Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn darmowe gry online Pranie 6 gier

Sprzątanie ciuchów w domu

Ocena gry

jest to gra w której akcja toczy się praktycznie w prali, którą to będziemy musieli posprzątać z porozrzucanych po kątach ciuchów. Są one różnego koloru także będziemy musieli je posegregować. Białe ubrania do jednego kosza, a reszta ciuchów trafi do drugiego, potem gdy je posegregujemy będziemy mieli możliwość przeprowadzania prania.


Dora robi pranie

Ocena gry

Kiedy Dora wraca z długiej wyprawy zagranicznej musi wszystkie ciuchy Sobie wyprać. Teraz macie okazję jej w tym pomóc i to właśnie z nią wykonać takie pranie. Na samym początku czeka nas segregacja kolorowego prania i białego. Następnie musimy je umieścić w pralce i dodać płyn do prania oraz proszek do prania. Zobacz co dalej na Ciebie czeka w gierce online w której gramy myszką.


Prenie

Ocena gry

Ta gra polega na dokładnym upraniu, wysuszeniu i uprasowaniu ubrań które na leżą do naszej małej bohaterki. postarajcie się postępować zgodnie z instrukcją gry a na pewno wszystko będzie dobrze


Dora w pralni

Ocena gry

Nasz bohaterka i dzielna podróżniczka właśnie wróciła z kolejnych wojaży. Ma sporą ilość ubrań, które należy wyprać. Na start musimy posegregować ubrania do dwóch koszyków na białe i kolorowe rzeczy. Kolejny etap to wykonywanie prania.Gra Pralnia online

Ocena gry

Pracujesz w pralni. Twoim zadaniem jest wypranie wszystkich brudnych ubrań, które przynoszą do Ciebie mieszkańcy miasta. Postaraj się wykonac swoją pracę jak najlepiej!


Gra Zrób pranie

Ocena gry

Zazwyczaj dzieci nie doceniają pracy, jaką wasi rodzice muszą włożyć w to, abyście mieli czyste ubrania. Teraz możesz zobaczyć jak wiele siły ich to kosztuje. Zagraj w tę gre i postaraj się wyprać wszystkie brudne ciuchy. Strzałka w grze będzie Wam pomagać i podpowiadać jakie czynności będziecie musieli wykonać aby zrobić pranie w grze.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Pranie
 • Gra Zrób pranie

  Gra Zrób pranie

  Oglądana: 17118 ocena: 10.00

 • Gra Pralnia online

  Gra Pralnia online

  Oglądana: 9343 ocena: 10.00

 • Dora w pralni

  Dora w pralni

  Oglądana: 7195 ocena: 0.00

 • Dora robi pranie

  Dora robi pranie

  Oglądana: 4455 ocena: 8.00

 • Sprzątanie ciuchów w domu

  Sprzątanie ciuchów w domu

  Oglądana: 3551 ocena: 2.00

REKLAMA GOOGLE
cookie