Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Puzzle 86 gier

Układanki Spongebob

Ocena gry

Tym razem mamy dla Was fajne układanki ze spongebobem w roli głównej. Mamy nadzieję, że nie będziecie się nudzić podczas ich układania. Gra dedykowana jest w szczególności dla wszystkich dzieci w każdym wieku. Obrazek układamy w bardzo prosty sposób klikając na kwadraciki przesuwamy je aż ułożymy cały obrazek. Miłej zabawy Wam życzymy podczas tego układania.


Puzzle księżniczki Aurory

Ocena gry

Czekają na Was do ułożenia puzzle gdzie na samym początku musimy wybrać język gierki. Polecamy wybrać tutaj polski następnie będziemy przestawiać i układać puzzle tak aby ułożyć cały obrazek z układanki.


Jigsaw Puzzle

Ocena gry

Lubisz puzzle?? to możesz teraz być w swoim żywiole. Na samym początku masz to wyboru rysunek który chcesz ułożyć. Musisz to zrobić jak najszybciej ponieważ czas jest ograniczony.


Małe kurczątko

Ocena gry

Ja gra to coś dla najmłodszych. Musimy ułożyć układankę przedstawiającą małe kurczątko. Na boku znajdują się potrzebne elementy do tego. Do dzieła!Samoloty puzzle

Ocena gry

Na samym początku musimy przeczytać instrukcję która niestety jest po angielsku. Chodzi w tej grze od lego głownie o to by ułożyć puzzle w jak najszybszym czasie by zdobyć najwięcej punktów. Mamy wiele etapów. Do dzieła!


Uniwersytet potworny puzzle

Ocena gry

Naciśnij play i zacznij układanie potworków. Elementy przenosimy myszką na odpowiednie miejsce. Musimy to robić jak najszybciej ponieważ gramy na czas.


Oz: Wielki i potężny

Ocena gry

Ten obrazek przedstawia fragment z filmu Oz. Nasze zadanie będzie polegało na ułożeniu puzzli przedstawiający właśnie ten malunek. Gramy myszką. Do dzieła!


Croods Jigsaw puzzle

Ocena gry

W tych puzzlach chodzi nie tylko o to by je ułożyć. Są one bardzo konkurencyjne ponieważ trzeba zdobyć jak najwięcej punktów w jak najszybszym czasie. Pokaż że jesteś najlepszy.


Hugo puzzle

Ocena gry

Gdy włączymy tą grę to zaobserwujemy obrazek. Musimy się w niego przypatrzeć i zapamiętać. Po naciśnięciu \"devam\" obrazek się rozpadnie na kawałki a my będziemy go układać.


Superbohater

Ocena gry

Kolejna fajna gra dla tych troszkę starszych dzieci. Niestety puzzle nie są takie łatwe i wymagają troszkę czasu by je ułożyć. Pokaż innym że stać Cię na to.


Dzwoneczek i przyjaciele

Ocena gry

Lubisz układać puzzle?? To gra właśnie dla Ciebie. Tym razem bohaterem będzie Dzwoneczek. Nie zawiedź jej i ułóż te trudne puzzle.


Puzzle z bałwankiem

Ocena gry

Te puzzle nie są w cale takie łatwe do ułożenia. Nie dosyć że są bardzo porozrzucane to jeszcze elementy są do góry nogami. W ułożeniu pomoże nam myszka. Do dzieła!


Popularne gry

 • Puzzle
 • Psi Patrol odział ratunkowy dla dzieci

  Psi Patrol odział ratunkowy dla dzieci

  Oglądana: 15783 ocena: 1.00

 • Puzzle Alvin i wiewiórki

  Puzzle Alvin i wiewiórki

  Oglądana: 13418 ocena: 10.00

 • Puzzle z lokomotywami z bajki

  Puzzle z lokomotywami z bajki

  Oglądana: 6263 ocena: 0.00

 • Żółwie Ninja: puzzle

  Żółwie Ninja: puzzle

  Oglądana: 5952 ocena: 0.00

 • Puzzle: Przygody Hulka

  Puzzle: Przygody Hulka

  Oglądana: 5091 ocena: 0.00

 • Ułóż puzzle z Barbie

  Ułóż puzzle z Barbie

  Oglądana: 4376 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie