Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ze zwierzętami darmowe gry online Ptaki 20 gier

Gra opieka nad małym ptaszkiem

Ocena gry

Te pisklę gołębia dopiero co się wykluło z jajka. Niestety mama je porzuciła i to na Ciebie spadła cała odpowiedzialność związana z jego opieką. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak należy się opiekować takimi małymi ptaszkami które są pisklętami to zachęcamy Was do wzięcia udziału właśnie w tej grze online, czeka wiele ciekawych i interesujących niespodzianek.


Ptasia miłość

Ocena gry

W tej grze będziesz strzelać serduszkiem w ptaka. Jeśli zrobisz to celnie dostaniesz punkty i przejdziesz do kolejnego etapu. Gra jest na czas, postaraj się przejść jak najwięcej poziomów.


Pokoloruj ptaka

Ocena gry

Na początku możesz wybrać ptaka którego chcesz pokolorować. W grze masz szeroki wybór kolorów więc Twój obrazek może być naprawdę barwny. Gdy skończysz możesz znów wybrać inny obrazek do pokolorowania.


Kolorowa papuga

Ocena gry

W tej grze papuga z dżungli możesz zabawić się w stylistę papugi. Upiększaj ją według swojego uznania. Wszystkie potrzebne rzeczy znajdują się obok papugi. Do dzieła!Pokoloruj ptaki

Ocena gry

Gra zaczyna się od tego że trzeba wybrać obrazek który chcemy kolorować. Gdy już to uczynimy nanosimy kolory na białą ilustrację. Możemy pokolorować wszystkie ptaszki.


Kolorowe ptaki

Ocena gry

Czy widziałeś kiedyś kolorowe ptaki?? może pamiętasz jakie one miały kolory? jak tak to nanieś je teraz na biały ekran by ptaki wyglądały super.


Ubieranka pieska

Ocena gry

W tej grze będziemy mieli do ubrania pieska. Zobacz jakie super psiakowe ubrania zostały w tej grze przygotowane. Wystarczy kliknąć na ikonkę i wybrać określoną część garderoby. Zobacz jak będzie zwierzak wyglądać.


Strzelanie do papug na drzewie

Ocena gry

Papugi znajdują się na drzewach, są jednak dość dobrze ukryte dlatego nie tak łatwo ich wypatrzyć. Jeżeli już Ci się to uda to postaraj się je zestrzelić przy pomocy łuku jaki posiadamy i strzał z pomocą myszki dokonaj tego.


Stwórz własną papuge

Ocena gry

W tej grze będziemy mieli możliwość stworzenie własnej papugi. Od Ciebie będzie zależała jej wielkość jak i też różnego rodzaju kolory jakie możemy zupełnie dowolnie zmieniać. Klikając na ikonki obok obrazka.


Opieka nad papugą

Ocena gry

W tej grze będziemy się opiekowali małą wirtualną papugą Ara. Czeka na Ciebie wiele różnego rodzaju mniejszych jak i też większych obowiązków, którym musisz sprostać. Używaj do grania myszki, zachęcamy do wspaniałej zabawy.


Desert hunter strzelanie do ptaków

Ocena gry

Jest to oryginalna stara gra która pochodzi z pegazusa w której przeniesiemy się na pole gdzie będziemy strzelać do wypłoszonych przez psa myśliwskiego ptaków. Mamy określoną liczbę nabojów, sprawdź swoją celność w gierce, strzelaj myszką.


Strzelenie z łuku do ptaków

Ocena gry

W tej grze będziemy mieli tylko jedno zadanie mamy łuk oraz kuszę z której to będziemy strzelali do latających ptaków. Strzelać będziemy na różnych sceneriach. Do sterowania wykorzystujemy myszkę, którą wybieramy także moc strzału.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Ptaki
 • Opieka nad papugą

  Opieka nad papugą

  Oglądana: 3941 ocena: 4.00

 • Stwórz własną papuge

  Stwórz własną papuge

  Oglądana: 3024 ocena: 0.00

 • Strzelanie do papug na drzewie

  Strzelanie do papug na drzewie

  Oglądana: 2770 ocena: 0.00

 • Pokoloruj ptaka

  Pokoloruj ptaka

  Oglądana: 1976 ocena: 0.00

 • Gra opieka nad małym ptaszkiem

  Gra opieka nad małym ptaszkiem

  Oglądana: 1649 ocena: 0.00

 • Pokoloruj ptaki

  Pokoloruj ptaki

  Oglądana: 1527 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie