Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Logiczne darmowe gry online Pryskające Bańki 8 gier

Dmuchanie balonów z Panfu

Ocena gry

Ciekaw i zarazem prosta gierka w której mamy za zadanie dmuchać niebieskie baloniki tak aby zajęły określoną powierzchnię. Uważać przy tym należy na czerwone kulki, gdy dmuchamy niebieskie balony należy uważać aby nie dotknęły tych czerwonych kulek.


Nowe pryskające bańki

Ocena gry

Tym razem najnowsza gra tego rodzaju na naszej stronie grajnik.pl. Macie możliwość strzelania z łuku do kulek różngeo koloru. W grze występują trzy kolory kulek: zielony, czerwony i niebieski. Więcej informacji czeka na gracza w samej grze.


Gra z pękającymi bankami

Ocena gry

Do naszej dyspozycji jest mała armata z której będziemy strzelać kulkami a bardziej pękającymi ciastkami, Jest ich kilka kolorów my musimy zniszczyć je wszystkie wykorzystując w tym celu myszkę, minimum to trzy elementy tego samego koloru obok siebie.


Gra z pryskającymi bańkami

Ocena gry

Zachęcamy Was do grania z pryskającymi bańkami w roli głównej. Do pomocy mamy dwie żabki które będą nam pomagać do sterowania działkiem z którego będziemy strzelać z kulkami. Sterowanie odbywa się myszką.Gra pękające bańki

Ocena gry

Kolejna ciekawa gierka w której będziemy mieli możliwość strzelania ze specjalnego działka do kulek. Postarać się należy aby obok siebie umieścić trzy kulki tego samego koloru, minimum trzy. ramy przy pomocy strzałek.


Gra pryskające bańki

Ocena gry

Klasyczna gra w wersji online z pryskającymi bańkami która jest oczywiście darmo. Polega ona na strzelaniu z działka do innych baniek jednak z zachowaniem tych samych kolorów, które myszą się znaleźć obok siebie.


Wyeliminuj bańki

Ocena gry

Na ekranie widzisz bańki. Musisz w nie celować tak, aby je wszystkie wyeliminować. Powodzenia!


Czołg z bąbelkami

Ocena gry

Prosta, klasyczna gierka, która spodoba się wszystkim lubiącym niewyszukaną rozrywkę. Twoim zadaniem jest strzelanie do innych bąbelkowych baniek, aby rozprysnęły się w drobny mak.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Pryskające Bańki
 • Nowe pryskające bańki

  Nowe pryskające bańki

  Oglądana: 29520 ocena: 0.00

 • Gra pryskające bańki

  Gra pryskające bańki

  Oglądana: 5782 ocena: 0.00

 • Gra pękające bańki

  Gra pękające bańki

  Oglądana: 4909 ocena: 0.00

 • Gra z pryskającymi bańkami

  Gra z pryskającymi bańkami

  Oglądana: 2767 ocena: 0.00

 • Wyeliminuj bańki

  Wyeliminuj bańki

  Oglądana: 1841 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie