Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Statki darmowe gry online Port 11 gier

Pływanie kutrem po oceanie

Ocena gry

Musimy na początku wyjść z portu naszym dużym kutrem. Nie będzie to jednak łatwe gdyż bardzo dużo innych łódek jak zacumowanych w porcie jak i też bardzo blisko nas jest falochron obok którego musimy przepłynąć. Pamiętaj, że jeżeli uderzysz w inne pojazdy pływające lub brzeg kończysz grę i musisz misję wykonywać od początku, steruj strzałkami.


Port parking 3D

Ocena gry

Doskonała gra w parkowanie łodzi jak i też jachtów i motorówek w wersji 3D. Będziemy je parkować na wskazane miejsce pokazane w porcie. Podczas parkowania szczególną uwagę musicie zwrócić na to aby nie doprowadzić do kolizji z innymi jednostkami.


Port parking

Ocena gry

Jest to gra w której przede wszystkim będziemy zajmowali się parkowaniem łodzi. Będą to różnego rodzaju łodzie które należy ostrożnie zaparkować w wyznaczone miejsce. Sterowanie odbywa się strzałkami.


Parkowanie w porcie

Ocena gry

Port to miejsce gdzie mieści się nasz parking w którym to będziemy zajmowali się parkowanie przeróżnych jednostek pływających. Będą to jachty, motorówki w szczególności. Do sterowanie używamy strzałek.Zarządzanie restauracją

Ocena gry

Jako właściciel restauracji znajdującej się na pokładzie łodzi czeka CIę trudne zadanie. Musisz przekonać mieszkańców okolicy, że podawane w twoim lokalu posiłki są naprawdę dobre. Musisz zarabiać pieniądze, realizować zamówienia swoich klientów. Postaraj się uzyskać tytuł najlepszej restauracji w okolicy.


Bistro Bunzy Bonaza

Ocena gry

Jesteś właścicielem bistra znajdującego się na pokładzie łodzi.Twoim zadaniem jest serwować posiłki klientom zgodnie z ich zamówieniami. Postaraj się zapracować na tytuł najlepszej knajpy w okolicy!


Zaparkuj swoją łódź

Ocena gry

Przed Tobą kolejna gra z serii zaparkuj swoją łódź. Twoim zadaniem jest umieszczenie swojej maszyny w określonym na to miejscu. Uważaj na przeszkody!


Zaprowadź łódź do celu

Ocena gry

Sprawdź, czy potrafisz sterować łodzią. Zaprowadź swój pojazd na właściwe miejsce. Po drodze zbierz wszystkie napotkane monety, które dadzą Ci dodatkowe punkty.


Zarządzanie Portem Youda

Ocena gry

W tej grze jesteś właścicielem portu. Musisz zdobyć zaufanie nowych klientów oraz pieniądze na rozwój swojej nowej przystani. Zarządzaj portem, parkuj jachty i inne maszyny, klikaj na karty budowlane, aby zobaczyć kolejne dostępne budynki. Niech Twój port rozrośnie się do naprawdę dużych rozmiarów!


Prowadzenie łodzi do celu

Ocena gry

Przed Tobą ważne zadanie. Musisz zaprowadzić łódź do miejsca w porcie, na którym powinna być umocowana. Uważaj na przeszkody, które czekają na Ciebie podczas pokonywania trasy. Jeżeli dojdzie do wypadku, Twoja łódź zatonie. Staraj się zrobić to jak najszybciej, na wykonanie zadania masz określoną ilość czasu.


Parking dla okrętów w Niebieskim Porcie

Ocena gry

W tym porcie czeka na Ciebie ważna rola. Musisz parkować statki w specjalnie wyznaczonych dla nich miejscach. Uważaj, abyś w nic nie dobił, bo stracisz punkty.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Port
 • Pływanie kutrem po oceanie

  Pływanie kutrem po oceanie

  Oglądana: 1847 ocena: 0.00

 • Zarządzanie restauracją

  Zarządzanie restauracją

  Oglądana: 1788 ocena: 0.00

 • Zarządzanie Portem Youda

  Zarządzanie Portem Youda

  Oglądana: 1373 ocena: 0.00

 • Prowadzenie łodzi do celu

  Prowadzenie łodzi do celu

  Oglądana: 994 ocena: 0.00

 • Bistro Bunzy Bonaza

  Bistro Bunzy Bonaza

  Oglądana: 922 ocena: 0.00

 • Zaparkuj swoją łódź

  Zaparkuj swoją łódź

  Oglądana: 900 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie