Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:


Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Gra Psi Patrol dla dzieci

fajna

2016-02-03 17:37:47
Disco dziewczyna

sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppeeeeeeeeeeeeeeeeeer gra

2016-01-27 20:06:42
Auriana z LoliRock

fajna ale nie super

2016-01-27 20:05:17
Pszczółka Maja z bajki dla dzieci

Lalaaa

2016-01-17 19:46:15
Horton Słyszy Ktosia dla dzieci

Lalalaa

2016-01-17 13:03:33
Angelo Rządzi puzzle online

Słaba i dla dzieci

2016-01-12 21:03:15

Dla Chłopców darmowe gry online Pociągi 21 gier

Kierowanie ruchem pociągów

Ocena gry

W tej grze linie kolejowe bardzo dużo zależy właśnie od nas gdyż to my będziemy odpowiedzialni za kierowanie ruchem pociągów lokomotyw i wszystkich innych pojazdów szynowych nawet pendolino. W tym celu musimy zmieniać światła z zielonych na czerwone aby zatrzymać dany pociąg i przepuścić kolejny. Gdybyśmy tego nie zrobili może dojść do kolizji i wtedy zostaniemy zwolnieni z pracy. na początku zarządzamy ruchem tylko na dwóch przejściach gdy przejdziemy ten sprawdzian pozytywnie ich liczba będzie się systematycznie powiększać, sterujemy myszką.


Pośpieszne pociągi Cargo

Ocena gry

Jest to dość nietypowy transport pociąg jakim będziemy musieli sterować. Przewozimy ładunek, który bardzo szybko musi się znaleźć w miejscu przeznaczenia. Dlatego też nasz pociąg naszywany jest pośpiesznym gdyż tylko my realizujemy tak trudne do wykonania zadania. Na początku musimy załadować wagony, zapadnie podnosimy klikając Spacją, rozłóż towar na dwa lub więcej wagonów jeżeli są.


Coal train

Ocena gry

Jest to dość stary pociąg który przewozi węgiel po liniach kolejowych, nie jest on spalinowy jednak na węgiel właśnie. Musimy prowadzić go w umiejętny sposób aby cało i zdrowo móc dojechać do celu i wykonać zadanie jakie na nas w tej grze spoczywa.


KLockowe pociągi

Ocena gry

Ten pociąg jest wykonany z klocków, Twoim zadaniem będzie również z klocków ułożyć dla niego drogę tak aby cało i zdrowo dotarł nią do celu. Nie będzie to jednak takie proste. Używamy w tym celu myszki. Kilkanaście różnych plansz przygotowała dla Was twórca tej gierki z klockami.Pociągi ekspresowe dla dzieci

Ocena gry

Musimy być ostrożni gdyż odpowiadamy za dużą liczę pasażerów jaka jest przewożona w tym pociągu expresowym. Musimy w odpowiedni sposób myszką pokierować trasę aby nasz skład udał się do celu oznaczonym jaki Finish. Gdy już ułożyliśmy drogę kliknij myszką na pociąg aby mógł wyruszyć ze stacji do miejsca swojego przeznaczenia.


Gra pociągi elektryczne w mieście

Ocena gry

W mieście coraz bardziej popularne stają się pociągi elektryczne, które nie powodują zanieczyszczeń i są ciche dla otoczenia. W tej grze właśnie zasiadasz za sterami takiego pociągi i kursujesz nim po mieście zabierając pasażerów na różnych przystankach. Wystarczy kliknąć na ikonę play aby było to możliwe. Za zarobione pieniądze możemy rozwijać naszą działalność. Doskonała gierka czeka już na Was.


Gra pociągi lego dla dzieci

Ocena gry

Przed nami kilkanaście różnych plansz z różnymi stopniami trudności dla dzieci i chłopców w których to poruszamy się pociągiem lego z wagonikami, który będzie przewoził ładunek. Musimy go dowieść do miejsca przeznaczenia tak aby nic po drodze nam nie wypadło i żebyśmy niczego nie zgubili. Sterujemy z pomocą strzałek.


Wysadzanie mostów pod pociągiem

Ocena gry

Jest to gra w której będziemy musieli wysadzać mosty w taki sposób aby pociąg który jedzie do celu swojego przeznaczenia tam nie dotarł. Będzie to zależało wyłącznie od Ciebie gdyż to właśnie Ty na jego drodze przejazdu podkładasz dynamit, który gdy wybuchnie powinien rozwalić most w drobny mak. Zobacz czy uda Ci się tego dokonać.


Gra o pociągach online

Ocena gry

Zarządzamy ruchem pociągów w małym miasteczku i musimy nim kierować w odpowiedni sposób zmieniając przepustnice na torach tak aby wskazać drogę dla pociągu w odpowiedni sposób pokazany w gierce. Sterowanie to myszka komputerowa.


Gra pociągi Pasażerskie

Ocena gry

Wybieramy się w tej gierce na przejażdżkę pociągiem, na początku przewozimy ładunek a następnie będziemy mieli możliwość przewożenia pasażerów jeżeli tylko nabierzemy wprawy. Sterowanie jak w podobnych innych gierkach to strzałki.


Gra pociągi towarowe online

Ocena gry

Do waszej dyspozycji jest gra z pociągiem towarowym w której poruszamy się pociągiem z wagonikami pełnymi ładunków. Będziemy musieli cało i zdrowo wszystkie wagoniki wykorzystując strzałki dojechać do celu na stację bez utraty ładunku podczas przejazdu po torach.


Gra Coal Express 4

Ocena gry

To kolejna już słynnej części gier z lego pociągami, tym razem z serii Coal to 4 część. Tutaj przez cały czas sterujemy naszym pociągiem, którym cało i zdrowo będziemy starali się dostać z ładunkiem na końcową stację.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Pociągi
 • Gra konduktor

  Gra konduktor

  Oglądana: 10521 ocena: 0.00

 • Lokomotywa- gra dla dzieci

  Lokomotywa- gra dla dzieci

  Oglądana: 9600 ocena: 0.00

 • Układanie torów

  Układanie torów

  Oglądana: 8589 ocena: 0.00

 • Pociąg rozwożący zwierzęta

  Pociąg rozwożący zwierzęta

  Oglądana: 7383 ocena: 8.00

 • Gra pociągi Pasażerskie

  Gra pociągi Pasażerskie

  Oglądana: 6951 ocena: 6.00

 • Gra obrona pociągu

  Gra obrona pociągu

  Oglądana: 6566 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie