Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Samochodowe darmowe gry online Pojazdy 20 gier

Naprawiay auto

Ocena gry

Czasami się zdarza, że samochody się psują. Tak właśnie będzie w tej grze online, gdzie nasz główny bohater jakim jest Pou potrzebuje pomocy gdyż jego samochód odmówił posłuszeństwa i nie wie co jest tego za przyczyna. Mamy nadzieje, że Ty z pomocą wskazówek pomożesz mu w naprawie auta i będzie mógł jechać dalej w trasę bez problemów. Na staracie z tyłu warsztatu mamy dźwignię która to podnosimy samochód i przystępujemy do kompleksowej naprawy pojazdu. Będziemy go czyścić, malować, wymieniać mu szybę i wiele innych rzeczy. Zerknijcie na listę napraw jest naprawdę całkiem długa.


Kradzież pojazdów - samochodów i aut

Ocena gry

Dostajesz określoną wiadomość jakiej marki samochodów musisz ukraść. Gdy już wiesz jaki ruszasz do akcji gdzie czekają różne pojazdy jednak ty spośród nich musisz wybrać ten jedyny. Zwykle wskazuje go zielona strzałka, gdy już go odnajdziemy włamujemy się do takiego auta i przejeżdżamy w określone miejsce wskazane w grze. Odblokowujemy rożnego rodzaju misje. Poruszamy się w grze strzałkami, włamujemy do pojazdu przy pomocy X, Shift - biegamy, a Spacja - hamulec.


Samochód do niszczenia

Ocena gry

Poruszamy się po planszach specjalnie skonstruowanym pojazdem, który będzie niszczył praktycznie wszystko co jest na naszej drodze. Zbieramy za to punkty, musimy dojechać do celu. Zmieniaj samochód w taran przy użyciu spacji.


Jazda samochodem

Ocena gry

Jest to gierka w której trzeba jeździć samochodem i zbierać bonusy. Fabuła gry jest na podstawie kultowej bajki Flinstonowie. Sterowanie w tej grze jest za pomocą klawiatury



Pojazdy przyszłości

Ocena gry

Zobacz jak to jest się poruszać takim pojazdem przyszłości. Do przejechania mamy spory kawałek jednak droga będzie wyboista i dość łatwo zaliczyć wywrotkę która będzie równoznaczna z przegraniem w gierce.


Pojazdy budowlane

Ocena gry

Poznasz różnego rodzaju pojazdy budowlane jakie pojawią się w tej gierce. Mało tego niektórymi z nich będziemy mogli sterować i wykonywać różnego rodzaju misje. Dokładna instrukcja czeka na Ciebie w gierce online.


Pojazdy Wojskowe

Ocena gry

Czekają tutaj na nas przeróżne pojazdy wojskowe które to będziemy musieli parkować we wskazanych na mapie miejscach. Pokazywać nam będzie strzałka gdzie mamy się udać aby dany pojazd zaparkować. Czeka na Ciebie kilkanaście różnych plansz.


Pojazdy specjalne

Ocena gry

Jeżeli grasz po raz pierwszy to może trochę potrwać zanim ta gierka Ci się załaduje na stronie grajnik. Czekają w niej na Ciebie pojazdy specjalne jest to 2 część wspaniałej gierki dostępnej za darmo dla każdego gracza. Niszczymy samochody wrogów naszym specjalnym pojazdem do tego skonstruowanym.


Auta terenowe w akcji

Ocena gry

Zasiadamy tutaj za kierownicą dużych pojazdów z napędem 4x4 i dużym prześwitem dzięki temu doskonale poruszają się po terenie. Żadne podjazdy, góry i dołki nie są dla nich straszne. Wystarczy umiejętnie dodawać gazu i korzystać z hamulca aby przejechać całą trasę.


Gra pojazdy online

Ocena gry

Ta gra dla wszystkich związana jest z różnymi pojazdami. W pierwszej planszy już zasiadamy już za sterami nietypowego pojazdu. Będzie to samochód na ogromnych kołach. Dzięki temu będzie mógł pokonywać wielkie przeszkody jakie staną mu na drodze. Uważaj na czołgi i niszcz wszystko na drodze. Steruj strzałkami, Spacja - odwracamy pojazd.


Zaparkuj auto

Ocena gry

To gra, to kolejna gierka z serii parkowanie aut bardzo łatwe. Musisz zaparkować pojazd w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu. Masz na to określoną ilość czasu.


Parking na plaży

Ocena gry

Tym razem twoim zadaniem będzie zaparkowanie samochodów przodem i tyłem w odpowiednim miejscu na parkingu nieopodal plaży. Postaraj się to robić sprawnie, masz ograniczoną ilość czasu. Powodzenia!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Pojazdy
 • Auta terenowe w akcji

  Auta terenowe w akcji

  Oglądana: 13454 ocena: 0.00

 • Formuła 1 3D wyścigi

  Formuła 1 3D wyścigi

  Oglądana: 4659 ocena: 0.00

 • Mini Monster Truck

  Mini Monster Truck

  Oglądana: 3424 ocena: 0.00

 • Zaparkuj auto

  Zaparkuj auto

  Oglądana: 3319 ocena: 0.00

 • Sterowanie jeepem

  Sterowanie jeepem

  Oglądana: 2980 ocena: 0.00

 • Wybuchowe przygody jeepa

  Wybuchowe przygody jeepa

  Oglądana: 2811 ocena: 10.00

REKLAMA GOOGLE
cookie