Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Przygodówki 158 gier

Dziewczyna Anime

Ocena gry

Kolejna ubieranka która związana jest z Anime. Tą gierkę chcieliśmy skierować w szczególności dla wszystkich dziewczyn, które są miłośniczkami anime. Ubieramy postać myszką z dostępnych ubrań w gierce.


Ubieranka Anime

Ocena gry

W tej grze będziemy mieli możliwość zapoznania się z dziewczyną Anime. P prawej stronie znajduje się kilka ubrań ale to nie wszystko mamy także po lewej zielone przyciski pod którymi kryje się dla Was fajna niespodzianka.


Sonic Assault

Ocena gry

Zachęcamy do wybrania kategorii z Sonic, wszystkie z tych gier na naszej stronie grajnik.pl są do grania w wersji online i przede wszystkim dla każdego gracza są za darmo. W komentarzach możecie komentować te gierki. Graj strzałki i myszką do strzelania.


Sonic in Mario World 2

Ocena gry

Będziemy grali tak jak to zwykle bywa postacią Sonic ale w świecie Mario. Zasady oczywiście pozostają takie jak w grach z Mario. Gracie w gierce: Strzałki oraz A do skakania i R do biegania.Sonic Xtreme 2

Ocena gry

Kolejna cześć gry sonik tym razem 2 cześć Xtreme. Kilka nowości znalazło się w niej i trochę lepsza grafika w porównaniu do pierwszej części tej gierki. Zachęcam Was do grania. Sterowanie standardowe przy pomocy strzałek.


Sonic XS

Ocena gry

Coś nowego dla graczy Sonica tym razem nie tylko będziemy biegali i skakali ale także mamy możliwość prowadzenia walki ze znajdującymi się na planszy robotami. Gramy strzałkami, strzelamy przy pomocy Spacji.


Sonic w świecie Mario

Ocena gry

Tym razem wraz z Sonic przeniesiemy się do świata Mario gdzie będzie na Ciebie czekać wiele ciekawych zajęć. Przygoda jest tutaj gwarantowana. Zobacz samemu. Graj w gierkę strzałki oraz A i Z. Miłej zabawy.


Sonic Xtreme

Ocena gry

Kolejna cześć wspaniałej gierki gdzie super bohater w kolorze niebieskim już na Ciebie czeka. Zbieraj z nim złote okręgi, skacz i baw się dobrzze w tej przygodówce w wersji online jaką dodaliśmy specjalnie dla Ciebie.


Gra z Sonic

Ocena gry

Kolejna dla dzieci, chłopców i dziewczyn gra z tą niebieską postacią którą będziemy skakać biegać i zbierać napotkane na naszej drodze przedmioty uważając na wrogów gdy na niego trafimy, wszystkie kosztowności nam się rozsypią. Sterowanie strzałki i Spacja.


Klasyczny Sonic

Ocena gry

jest to klasyczna gra w sonic którą możecie jeszze zagrać na Pegazzusa lub po prostu całkowicie za darmo w wersji online na stronie grajnik.pl. Zbieramy po drodze złote okręgi skaczemy i biegamy. Na pewno Wam się spodoba.


Foxy Snajperka: misja nr 1

Ocena gry

Foxy to sprytna i nieustraszona snajperka. Przenieś się w jej niebezpieczny świat i pomóz jej przejść przez kolejne misje gry! Sterowanie: myszka, spacja.


Rozwiąż uliczne zamieszki

Ocena gry

Ta gra została zainspirowana przygodami Gliniarza z Beverly Hills. Wciel się w głównego bohatera i rozwiąż uliczne problemy tego miasta! Postaraj sie robić to skutecznie i sprawnie!


Popularne gry

 • Przygodówki
 • Foxy Snajperka: misja nr 1

  Foxy Snajperka: misja nr 1

  Oglądana: 7135 ocena: 10.00

 • Przygoda Waluigi

  Przygoda Waluigi

  Oglądana: 6001 ocena: 0.00

 • Przygoda z Obamą

  Przygoda z Obamą

  Oglądana: 5765 ocena: 0.00

 • Emocjonujące Przygody Lugisa

  Emocjonujące Przygody Lugisa

  Oglądana: 5285 ocena: 0.00

 • Uwolnij kurczaki

  Uwolnij kurczaki

  Oglądana: 5042 ocena: 0.00

 • Przygody niegrzecznego chlopca

  Przygody niegrzecznego chlopca

  Oglądana: 3960 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie