Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Strzelanki darmowe gry online Pojedynki 19 gier

Bitwa morska z piratami

Ocena gry

Czeka na nas duża bitwa morska na wielkim morzu gdzie do walki stanie kilka statków pirackich. Zobacz jak skończy się ten pojedynek gdy Twój statek weźmie w nim udział. W grze znajdziemy instrukcję, gramy: W,A,S,D, Spacja, myszka oraz cyfry: 1,2,3.


Shooting Cowboys

Ocena gry

Czeka na nas 35 plansz z różnym stopniem trudności gdzie musimy zestrzelić znajdujących się kowbojów na platformach. Mamy ograniczoną ilość strzałów, w niektórych planszach ukryte są również różnego rodzaju bonusy, które na Was czekają.


Trening wojskowy komandosa

Ocena gry

Zobacz jak ćwiczą komandosi na specjalnie przygotowanym poligonie gdzie strzelamy do poruszających się i wyskakujących tarcz, które również oddają strzały do Ciebie. Także musisz być niezwykle czujny jak i też szybki, od tego zależy czy uda Ci się dojść dalej.


Pojedynek rycerzy na kopie

Ocena gry

W tej grze jak od lego staną na koniach dwaj rycerze naprzeciwko Siebie i będą walczyć na kopie. Wybieramy szybkość z jakim będziemy pędzić oraz wysokość z jaką trzymamy kopię - czyli broń, którą walczymy. W grze znajdziemy również obrazkową instrukcję.Turniej Snajperski

Ocena gry

Weź udział w turnieju w którym strzelamy to tarcz. Będziemy strzelać z różnego rodzaju broni z różnych odległości. Postaraj się za każdym razem trafić w sam środek i uzyskać wynik 10. Jednak jak zobaczysz to nie jest proste.


Wysoka baza do obrony

Ocena gry

Znajdujemy się na specjalnie skonstruowanym budynku z którego będziemy bronić naszych budynków znajdujących się nieopodal niej. Z prawej i z lewej pojawiają się wrogowie z którymi walczymy. Sterowanie myszką.


Strzelanie do tarczy z pistoletu

Ocena gry

Będziemy tutaj mieli możliwość się wystrzelać z kilku rodzajów broni jakie mamy. Pistolety są przeróżne do wyboru, wszystko tutaj zależy od Was. Postarajcie się trafiać jak najbardziej środka tarczy przy pomocy myszki i Spacji do przeładowania naszego pistoletu.


Foxy Snajperka: misja nr 1

Ocena gry

Foxy to sprytna i nieustraszona snajperka. Przenieś się w jej niebezpieczny świat i pomóz jej przejść przez kolejne misje gry! Sterowanie: myszka, spacja.


Gra Papier, nożyczki, kamień wersja online

Ocena gry

Zmierz się w trochę wzbogaconej wersji gry papier, nożyczki, kamień. Weź udział w pojedynku na poważnie! Kto przegrywa, ten wykonuje strzał do samego siebie! twoje życie jest w Twoich rękach!


Anioły i demony: święty pojedynek

Ocena gry

Jeżeli lubisz Wormsy,t o polubisz na pewno też tę grę. Przed Tobą pojedynek między samym szatanem i Bogiem. Wybierz, w którego z bohaterów chcesz się wcielić, a następnie pokonaj przeciwnika. Sterowanie: strzałki, myszka.


Misja profesjonalisty inspektora Sawant\'a

Ocena gry

W tej grze wcielisz się w postac jednego z najlepszych profesjonalistów w swojej dziedzinie, czyli w Inspektora Sawant\'a. Pomóż mu zadbać o dobro tego kraju i rozpraw się ze wszystkimi bandytami i oszustami, którzy chodzą wolno po ulicy!


Gra Kombat Fighters online

Ocena gry

Tą grę na pewno pokochają fani kultowego Mortal Combat, bo to właśnie nią jest inspirowana nasza propozycja. Musisz stoczyć walkę, nietypową, odbywa się ona na karty. Przed rozpoczęciem planszy wybierasz, w którego bohatera chcesz się wicelić, następnie otrzymujesz talię magicznych kart. Jednorazowo wybierasz trzy z nich i starasz się przewidzieć ruchy przeciwnika. Pokonaj rywali!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Pojedynki
 • Anioły i demony: święty pojedynek

  Anioły i demony: święty pojedynek

  Oglądana: 7983 ocena: 0.00

 • Foxy Snajperka: misja nr 1

  Foxy Snajperka: misja nr 1

  Oglądana: 7136 ocena: 10.00

 • Walka w stylu Capoeira

  Walka w stylu Capoeira

  Oglądana: 7067 ocena: 0.00

 • Kocia walka

  Kocia walka

  Oglądana: 5952 ocena: 0.00

 • Misja profesjonalisty inspektora Sawant\'a

  Misja profesjonalisty inspektora Sawant\'a

  Oglądana: 4280 ocena: 0.00

 • Polityczny pojedynek

  Polityczny pojedynek

  Oglądana: 3273 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie