Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Strzelanki darmowe gry online Polowanie 13 gier

Łowieckie przygody

Ocena gry

łowy to jest właśnie to co lubimy. W tej grze możesz się właśnie tym wykazać gdyż udajemy się na polowanie gdzie głównym celem będą kaczki. Strzelamy do nich z dubeltówki. Wszelkie informacje czekają już na Ciebie w gierce.


Gra z potworami

Ocena gry

Czeka na Was walka w tej grze z różnymi potworami. Jedne są większe drugie natomiast mniejsze. Zadaniem Twoim jest pokonać je wszystkie. Do pomocy mamy różnego rodzaju bronie, które będziemy używać do walki. Sterujemy i strzelamy myszką.


Darmowa szczelanka online

Ocena gry

Prosta i bezpieczna sczelanka dla dzieci oraz chłopców. Mamy specjalnie skonstruowany pistolet dzięki któremu będziemy mieli możliwość szczelania do latających motyli. Używaj do tego myszki, zobacz liczbę punktów jaką uzyskałeś.


Gra polowanie na dziki online

Ocena gry

Dzika nie tak łatwo jest ustrzelić jak zobaczysz w tej grze, będziemy właśnie z dubeltówki strzelać do tych zwierząt. Za każde trafione otrzymujemy punkty, które pozwolą nam awansować do kolejnych rund tej rozgrywki. Sterowanie to myszka. Wciel się w myśliwego i zostań łowcą.Gra polowanie na kaczki

Ocena gry

Jest to stara gra w jaką mieliśmy możliwość zagrania między innymi na pegasusa tym razem gra dostępna jest na stronie grajnik.pl. Pies płoszy nam kaczki do których my z dubeltówki będziemy strzelać.


Polowanie na ptaki

Ocena gry

Czeka na nas ciekawa gra w której to będziemy zajmowali się polowaniem na ptaki. Strzelać do nich będziemy przy pomocy łuku. Zobacz jak jest z Twoją celnością. Posługujemy się w gierce myszką którą sterujemy i strzelamy.


Gra polowanie na ptaki

Ocena gry

Na początku każdej planszy widzisz ilość ptaków na jakie musisz zapolować podczas kolejnych poziomów gry. Postaraj się wykonac swoje zadanie i zdobyć jak najwięcej punktów!


Polowanie młodego jaskiniowca

Ocena gry

Jesteś młodym jaskiniowcem i dopiero uczysz się polować. Przed Tobą pierwsze wyzwanie. Musisz trafić maczugą w zająca jak największą ilość razy. Rzucaj celnie i jak najmocniej.


Robin Hood poluje na ptaki

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać Robin Hooda, który uwielbia strzelać z łuku. Twoim zadaniem jest wystrzelanie jak największej ilości ptaków. Sterowanie: strzałki, spacja.


Polowanie dzikiego kota

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać rysia, dzikiego kota, który , aby przeżyć musi zapolować sobie na pożywienie. Wybrałeś się na polowanie na zwierzęta. Upoluj ich jak najwięcej. Uwaga! masz na to określoną ilość czasu. Sterowanie: strzałki, spacja.


Polowanie na ptaki

Ocena gry

Pokaż, że jesteś dobrym strzelcem. Postaraj się w określonym czasie upolować jak najwięcej przelatujących ptaków.


Sezon na polowanie

Ocena gry

Rozpoczął się sezon na polowanie. Postaraj się w określonym czasie upolować jak najwięcej zwierzyny! Sterowanie za pomocą myszki.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Polowanie
 • Polowanie dzikiego kota

  Polowanie dzikiego kota

  Oglądana: 3721 ocena: 0.00

 • Gra polowanie na dziki online

  Gra polowanie na dziki online

  Oglądana: 3513 ocena: 0.00

 • Łowieckie przygody

  Łowieckie przygody

  Oglądana: 3146 ocena: 0.00

 • Gra polowanie na ptaki

  Gra polowanie na ptaki

  Oglądana: 2769 ocena: 0.00

 • Gra z potworami

  Gra z potworami

  Oglądana: 2619 ocena: 0.00

 • Polowanie na ptaki

  Polowanie na ptaki

  Oglądana: 2593 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie