Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Puzzle 86 gier

Kopciuszek

Ocena gry

Kolejna gra z bohaterami bajek. Tym razem będziemy układać puzzle z kopciuszkiem. Udowodnij że to potrafisz i zacznij grę. Gramy myszką.


Śpiąca Królewna

Ocena gry

Te puzzle mogą być bardzo wyjątkowe ponieważ Ty będziesz je układać. Jak Ci wiadomo w puzzlach chodzi o to by ułożyć obrazek. Elementy przemieszczamy myszką.


Alice puzzle

Ocena gry

Naciśnij play i zacznij przygodę z układanką. Musimy się troszkę skupić by ułożyć ten obrazek. Nie musimy się śpieszyć ponieważ gra nie jest na czas.


Puzzlomania Asterix i Oberix

Ocena gry

Ta scena to urywak z bajki o Asterixie i Oberixie. Nasze zadanie będzie polegało na ułożeniu takiej samem układanki z elementów znajdujących się obok. Gramy myszką. Do dzieła!Asteriks i Obeliks

Ocena gry

Ta gra to prawdziwa układanka w której musimy ułożyć scenę z bajki Asteriks i Obeliks. Przenosimy elementy myszką na odpowiednie miejsce. Musisz się skupić by się nie pomylić.


Puzzlomania

Ocena gry

W tej grze chodzi o to by układać puzzle tak by tworzyły jedną całość. Jako ściąga będzie nam służył obrazek w tle. Mamy do przejścia wiele poziomów więc do dzieła!


Little pony puzzle

Ocena gry

Na monitorze zobaczymy obrazek z Little pony. Jest on troszkę za mgłą. Nasze zadanie będzie polegało na ułożeniu puzzli na tym obrazku. Wszystkie elementy muszą do siebie pasować.


Puzzle dzwoneczek

Ocena gry

Ta gra to coś dla miłośników układania puzzli. Niektóre elementy są poodwracane aby je prawidłowo ustawić musimy kliknąć lewym przyciskiem myszki. Do dzieła i miłej gry.


Doraemon Jigsaw Puzzle

Ocena gry

Czy lubisz układać puzzle?? jeśli tak to gra właśnie dla Cb. Wybierz obrazek który chcesz układać i zacznij przygodę. Gramy myszką. Do dzieła!


Spongebob Jigsaw Puzzle

Ocena gry

W tej grze będziemy układać puzzle. Na samym początku mamy duży wybór rysunków które można układać. gdy już wybierzemy odpowiedni zaczynamy przygodę z układanką.


Puzzle z krainy lodu

Ocena gry

Ciekawa układanka czeka na fanów tej bajki Disneya. Będziemy tutaj zajmowali się ustawieniem i przestawianiem kwadracików w taki sposób aby w całości ułożyć obrazek. Potrzebujemy do tego myszki, ciekawa zabawa na Was czeka.


Uzupełnianka z bajki

Ocena gry

Kolejna tego rodzaju uzupełnianka przeznaczona do fanów postaci z tej bajki. Tym razem klikamy na niebieski przycisk który możemy odszukać po lewej stronie u dołu gry. Graj z wykorzystaniem myszki, która będzie niezbędna.


Popularne gry

 • Puzzle
 • Psi Patrol odział ratunkowy dla dzieci

  Psi Patrol odział ratunkowy dla dzieci

  Oglądana: 15988 ocena: 1.00

 • Puzzle Alvin i wiewiórki

  Puzzle Alvin i wiewiórki

  Oglądana: 13485 ocena: 10.00

 • Puzzle z lokomotywami z bajki

  Puzzle z lokomotywami z bajki

  Oglądana: 6279 ocena: 0.00

 • Żółwie Ninja: puzzle

  Żółwie Ninja: puzzle

  Oglądana: 5983 ocena: 0.00

 • Puzzle: Przygody Hulka

  Puzzle: Przygody Hulka

  Oglądana: 5104 ocena: 0.00

 • Ułóż puzzle z Barbie

  Ułóż puzzle z Barbie

  Oglądana: 4379 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie