Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:


Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Gra Minecraft online

Fjna

2016-04-26 20:56:48
Gra Minecraft classic

Super

2016-04-20 16:28:45
Tworzenie postaci Minecraft

Słabe

2016-04-12 14:33:14
Rush Airport

Grałem w 25airports.pl i bardzo mi się spodobało to chyba jedna z najlepszych symulacji lotniska.

2016-04-10 16:18:50
Gra wozy strażackie Lego

ooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllooooooooooooooooooooooo

2016-03-25 11:04:59
Wyścigi samochodowe

10/2o

2016-03-25 10:55:26

Logiczne darmowe gry online Pryskające Bańki 14 gier

Bubble Calimero

Ocena gry

Jeżeli lubicie strzelać do pryskających baniek to mamy dla Was super zadanie. Kolejna gierka tego typu zagościła na naszym serwisie. Najnowsze gry każdego dnia tutaj trafiają. Steruj armatką i strzelać do kulek. Trzy kulki z tym samym kolorem dają Ci punkty.


Jungle Bubble

Ocena gry

Przeniesiesz się do dżungli gdzie trafiamy i bawimy się kulkami i bąbeleczkami, które będą rozpękiwały gdy tylko uda nam się znaleźć trzy obok siebie. Sterowanie myszką będziemy do grania.


Great Bubble Shooter

Ocena gry

Tutaj będziecie mogli puścić wodzę fantazji i grać na dużym ekranie gdzie zbieramy punkty za rozrywające bąbelki, które pękają gdy tylko obok jednej z nich znajdą się jeszcze dwie tego samego koloru.


Bubble Olaf

Ocena gry

Czeka na Was zimowa sceneria gdzie gotowa jest i czeka na Was armata bąbelkowa, która to będzie w stanie wystrzelić określoną liczbę kulek. Do ich ustawiania potrzebujemy wyłącznie myszki. Baw się dobrze.Bubble Ocean Gazo

Ocena gry

Jeżeli lubisz w wolnym czasie postrzelać do baniek to ta gra jest dla Ciebie. Będziemy zajmować się ich rozrywaniem gdy tylko obok siebie zgromadzimy 3 z tym samym kolorem.


Bubble Harm

Ocena gry

Kolejna gierka bąble tego rodzaju jest gotowa i czeka właśnie na Was. Przeniesiemy się na plażę gdzie to właśnie tam z kulek strzelamy do innych w odpowiedni sposób aby zgromadzić minimum trzy obok siebie.


Dmuchanie balonów z Panfu

Ocena gry

Ciekaw i zarazem prosta gierka w której mamy za zadanie dmuchać niebieskie baloniki tak aby zajęły określoną powierzchnię. Uważać przy tym należy na czerwone kulki, gdy dmuchamy niebieskie balony należy uważać aby nie dotknęły tych czerwonych kulek.


Nowe pryskające bańki

Ocena gry

Tym razem najnowsza gra tego rodzaju na naszej stronie grajnik.pl. Macie możliwość strzelania z łuku do kulek różngeo koloru. W grze występują trzy kolory kulek: zielony, czerwony i niebieski. Więcej informacji czeka na gracza w samej grze.


Gra z pękającymi bankami

Ocena gry

Do naszej dyspozycji jest mała armata z której będziemy strzelać kulkami a bardziej pękającymi ciastkami, Jest ich kilka kolorów my musimy zniszczyć je wszystkie wykorzystując w tym celu myszkę, minimum to trzy elementy tego samego koloru obok siebie.


Gra z pryskającymi bańkami

Ocena gry

Zachęcamy Was do grania z pryskającymi bańkami w roli głównej. Do pomocy mamy dwie żabki które będą nam pomagać do sterowania działkiem z którego będziemy strzelać z kulkami. Sterowanie odbywa się myszką.


Gra pękające bańki

Ocena gry

Kolejna ciekawa gierka w której będziemy mieli możliwość strzelania ze specjalnego działka do kulek. Postarać się należy aby obok siebie umieścić trzy kulki tego samego koloru, minimum trzy. ramy przy pomocy strzałek.


Gra pryskające bańki

Ocena gry

Klasyczna gra w wersji online z pryskającymi bańkami która jest oczywiście darmo. Polega ona na strzelaniu z działka do innych baniek jednak z zachowaniem tych samych kolorów, które myszą się znaleźć obok siebie.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Pryskające Bańki
 • Nowe pryskające bańki

  Nowe pryskające bańki

  Oglądana: 109732 ocena: 0.00

 • Gra pryskające bańki

  Gra pryskające bańki

  Oglądana: 25582 ocena: 0.00

 • Great Bubble Shooter

  Great Bubble Shooter

  Oglądana: 15265 ocena: 0.00

 • Gra pękające bańki

  Gra pękające bańki

  Oglądana: 15173 ocena: 0.00

 • Bubble Olaf

  Bubble Olaf

  Oglądana: 8071 ocena: 0.00

 • Bubble Ocean Gazo

  Bubble Ocean Gazo

  Oglądana: 5791 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie