena gry

Wybierz się nad ocean gdzie pływać będziesz wielorybem i transportował statek. Na pewno się trochę dziwicie ale wystarczy, że włączycie gierkę użyjecie myszki i gra stanie się dla Was zupełnie jasna.


Gra pływanie kajakiem

Ocena gry

Czas zacząć wybrać się nad rwącą rzekę w której będziemy pływali kajakiem. Czeka na nas wiele ciekawych przygód na kajaku gdzie będziemy zbierać między innymi różnego rodzaju owoce i przedmioty. Poruszamy się strzałkami, spacją skaczemy 1-4 - wykonujemy różne triki. Przejdź kilkanaście poziomów, gra po polsku.


Pływanie w morzu

Ocena gry

Wyruszamy w morze po wodzie to zadanie które czeka na ciebie właśnie w tej gierce. Oprócz tego będziemy walczyć na morzu ze statkami nieprzyjaciół i strzelać do nich z dział. Poruszanie się strzałki oraz Spacja.Gra pływanie statkiem pirackim

Ocena gry

Zasiadamy za sterami statku pirackiego, którym to będziemy pływać i niszczyć statki nieprzyjaciół. Pływamy za strzałką aby dogonić statek nieprzyjaciela. Będziemy zbierać skarby po drodze, dodatkowe kule armatnie jak i też strzałki które powodują, że szybciej pływamy. Sterowanie to strzałki i Z i X - strzelanie z armat. Klikamy na play i następnie mamy do wyboru dwa tryby jednek z nich jest tryb przygody ( story mode ) oraz drugi z nich tryb walki ( battle mode ) gdzie czeka na nas dużo więcej strzałów i ucieczek, gdyż i takie mogą okazać się potrzebne.


Gra pływanie w basenie na 100m

Ocena gry

Wybieramy się na basen gdzie będziemy pływać na 100 m różnymi stylami. Będzie to pływanie kraulem, żabką, delfinem czy też na plecach. Zobacz czy uda Ci się w tej rywalizacji pokonać rywali. Pływamy klikając na zmianę strzałki w lewo oraz w prawo. Spacją łapiemy oddech. Uważać musimy także na różnego rodzaju niespodzianki jakie nas w tej grze mogą nas spotkać będzie to między innymi atakowanie nas w bańkę, która spowoduje, że płyniemy dużo wolniej. Postaraj się wygrać te zawody i zająć pierwsze miejsce na podium.


Pływanie w jaskini

Ocena gry

W tej grze przeniesiemy się do jednej z większych podwodnych jaskiń na świecie gdzie będziemy ćwiczyć ekstremalne pływanie. Na naszej drodze będzie stało wiele różnych przeszkód, które nasz nurek będzie musiał pokonać. Do pływania używamy myszki, więcej informacji znajdziemy w grze.


Igrzyska Olimpijskie: Skoki do wody

Ocena gry

Wciel się w postać skoczka, który bierze udział w zawodach podczas Igrzysk Olimpijskich. Następnie musisz wybrać odpowiednią pozycje i postarać się zrobić najbardziej spektakularny skok tak. Twoim celem jest zdobycie jak największej ilości punktów! Postaraj się sprostać temu zadaniu!


Ubierz dziewczyny na plażę

Ocena gry

Jesteś profesjonalną stylistka, dlatego te trzy dziewczyny poprosiły Cię o pomoc. Musisz ubrać każdą z nich na plażę najlepiej jak tylko potrafisz. Zadbaj o dodatki, skompletuj cudowne stylizacje!


Party w basenie

Ocena gry

Zaprosiłeś swoich przyjaciół do siebie na party w basenie. Zadbaj o ich komfort i dobrą atmosferę, podawaj im drinki i zabawiaj towarzystwo!


Nurkowanie z Sisi

Ocena gry

Sisi to wsapaniała pływaczka. Koniecznie musisz jej pomóc w nurkowaniu. Uważaj na niebezpieczne niebieskie rekiny, łap natomiast złote rybki, dzięki którym zdobywasz dodatkowe punkty. Aby wygrać kolejny poziom musisz zdobyć jak najwięcej punktów!


Gra Łowienie kanapek z Lilo i Stich

Ocena gry

Przenieś się w podwodny świat wraz z Lilo i Stich. Twoim zadaniem jest złowienie pod wodą jak największej ilości kanapek. Sterujesz bohaterami za pomocą strzałek, spacją chwytasz kanapki.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Pływanie
 • Gra pływanie w basenie na 100m

  Gra pływanie w basenie na 100m

  Oglądana: 8193 ocena: 10.00

 • Gra pływanie statkiem pirackim

  Gra pływanie statkiem pirackim

  Oglądana: 4960 ocena: 0.00

 • Igrzyska Olimpijskie: Skoki do wody

  Igrzyska Olimpijskie: Skoki do wody

  Oglądana: 3585 ocena: 0.00

 • Gra pływanie pod wodą

  Gra pływanie pod wodą

  Oglądana: 3009 ocena: 0.00

 • Party w basenie

  Party w basenie

  Oglądana: 2726 ocena: 0.00

 • Gra Łowienie kanapek z Lilo i Stich

  Gra Łowienie kanapek z Lilo i Stich

  Oglądana: 2604 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie