Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Dla Chłopców darmowe gry online Power Rangers 10 gier

Power Rangers Flip Out

Ocena gry

Nasz bohater w tej grze wciela się w dzielnego samuraja który będzie musiał biegać przez las pełen bambusów. Omijamy atakujących nas wojowników. Jeżeli jakiś wojownik biega przeskakujemy go strzałką do góry, jeżeli leci musimy nacisną strzałkę w dół aby zrobić wślizg postacią.


Power Rangers Dino Red ATV

Ocena gry

Czeka na Was pełna przygód jazda na quadzie jakim jest ATV. Będziemy pokonywać różnego rodzaju wzniesienia jak i też strome zjazdy. Uważać musimy aby nie zaliczyć wywrotki. Sterujemy strzałkami do poruszania się ta maszyną.


Power Rangers na motorze

Ocena gry

Czeka na Ciebie jazda po górzystym terenie gdzie oprócz tego że cało i zdrowo bez wywrotki będziemy musieli przejechać to także zajmować będziemy się zebraniem przedmiotów znajdujących się na drodze. Steruj motor strzałkami.


Power Rangers Samurai

Ocena gry

Przeniesiemy się z bohaterami z gierki do mitycznej krainy gdzie będą na nas czekać różne skrzydlate stworzenia i inne istoty, które będą chciały nas zniszczyć. My natomiast mamy magiczny łuk do obrony w gierce.Power Rangers - Ninja Storm

Ocena gry

Będziemy poruszali się postaciami Power Rangers. Poruszamy się po platformach gdzie będziemy skakać i zbierać przedmioty które na nich się znajdują. Jeżeli je wszystkie zbierzemy to otwierają nam się drzwi do kolejnego etapu. Graj strzałkami.


Power Rangers - Bitwa z niebezpiecznymi robakami

Ocena gry

Tym razem Twoim wrogiem są niebezpieczne robaki! Wciel się w postać jednego z Power Rangers i pokonaj swoich przeciwników! Sterowanie postaciami Power Rangers Odbywa się przy użyciu strzałek, walczymy Spacją.


Power Ranger przygoda na motorze

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać jednego z bohaterów Power Rangers. poruszasz się wraz z nim po mieście na motorze, a Twoim zadaniem jest zbieranie tajemniczych monet. Manewrowanie pojazdem odbywa się dzięki strzałkom.


Power Ranger: wyścig na skuterze

Ocena gry

W tej grze wraz z bohaterami Power Rangers przeżyjesz emocjonującą przygodę. Poruszasz się po drodze na skuterze. Postaraj się wyprzedzić wszystkich swoich przeciwników i dojechać do mety jako pierwszy.


Labirynt Power Raners

Ocena gry

W tej grze na początku wybierasz postać Power Raners, którą chcesz przeżyć niesamowite momenty. Poruszasz się nią po labiryncie. Na jego środku znajduje się specjalne pole, wchodzac w nie, możesz zmieniać swoją postać. Musisz poruszając się po labiryncie ukończyć tę przygodę z jak najlepszym wynikiem, znajdź klucz i pokonaj wrogów. Poruszasz się strzałkami, strzelasz Spacją.


Power Rangers: pojedynek z wrogami

Ocena gry

Obok tej gry nie może przejść obojętnie żaden fan Power Rangers. Wybierz swoją postać,a później ją zmieniaj przy użyciu klawisza ctrl, walczysz Spacją, skaczesz oraz poruszamy się strzałkami. Postaraj się pokonać wszystkich swoich wrogów!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Power Rangers
 • Power Rangers: pojedynek z wrogami

  Power Rangers: pojedynek z wrogami

  Oglądana: 4107 ocena: 0.00

 • Power Ranger: wyścig na skuterze

  Power Ranger: wyścig na skuterze

  Oglądana: 3417 ocena: 0.00

 • Labirynt Power Raners

  Labirynt Power Raners

  Oglądana: 2213 ocena: 0.00

 • Power Rangers Samurai

  Power Rangers Samurai

  Oglądana: 2109 ocena: 0.00

 • Power Rangers Flip Out

  Power Rangers Flip Out

  Oglądana: 1909 ocena: 0.00

 • Power Rangers - Ninja Storm

  Power Rangers - Ninja Storm

  Oglądana: 1856 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie