Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Dla Chłopców darmowe gry online Pociągi 13 gier

Gra o pociągach online

Ocena gry

Zarządzamy ruchem pociągów w małym miasteczku i musimy nim kierować w odpowiedni sposób zmieniając przepustnice na torach tak aby wskazać drogę dla pociągu w odpowiedni sposób pokazany w gierce. Sterowanie to myszka komputerowa.


Gra pociągi Pasażerskie

Ocena gry

Wybieramy się w tej gierce na przejażdżkę pociągiem, na początku przewozimy ładunek a następnie będziemy mieli możliwość przewożenia pasażerów jeżeli tylko nabierzemy wprawy. Sterowanie jak w podobnych innych gierkach to strzałki.


Gra pociągi towarowe online

Ocena gry

Do waszej dyspozycji jest gra z pociągiem towarowym w której poruszamy się pociągiem z wagonikami pełnymi ładunków. Będziemy musieli cało i zdrowo wszystkie wagoniki wykorzystując strzałki dojechać do celu na stację bez utraty ładunku podczas przejazdu po torach.


Gra Coal Express 4

Ocena gry

To kolejna już słynnej części gier z pociągami, tym razem z serii Coal to 4 część. Tutaj przez cały czas sterujemy naszym pociągiem, którym cało i zdrowo będziemy starali się dostać z ładunkiem na końcową stację.Parkowanie pociągu

Ocena gry

To my będziemy zajmowali się sterowaniem ruchu jak i też sterowaniem pociągów na stacji. To od nas będzie zależało czy dobrze przesunęliśmy zwrotnicę i czy pociąg wjechał na dobry tor. My również startujemy i stopujemy pociąg.


Gra obrona pociągu

Ocena gry

W tej grze będziemy musieli bronić naszego pociągu, który musi dojechać pod wskazane miejsce. Niemal przez cały czas będą nas atakować Indianie, strzelający do pociągu niemal z każdej strony.


Pociąg rozwożący zwierzęta

Ocena gry

Siedzisz za sterami pociągu, którego zadaniem jest rozwiezienie zwierząt w bezpieczne miejsce w lesie. Daj z siebie wszystko, uważaj na przeszkody, zadbaj o to, aby zwierzęta dotarły co celu!


Dowieź towar do celu

Ocena gry

Na stacji widzisz stojący pociąg towarowy. Czeka on tylko na Ciebie! Musisz dowieźć jego wraz z ładunkiem do mety. Od tego, ile towaru uda ci się dowieźć, zależy ile zarobisz pieniędzy. Powodzenia!


Lokomotywa- gra dla dzieci

Ocena gry

Tym razem pojazd, którym będziesz sterować , to lokomotywa. Wybierz dla niego trasę i postaraj się tak nim pokierować, aby dotarł bezpiecznie do celu nie gubiąc przy tym ładunku.


Układanie torów

Ocena gry

Tramwaj juz czeka aby ruszyć. Niestety, jego droga nie jest jeszcze gotowa. Ułóż trasę, po której będzie mógł poruszać się tramwaj, tak aby pojazd dotarł bezpiecznie do celu. Układamy drogę myszką.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Pociągi
 • Gra konduktor

  Gra konduktor

  Oglądana: 5553 ocena: 0.00

 • Pociąg rozwożący zwierzęta

  Pociąg rozwożący zwierzęta

  Oglądana: 4488 ocena: 0.00

 • Układanie torów

  Układanie torów

  Oglądana: 4455 ocena: 0.00

 • Lokomotywa- gra dla dzieci

  Lokomotywa- gra dla dzieci

  Oglądana: 3922 ocena: 0.00

 • Gra pociągi Pasażerskie

  Gra pociągi Pasażerskie

  Oglądana: 3747 ocena: 6.00

REKLAMA GOOGLE
cookie