Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Logiczne darmowe gry online Poszukiwacz Złota 10 gier

Szukanie złota

Ocena gry

Gra w której występuje ben 10 w nietypowej jak dla Siebie roli jaką jest poszukiwanie i wydobywanie złota. Do tego mamy specjalne narzędzie dzięki któremu możesz uzbierać całkiem sporą porcję złota wykorzystując przy tym myszkę.


Poszukiwanie złota online

Ocena gry

Kolejna gra ze znanaą praktycznie wszystkim fanon tej gierki postać która pracuje pod ziemią gdzie zajmuje się wydobywaniem złota. Zobacz jakie tym razem bryły złota już na Ciebie czekają. Poruszaj się w grze strzałkami i zapoznaj się z jej instrukcją.


Gra w poszukiwanie złota

Ocena gry

Kolejna gra z tej serii w której będziemy łapać złoto, oryginalna nazwa tej gierki to Super Miner. Klikamy na ikonęStart i możemy wraz z Mario wydobywać złoto jak i też znajdujące się pod ziemią diamenty, sterowanie to strzałki.


Gra kopalnia złota

Ocena gry

Wybieramy się do już nieczynnej kopalni w której jeszcze znajduje się złoto które właśnie w tej kopalni będziemy wydobywać. mamy specjalną maszynę skonstruowaną dzięki której takie wydobywanie będzie możliwe, steruj nią strzałkami.Gra poszukiwanie złota

Ocena gry

W tej grze naszym głównym zajęciem będzie poszukiwanie złota które jest ukryte pod ziemią. oprócz złota możemy trafić na inne bezwartościowe kamienie których nie należy wyciągać. Sterowanie odbywa się przy pomocy strzałek.


Złota rzeka

Ocena gry

Wybieramy się na jedną z takich rzek w której możemy znaleźć jeszcze złoto. Jednak pływanie po niej to nie jest taka prosta sprawa, klikamy na myszkę aby pływać. Zbieraj po drodze złoto i uważaj na wystające na niej kamienie.


Gra o złocie

Ocena gry

Mamy specjalną maszynę dzięki której będziemy mieli możliwość dość sprawnie wydobywać złoto które zostało skryte pod ziemią. Poruszamy się urządzeniem w lewo, prawo na dół oraz do góry przy użyciu strzałek, uważaj na małe stworki.


Pływaj po złoto

Ocena gry

Wcielamy się w rolę nurka który będzie pływał na dnie pewnego oceanu i łapał znajdujące się tam złoto. Uważać należy na ryby i inne niebezpieczeństwa jakie skrywa w ocenie. Może uda Ci się trafić także na skrzynkę pełną złota.


Przygoda Harrego Pottera

Ocena gry

Zły Smok broni skarbu, cennego złotego jajka. Zadaniem Harry\'ego Pottera jest jego zdobycie. Pokonaj smoka i stań się szczęśliwym posiadaczem jajka. Sterujesz klawiaturą.


Skarb na Tajemniczej Wyspie

Ocena gry

jako młopdy pirat marzy ci się odnalezienie cennego skarbu. Postaraj się osiągnąc swój cel!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Poszukiwacz Złota
 • Gra kopalnia złota

  Gra kopalnia złota

  Oglądana: 2274 ocena: 0.00

 • Gra poszukiwanie złota

  Gra poszukiwanie złota

  Oglądana: 1787 ocena: 0.00

 • Gra w poszukiwanie złota

  Gra w poszukiwanie złota

  Oglądana: 1482 ocena: 0.00

 • Poszukiwanie złota online

  Poszukiwanie złota online

  Oglądana: 1316 ocena: 0.00

 • Gra o złocie

  Gra o złocie

  Oglądana: 1248 ocena: 0.00

 • Skarb na Tajemniczej Wyspie

  Skarb na Tajemniczej Wyspie

  Oglądana: 1171 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie